Προσωπική συλλογή!!

gallos τα τευχη αυτα einai to comics magazine. τσεπης!!! εχω ολα τα τευχη gijoe απο το 1 εως το 155 σε κανονικα!!!! και donkix δεν περιμενα να πεισ εσυ κατι τετοιο χαχα!!!
 
Απιστευτη συλλογη!! παραδεισος
 
Νασαι καλα!!! τωρα περιμενω κ καινουρια φουρνια πραματων!!!
 
To σπαθι ειναι αυτο της Albion Armorers?
 
οχι το σπαθια της ταινιας τα εχει βγαλει η μαρτο
 
fetch


fetch


fetch


fetch


fetch


...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
flak32a θα μπορούσες να βγάλεις μια γενική του δωματίου; γιατί άμα έχει τέτοιου στυλ διακόσμηση θα είναι πολύ ενδιαφέρον.
 
Πανέμορφη συλλογή!!! Να τη χαίρεσαι,και μαζι με σενα οι επισκέπτες σου.Πες μου δημόσια ή και με pm μη θεωρηθεί διαφήμιση μαγαζιά με κούκλες-φιγούρες απο ταινίες,σειρές ή παιδικά. Ήθελα να ψάξω για μερικά κομμάτια.
 
HARE ετσι ειναι το σπιτι αν κ απλα στα αριστερα στον αλλον τοιχο ειναι τα dvd με δυο αφισες back to the future k blade runner.

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μάλιστα. Εκτός από τη συλλογή σου πάντως που είναι φοβερή η όλη διαμόρφωση με τις αφίσες το κάνει συνολικά πολύ όμορφο. Θα ήθελα να το έχω για game room :D
 
αυτο δεν ειναι το game room μου ειναι το σαλονι μου!εκει τρωω εκει βλεπω τηλεοραση εκει αραζω. εκει μεσα ζω καθημερινα!!!
 
Flak έχεις φτιάξει ένα καταπληκτικό χώρο. Εύγε!
 
Μιλαμε για ρετρο εικονοστασι! Ποτε να ερθουμε να προσκυνησουμε? :D
 
δωρα θα φερετε?? μπορω να κανω λιστα δεν θαναι ακριβα πραγματα κατι ετσι που σκεφτομαι που μου λειπουν!! εκει 200 - 300 ευρω!!!! ε? ε?
 
βρε ταματα κανονικα στο παρεκλησι του Αγιου Ρετρονιου
 
xaxax! νταξει αντε θα βαλω κει χαμο ενα κουτακι για εισφορες απο λεφτα δεκτα 5 ευρα κ πανω - δεχομαστε κ φιγουρες( σας παρακαλω δειτε τι εχω μην μου φερνετε 2πλες) χαχαχα!!την γειωσαμε τη συζητηση!!!
 
μερικα απο τα κομικ μου...

fetch


fetch


fetch


fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
fetch


fetch


fetch


fetch


...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Προσωπικη συλλογη!!(νεα αποκτηματα)

fetch


fetch


fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα