Προβλήματα / δυσλειτουργίες νέου φόρουμ.

Και άλλο, όχι πρόβλημα αλλά καλό είναι ίσως να μην υπάρχει ως επιλογή. Κάτω από το ποστ του ο καθένας βλέπει 3 λινκς, τα Quote, Edit και Options. Το Options έχει την επιλογή Hide η οποία προφανώς αποκρύπτει το ποστ. Δεν το διαγράφει, απλά το κρύβει. Μηπως να μην επιτρέπεται στο χρήστη να το κάνει αυτό;
 
Οχι δεν δουλευει.....όταν πατάς στο τελευταίο post  που εμφανίζεται 24 Ιανουαρίου του 2018 σε πάει...στις 27 οκτωβρίου του 2017.Το ιδιο γινεται και απο το κινητό τηλ

Θα δοκιμάσω να σβήσω cookies...μήπως παιζει κατι απο εκεί........   
 
Επίσης, γνώμη ειναι αυτό το γκρίζο πλαίσιο γύρω από το κουτί κειμένου του κάθε ποστ, να γίνει λίγο πιο εντονο. Το ίδιο χρώμα είναι και στους τίτλους των υποκατηγοριών. Θεωρώ κι εκεί πρέπει να γίνει πιο έντονο για να ξεχωρίζουν αμέσως οι κατηγορίες.

Ο,τι βλέπω θα σας το λέω. Λοιπόν, γνώμη μου είναι αυτό το θρεντ που αφορά προβλήματα της προηγούμενης πλατφόρμας, να εξαφανιστεί από αυτό το φόρουμ.

Να πω επίσης ότι μου είναι πολύ ευχάριστος ο τρόπος χρήσης του νέου φόρουμ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οχι δεν δουλευει.....όταν πατάς στο τελευταίο post  που εμφανίζεται 24 Ιανουαρίου του 2018 σε πάει...στις 27 οκτωβρίου του 2017.Το ιδιο γινεται και απο το κινητό τηλ

Θα δοκιμάσω να σβήσω cookies...μήπως παιζει κατι απο εκεί........   

Αυτή τη σελίδα τη βλέπεις;
 
Πρωτη σελιδα του thead



Tελευταια σελιδα του thread



Εντοπιζεις καποιο λαθος?
 
την βλέπω και οταν πατάω επανω ......με πηγαίνει  στην σελίδα που το πρώτο της  post είναι 9 Οκτωβρίου του 2017
Για να βοηθησω και εμενα το ιδιο βγαζει πρωτο ποστ της σελιδας 9 octomber 2017  και  τελευταιο ποστ Posted October 27, 2017.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ειδα οτι εξαφανιστηκαν ολοκληρα ποστς απ το θεμα και ορισμενες φωτογραφιες δε φαινονται καθολου . Ο foutix ηταν ο τελευταιος που ποσταρε και δε φαινεται πουθενα το ποστ , πρεπει να χαθηκαν 2 - 3 σελιδες

ret1.JPG
 
Η πολυαναμενόμενη μετάβαση, επιτέλους ήρθε!

Είμαι σίγουρος οτι όλα θα πάνε καλά και θα αρχίσουμε να απολαμβάνουμε πάλι το αγαπημένο μας φόρουμ!

DINO χαρούμενος!
 
Πρωτη σελιδα του thead



Tελευταια σελιδα του thread



Εντοπιζεις καποιο λαθος?
Το ίδιο πρόβλημα..οπως ακριβώς το περιγράφει και ο Ajax87  μετά απο εμένα πατώντας πάνω στην εικόνα σου.........σε πάει σε μία σελιδα που το πρώτο ποστ  είναι 9/10/2017 και το τελευταιο 27/10/2017..........χωρίς να υπάρχει πουθενα αυτή η φωτογραφία που πατάω για να μεταφερθώ εκεί. 
 
