Προβλημα σε προσβαση απο κινητο

Η φασολαδα ειναι το 3GS ? Αν ναι, στα λογια μου ερχεσαι...
 
herco είπε:
Ε οχι - ειναι σαν να ζουμε σε διηγημα του Βερν ! Δεν ειναι δυνατον να υπαρχουν προβληματα συνδεσης σε τηλεφωνο αυτης της εταιρειας - σε κλειστη πλατφορμα συγκεκριμενου hardware - ειναι ανω ποταμων !.
Κριε μου, μηπως εχεις κανα Samsung android κινητο απο αυτα που ειναι ολοιδια (?..) με τα Apple και η τελευταια απαγορεψε τη κυκλοφορια τους γιατι μπερδευονται οι υποψηφιοι αγοραστες ? ....
Ναι, πάρε Android να σου λέει για δακτύλιο τη Κυριακή, να κολλάει κάθε τρεις και λίγο, να το πετάξεις στο τοίχο.

Και ναι, έχω KAI Android, και iDevice. Καταντάει μονότονο το σήριαλ με το Apple Hating. Γουστάρουμε και τα αγοράζουμε παίδες και αυτό θα κάνουμε. Δεν πείθετε κανένα, όσο και αν προσπαθείτε. :p ;)
 
Μα δεν προσπαθουμε ιδιαιτερα - το προβλημα του ibuy ειναι καθαρα δικο σας ;-)

Οσο για τον Σαββατιατικο δακτυλιο του Ρηγανη - οκ εχει πει και καλυτερα.
 
XA XA!!! Indeed έχει πει και πολύ καλύτερα! Λες να κάνει κάτι άτιμο; :D

Όπως γουστάρει και αγαπάει καθείς herco. Εδώ κάποιοι υποστήριζαν ότι ο 6128 ή ο ST είναι υπολογιστές!!!!!!!! :p Στο Adroid vs iOS θα κολλήσουμε;
 
Ναι θα κολλήσουμε. Παιδιά όποιος θέλει να trollάρει ας πάει στο chatbox. Όποιος θέλει να πει κάτι χρήσιμο και να βοηθήσει ίσως στην επίλυση του προβλήματος εδώ είμαστε.
 
Εχεις δικιο Αντωνη. Η ζωη του troll ειναι γενικα μοναχικη.
 
ΟΚ, από 5.0.1 κανένα πρόβλημα, πάντως πριν 2 μέρες που είχα μπει στο ταξίδι. Λίγο παραξενεύει το interface αν έχεις συνηθίσει στη desktop version, αλλά το ξεπερνάς αμέσως!
 
Ρε καλως τα παιδια τα καλα! Ετσι να αναψουν λιγο τα αιματα πρωι πρωι.

Για Android βρηκα αυτο το κολπο που σου δινει debug

http://android.stackexchange.com/questions/5999/android-browsers-aboutdebug-what-do-those-settings-do

θα το δοκιμασω στο κινεζοχρεπι μου με 2.1.

Δοκιμαστε το και οι υπολοιποι με Android που ενδεχομενως εχετε προβλημα
 
Κυριοι για ifone μιλάτε; Τοτε αλλάξτε τον τίτλο του θρεντ σε "Πρόβλημα κινητού σε πρόσβαση" :p

Εγώ τα βλέπω όλα μια χαρά με τον dolphin.
 
Ναι με τον Dolphin. Με τον chrome δοκίμασες; Γιατί εγώ που δοκίμασα σε 2.3 πάλι άσπρη οθόνη δείχνει.

Άρα όλες οι παλιές εκδόσεις webkit βρίσκουν κάτι να τους ξινίζουν.
 
Η Miss (purple) :) D@redevil μου σύστησε να μπω στο apple store για να κατεβάσω τον Atomic. O κύριος Metalcandyman τον είχε ανακαλύψει από καιρό. Κι έτσι μπαίνει και το i-pod στο retromaniax άνετα, ελεύθερα κι ωραία. Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τη βοήθεια και τις συμβουλές. Και τον Shock ευχαριστώ που τόσο πρόθυμα έψαξε λύση για να με βοηθήσει. Θερμά ευχαριστώ όλους!
 
krios είπε:
Η Miss (purple) :) D@redevil μου σύστησε να μπω στο apple store για να κατεβάσω τον Atomic. O κύριος Metalcandyman τον είχε ανακαλύψει από καιρό. Κι έτσι μπαίνει και το i-pod στο retromaniax άνετα, ελεύθερα κι ωραία. Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τη βοήθεια και τις συμβουλές. Και τον Shock ευχαριστώ που τόσο πρόθυμα έψαξε λύση για να με βοηθήσει. Θερμά ευχαριστώ όλους!
Ανακεφαλαίωση:

iPod 2nd generation με iOS 4.2.1, μπαίνει στο φόρουμ μόνο με τον Atomic Lite Browser και σε κάποιες περιπτώσεις με τον μανήσιο Safari (αλλά είναι λίγο "πέτρα-ψαλίδι-χαρτί" φάση! :) )

Ευχαριστούμε το πειραμ....εεεε... :diablotin: μέλος μας Krios, για το πολύτιμο testing! :)
 
Πίσω
Μπλουζα