Προβλημα σε προσβαση απο κινητο

Να αναφαιρω κγω οτι σε αλλα sites μπαινω κανονικα.
 
Χμ!...

Με προβληματίσατε και μόλις δοκίμασα από το δικό μου.

ios 4.3.3 - iPhone 3GS - Safari

Όλα δουλεύουν σούπερ:

DCIM 001.JPG

DCIM 002.JPG
 
Αν τα ξαναδείς τώρα έχει μπει και το Logo :)
 
Ομορφούλι! :)

Τα στάνταρ χρώματα δεν αλλάζουν να το κάνουμε κοκκινο-γκρι σαν το κανονικό skin?
 
Αν βάλουμε "χέρι" αλλάζουν, είναι θέμα χρόνου όμως.
 
Shock είπε:
Αν βάλουμε "χέρι" αλλάζουν, είναι θέμα χρόνου όμως.
Εννοείται ότι αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι, με λες! :)

Ευχαριστούμε Αντώνη - γίνεται μια ομορφιά! Μπορεί ν' απαρνηθώ και το tapatalk για χάρη του! :flower:
 
:( Δεν δουλεύει τίποτα. Ο Shock έβαλε το patch; Shoooooooooooooock;
 
Λοιπόν κάνε το εξής:

Πήγαινε Ρυμθμισεις->Safari->Καθαρισμός cookies

ξαναδοκιμασε
 
Δεν είναι ούτε αυτό. Όμως ενεργοποίησα το Debug Console.

Βρίσκει ένα λάθος: Java Script Error on line 14. http://retromaniax...d/js/shared.js?v=1.0.2 ReferenceError: Can't find variable: YAHOO

Βρίσκει δεύτερο: Java Script Erron on line 2. http://retromaniax...y-1.6.4.min.js?v=4110 JavaScript execution exceeded timeout.
 
Να το αναβαθμίσεις δεν υπάρχει περίπτωση;

Πάω να δω τι είναι αυτά τα "Κινέζικα" :)
 
Υπάρχει και θα την κάνω τώρα :)

Την έκανα και τζίφος!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ε δε γίνεται. 5.0.1 έχω και εγώ και τα βλέπω μια χαρά!

Υπάρχει κανείς που να συνεχίζει να βλέπει λευκή οθόνη παρόλο που έχει καθαρίσει cookies?
 
Άσε ξέρω...αγαπούλα; σκουπιδούλα! Άντε πια με κούρασε!
 
Δεν τα παρατάμεεεε. Είναι 5.0.1 σίγουρα έτσι; πέτυχε το update; δες λίγο την version
 
4.2.1 Και έγραψε πως δεν υπάρχει άλλη αναβάθμιση. Μιλάμε για ipod 2nd gen
 
Krie μου, κάνε ένα καλό!

Ψάξε να βρεις στο App store έναν browser που μου είχε προτείνει ο metalcandyman.

Λέγεται Atomic & έχει και lite έκδοση (free). Δοκίμασε να τον κατεβάσεις & να μπεις από εκεί.

Τα ipod 2nd gen νομίζω φτάνουν μέχρι την 4.2.1... Που σημαίνει και ο safari κάθεται στην έκδοση που είναι το ios...
 
D@redevil είπε:
Τα ipod 2nd gen νομίζω φτάνουν μέχρι την 4.2.1... Που σημαίνει και ο safari κάθεται στην έκδοση που είναι το ios...
Πολύ πολύ σωστά!
 
Άρα δεν είσαι σε 5.0.1! Είναι στην ίδια που βρισκεται και το 3G που είχα, πάω να δω.

Τωρα τουλάχιστον εξηγειται !
 
Ε οχι - ειναι σαν να ζουμε σε διηγημα του Βερν ! Δεν ειναι δυνατον να υπαρχουν προβληματα συνδεσης σε τηλεφωνο αυτης της εταιρειας - σε κλειστη πλατφορμα συγκεκριμενου hardware - ειναι ανω ποταμων !.

Κριε μου, μηπως εχεις κανα Samsung android κινητο απο αυτα που ειναι ολοιδια (?..) με τα Apple και η τελευταια απαγορεψε τη κυκλοφορια τους γιατι μπερδευονται οι υποψηφιοι αγοραστες ? ....
 
Ωχ βρε Ηρακλή μου δε σταματας ποτέ.Και για φασολάδα να μιλάμε θα βρεις κάτι να πεις για αυτούς που δε γουσταρεις :) Microsoft τώρα apple μεθαύριο δε ξέρω τι πάντως θα έχει σχέση με το proprietary. ;)

Η 4.2.1 είναι πολύ παλιά έκδοση και απο ότι φαίνεται δεν της αρέσει κάτι στο ενσωματωμένο webkit.

Το κοιτάει και ο Πάνος που έχει το ίδιο πρόβλημα σε 2.1.
 
Πίσω
Μπλουζα