Προσφορές comics με χαρτοκοπτική!

Αν ειχαμε και τις ροδες του ΚΙΤΤ στο πρωτο ποστ θα το τυπωναμε και θα το φτιαχναμε και εμεις. :(

 


Aσχετο αλλα εχω αρκετα ακοπα χαρτακια με ποδοσφαιριστες στις σελιδες των ΜΠΛΕΚ,δεν ηταν του γουστου μου τα των περιοδικων σε αντιθεση με τα των περιπτερων τα Original και δεν τα εκοβα.

 


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
καλησπερα φιλε μου αν δεν κανω λαθος οι ροδες πρεπει να ειναι αυτο απο το τευχος 268 που τις βαλε ακριβως τις ιδιες και στο τευχος 280

268

268.jpg

280

280.jpg

επισης βρηκα και κατι διαφορα αλλα

311

311.jpg

312

312.jpg

188

188.jpg

207

207.jpg

208α

208a.jpg

208β

208b.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Tι λες τωρα !!


Μεχρι και ρολοϊ του ΚΙΤΤ βλεπω,πολλα Respect για το "ταξιδι" που μας εκανες.
:thanx2:


Ο Κιττ με τις ροδες του πλεον θα μπει κατω απο το δεντρο.
:thumbup:
 
Nice προσφορά, finally! Αν μπορούσες να βρεις και τον ίδιο τον ΚΙΤΤ, γιατί η ανάλυση της φώτο στο πρώτο post είναι χαμηλή, θα ήταν super.
 
Μπράβο finally, συνέχεια λέω στον εαυτό μου να τα σκανάρω κάποια στιγμή για να τα φτιάξω και όλο το αναβάλω... :)

Αγαπημένες χαρτοκοπτικές και παιδικές αναμνήσεις!
 
πιστευω να ειναι πιο καλη αναλυση

kit1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κι από εμένα μία σπάνια "χαρτοκοπτική" του "ΜΠΛΕΚ" με τίτλο:

Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ

 


Χαρτοκοπτική Mobil - Ο Δράκος της Φωτιάς #1.jpg

Χαρτοκοπτική Mobil - Ο Δράκος της Φωτιάς #2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aardvark, μήπως έχεις (ακόμα) ακοπα χαρτακια "ποδόσφαιρο 86-87" ???
 
Oλο και κατι θα υπαρχει αναμεσα στα τευχη,τωρα αν ειναι 86-87-88 η 85 δεν θυμαμαι ακριβως.
 
Αν ναι, θα ήθελα για την (ασυμπληρωτη ακόμα!!!) συλλογή μου... :)

Σκαναρε τα εδώ εννοείται, δεν θέλω να στα στερησω!!! Κ φυσικά όταν βρεις τον κατάλληλο χρόνο... :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
OK ,αμα πεσω στην χρονια που σε ενδιαφερει θα το κανω!
 
Σας παραθετω και τη δικη μου μικρη συλλογη απο καρτελακια Μπλεκ...λιγα και καλα. :)

Προβολή συνημμένου 90717
καλοκαίρι του 1986 την θυμάμαι αυτή την σειρά απ' τα χαρτονάκια.Σε ένα τεύχος είχε τον Γκρέγκορι Πέκ και την Μπριζίτ Μπαρντό (σε άκρως αποκαλυπτική φωτογραφία μάλιστα :) για περιοδικό εφήβων)
 
Μερικές φορές βρίσκουμε ξεχασμένα τεύχη σε καταστήματα, που περιέχουν αυτά τα χαρτάκι, σε αρκετά καλή κατάσταση. :)

Να και κάποια αυτοκόλλητα, που βρήκα από Μπλεκ, πρόσφατα:

Προβολή συνημμένου 188839

Μόνο που δε μπόρεσα να καταλάβω αν ήταν προσφορά του Μπλεκ, ή ήταν δείγμα από άλμπουμ άλλης εταιρίας...
Από ΜΠΛΕΚ δεν είναι ... Άσσοι της Μπάλας 1992-93 Κωνσταντινίδης (324 χαρτάκια). Υπάρχουν και ΙΔΙΕΣ ΚΑΡΤΕΣ.
 
Πίσω
Μπλουζα