Πρωτοσέλιδοι έρωτες!

Ο παππούς και η εγγονούλα του! Μόνο για ζευγάρι δεν κάνουν εδώ
 
Χριστε μου τι τερατα γραφανε τοτε καποιοι μυθομανεις δημοσιογραφοι ελεος! Ο Κουρκουλος φανατικος παναθηναικος θα αγοραζε τον ολυμπιακο? Να τον κανει τι? Οτι πιο γελοιο εχω διαβασει!
Το πιο γελοίο είναι ότι το θέμα του Θησαυρού στο ποστ 123 είναι ότι "κάθε γειτονιά έχει το δράκο της". Μιλάμε για το τεύχος 931 που κόστιζε 60 δρχ. Το τεύχος Κούρκουλος Μαριάννα είναι το χίλια εκατό τάδε με τιμή 180 δρχ και έχει το ίδιο θέμα "κάθε γειτονιά έχει το δράκο της". Μιλάμε ότι ο Θησαυρός πραγματεύονταν και έγκυρα και φρέσκα νέα!

Αμ πως που έλεγε και ο Χατζηχρήστος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Από πότε το άδειασμα συζύγου ή γκόμενου/ας αποτελεί "καλλιτεχνικό" μυστήριο και μάλιστα βαθύ? Λες και μιλάμε για το ποιος πυροβόλησε τον J.R. (όχι οτι αυτό ήταν ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ αλλά τουλάχιστον ήταν μυστήριο). Αλλά για τον οικογενειακό Θησαυρό της παρακμής πρόκειται. Πράγμα που μου θυμίζει..... @ laura ingalls: Και τι άφταιγε το σοβαρό και έγκυρο περιοδικό αν οι γειτονιές συνέχιζαν να είχαν τον δράκο τους παρά τον πληθωρισμό? (διότι και οι δράκοι θα ακρίβηναν, όχι μόνο οι οικογενειακοί θησαυροί). Οι δράκοι είναι διαχρονική αξία, κάτι σαν τους σατανιστές και τα θαυματουργά μαντζούνια.
 
Ελέφαντα έχετε και τα δίκια σας και συ και ο Οικογενειακός Θησαυρός. Τουλάχιστον έκανα τη Μαρινέλλα να ντραπεί και έκλεισε τη μασχάλη.

Αλήθεια κάτι σαν επιμελητής εξώφυλλου δεν υπήρχε εκείνη την εποχή; Να απόρριψει την προηγούμενη φωτό και να προκρίνει αυτή ας πούμε;
 
Πίσω
Μπλουζα