ειδα οτι εξαφανιστηκαν ολοκληρα ποστς απ το θεμα και ορισμενες φωτογραφιες δε φαινονται καθολου . Ο foutix ηταν ο τελευταιος που ποσταρε και δε φαινεται πουθενα το ποστ , πρεπει να χαθηκαν 2 - 3 σελιδες

Προβολή συνημμένου 171831
Επειδή εγώ δεν βλέπω λογικά αυτό που βλέπεις εσύ (το τελευταίο ποστ του foutix το βλέπω) μπορείς να μου βγάλεις ένα screen shot της τελευταίας σελίδας όπως εμφανίζεται σε σένα; Να δω που σταματάει σε σας

Edit
Ok το είδα αυτό που λέτε στα θέματα με τις χαμένες σελίδες. Θα δούμε τώρα γιατί γίνεται αυτό. 
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παρατηρησα οτι εχω πανω απο 7000 posts ενω θυμαμαι οτι πριν γινει η αναβαθμιση ειχα 6645 posts.

Πώς εγινε αυτη η αυξηση?

Eπίσης πώς αλλάζω το avatar?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παρατηρησα οτι εχω πανω απο 7000 posts ενω θυμαμαι οτι πριν γινει η αναβαθμιση ειχα 6645 posts.

Πώς εγινε αυτη η αυξηση?

Eπίσης πώς αλλάζω το avatar?
Λογικά η αύξηση οφείλεται στο ότι πρέπει να προσμετρούνται και τα διεγραμμένα ποστ. Θα το φτιάξουμε αυτό. 
Για το θέμα του avatar δεν έχω ασχοληθεί ακόμα... :)
 
Ολα εντάξει με το προβλημα στο "που γυρίσθηκαν" τώρα εμφανίζονται ολες οι σελιδες και ολα τα  ποστ μεχρι την τελευταια σελίδα οπως ηταν και στην παλία "πλατφόρμα".....

Ευχαριστούμε πολύ και καλή συνέχεια...στο "πακετο"  της μετάβασης.....
 
Επειδή εγώ δεν βλέπω λογικά αυτό που βλέπεις εσύ (το τελευταίο ποστ του foutix το βλέπω) μπορείς να μου βγάλεις ένα screen shot της τελευταίας σελίδας όπως εμφανίζεται σε σένα; Να δω που σταματάει σε σας

Edit
Ok το είδα αυτό που λέτε στα θέματα με τις χαμένες σελίδες. Θα δούμε τώρα γιατί γίνεται αυτό. 
οπως εγραψα και πριν υπαρχει προβλημα στις ανακατευθυνσεις, στο ιδιο θεμα που εχω φτιαξει λιστα παταω στον τιτλο μιας ταινιας και δε μου εμφανιζει το ποστ αλλα μου λεει οτι δεν υπαρχει η σελιδα

Κοιταξε κανεις αν συμβαινει το ιδιο σε αλλα ποστς;

επισης σε ενα απ τα ποστς αντι για φωτογραφιες βλεπω

ret.JPG

ret2.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θέλω να πιστεύω πως η συγκεκριμένες ανακατευθύνσεις δε δουλεύουν γιατί δεν υπάρχει αρίθμηση στα ποστ (το ψάχνω ακόμα).
 
Θέλω να πιστεύω πως η συγκεκριμένες ανακατευθύνσεις δε δουλεύουν γιατί δεν υπάρχει αρίθμηση στα ποστ (το ψάχνω ακόμα).


Θέλω να πιστεύω πως η συγκεκριμένες ανακατευθύνσεις δε δουλεύουν γιατί δεν υπάρχει αρίθμηση στα ποστ (το ψάχνω ακόμα).
μακαρι να ειναι αυτο το προβλημα, παντως ειναι καλυτερη αυτη η νεα πλατφορμα καμμια σχεση με την προηγουμενη
σ αυτη αμεσως μπορεσαμε να ποσταρουμε , να ανεβασουμε συνημμενα
 
Η λύση του Freak είναι πολύ καλή!

Αρκεί παιδιά να μεταφέρετε σιγά-σιγά ότι δεν δουλεύει στο νέο περιβάλλον
 
Η λύση του Freak είναι πολύ καλή!

Αρκεί παιδιά να μεταφέρετε σιγά-σιγά ότι δεν δουλεύει στο νέο περιβάλλον
Καλα δεν ειπατε οτι θα το φτιαξετε;

Για να το φτιαξω εγω πρεπει να μεταφερω ολα τα 237 album μου στο νεο forum και να μου δωσετε δικαιωματα να κανω edit ολα τα μηνυματα μου απο τοτε που γραφτηκα.

Να ξερω αμα ειναι να παω δηλωσω παραιτηση απο την δουλεια μου, για να αρχισω :p :brick: :cold:
 
Πίσω
Μπλουζα