Ποιος είναι το αφεντικό (Who's the Boss?)

Όσες φορές και αν προσπάθησω να δω επεισόδιο της σειράς στην τηλεόραση ποτέ δεν μου άρεσε και άλλαζα κανάλι αμέσως. Βέβαια το μοναδικό καλό της σειράς ήταν η Alyssa Milano που απο μικρή ήταν μια κούκλα που λάτρεψα πραγματικά στην σειρά Charmed.
 
Εγώ ανήκα στους καραfan της σειράς.... :) Λατρεμένη φιγούρα η τρελομαμά-κούγκαρ της Άντζελα... Το άκρο αντίθετο της κόρης της....
 
νομιω την εβλεπα την σειρα αλλα δεν μπορω να θυμηθω τιποτα,τοσο γρηγορα γερνω?

ο τονυ ειναι ιταλικης καταγωγης αλλα εχει και ελληνικες ριζες απο τον προπαππου του νομιζω
 
Οτι ειπε ο Diogr παραπανω ισχυουν και για μενα μολις εβλεπα να παιζετε η σειρα αυτη αλαζα απευθειας καναλι.Δεν μου φαινοταν καταρχην καθολου μα καθολου αστεια αλλα ο κυριως λογος που δεν την αντεχα ουτε λεπτο ηταν αυτος ο τονυ.Πιο ηλιθειο χαρακτηρα δεν εχω δει ακομα και ο τροπος που μιλουσε και ολα αυτα που εκανε γενικοτερα φαινοταν στα ματια μου τοσο φτιαχτα τοσο ψευτικα που πραγματικα δεν αντεχα με τιποτα να παρακολουθησω ουτε ελαχιστα δευτερολεπτα.
 
Τον Τονυ τον ειχα δεν και σε μια χαζονεανικη κωμωδια, "Το κοριτσι του μπαμπα"
 
η μουσική της σειράς για μένα έχει κάτι πολύ καταθλιπτικό. Ισώς επειδή εκείνες τις χρονιές ήμουν πολύ πιεσμένος με πανελλήνιες και διάφορα άλλα θέματα.

Πριν μερικά χρόνια που το έπαιξε το TV Μακεδονία είδα αρκετά επεισόδια.
 
Αρκετα ευχαριστη σειρα... Μονο που θυμαμαι οτι η προβολη ηταν καθε ΣΚ...
 
Πίσω
Μπλουζα