Πρωτοσέλιδοι έρωτες!

Ο Γιάννης Μπέζος με την επίσης ηθοποιό σύζυγο του Ναταλία Τσαλίκη

1141.jpg
 
Άλλο ένα ζευγάρι ηθοποιών που ο γάμος τους δεν άντεξε στον χρόνο , η Καίτη Παπανίκα και ο Θόδωρος Κατσαδράμης

1150.JPG
 
Κάπου είχε πει νομίζω ότι ήταν γυναίκας κ για αυτό χωρίσανε. Να είσαι ο Θόδωρος, να έχεις την Καίτη και να την απατας!!!!!!!!!

Τα ύστερα του κόσμου!!!!!

* Αλλά εδώ να μου πείτε δήλωσε η Ζωή Λάσκαρη πως είχε απατηθεί... Είναι τρελοί οι άντρες... 
 
Δεν θα διαφωνήσω με την τεκμηριωμένη διάγνωση της διάσημης ψυχιάτρου Dr. Karapiperim σχετικά με τη διανοητική κατάσταση των ομοφύλων μου, αλλά θα ήθελα να της θυμίσω την εδώ παροιμία "Τhe grass is always greener on the other side". Μ' άλλα λόγια, μπορεί να έχουμε το πιάτο μας γεμάτο με λαχταριστές τηγανιτές πατάτες αλλά αυτό δεν μας εμποδίζει να θέλουμε να τσιμπήσουμε κι ένα ντολμαδάκι από ξένο πιάτο.
 
Ο Δημήτρης Παπαμιχαήλ με τη δεύτερη σύζυγο του Νανά Ειλικρινή

1173.jpg
 
Ο Τόλης Βοσκόπουλος με την (δεν θυμάμαι τον αριθμό) σύζυγο του (τέως κι αυτή) Τζούλια...

1215.jpg
 
Ο τραγουδιστής Γιάννης Πάριος και η ηθοποιός Σοφία Αλιμπέρτη , έζησαν κι αυτοί τον έρωτα τους...

1227.JPG
 
Ο τραγουδιστής Γιάννης Πάριος και η ηθοποιός Σοφία Αλιμπέρτη , έζησαν κι αυτοί τον έρωτα τους...

1227.JPG
 
Απέκτησαν και δυο γιους.... Η δε Αλιμπέρτη έκανε μόνιμο τόπο των καλοκαιρινών της αποδράσεων την Πάρο...
 
Και με τι λεπτότητα χειρίζεται το θέμα ο δημοσιογράφος,  "ανύπαντρη μητέρα".
 
...Παρόλα αυτά νομίζω έκαναν και ένα παιδί μαζί , δε ξέρω αν είναι έτσι όπως τα λέει το περιοδικό...

1310 (2).JPG
 
Ναι, καλέ... Παντρεύτηκαν και έκαναν και μια κορούλα....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο ηθοποιός Πέτρος Φιλιππίδης με τη σύζυγο του - δεν ξέρω αν είναι ακόμα μαζί...

1416.jpg
 
Απ' όσο ξέρω είναι μαζί.... Ελπίδα λένε τη σύζυγό του... Ένα βράδυ πριν χρόνια, είχαμε πάει με παρέα στα "9/8 όγδοα".... Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα το μαγαζί...  Για ένα διάστημα τραγουδούσε ο Γιάννης Μπέζος και μαζί τραγουδούσαν δυο ακόμη ηθοποιοί αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ καθόλου ποιοί ήταν... Εκείνο το βράδυ, στο διπλανό μας τραπέζι ήταν ο Φιλιππίδης με την γυναίκα του (νιόπαντροι τότε) και παρέα...  Μου έλεγε η φίλη μου "ε, βέβαια, αφού είναι κουμπάροι με τον Μπέζο".... Ήταν πολύ εντυπωσιακή κοπέλα... και με πολύ καλό σώμα... Μάλιστα, σε κάποια φάση, σηκώθηκε και χόρεψε ζεμπέκικο, το οποίο και αφιέρωσε στο Φιλιππίδη... Ήταν το "Γιατί είσαι μάγκας σε παντρεύτηκα κι' εγω΄.... τ' ομολογώωωωω, τ' ομολογώ!!!" :D :D
 
Είναι μαζί, δεν έχουν χωρίσει κι έχουν εναν γιο ο οποίος είναι "φωτοαντιγραφο" του μπαμπά του. Η σύζυγος λέγεται Ελπίδα Νίνου κι είναι χορογράφος. Προφανώς γνωρίστηκαν στα τηλεοπτικά πλατό γιατί στα εορταστικά του Χάι Ροκ το όνομα της ηταν στους τίτλους (είχε κανει τις χορογραφίες των εορταστικών).
 
Η Ελπίδα Νίνου είαι ηθοποιός και χοραογράφος. Είχε παίξει την Τζέλα την καψιμιτζού στον πρώτο κύκλο της σειράς "Της Ελλάδος τα παιδιά"
 
Πίσω
Μπλουζα