Πρωτοσέλιδοι έρωτες!

1. Η Λάτση θα έπρεπε να μηνύσει ( μα τι λέω; Να κλείσει!!) Το περιοδικό μετά από αυτό το εξώφυλλο.

2. Το έχω ξαναπεί. Φέρτης Μιμή δεν μου άρεσαν ποτέ μαζί. Ποτέ.

3. Ο Σπυρόπουλος μου είναι εξαιρετικά συμπαθής κυρίως λόγω της στάσης που κράτησε μετά το θάνατο της Αλίκης. Αν ήταν άλλος στη θέση του θα είχε χτίσει καριέρα πάνω σε αυτή τη σχέση. Αυτός την τίμησε και παρότι ήταν πολύ νεαρός κι εύκολα θα μπορούσε να παρασυρθεί και να πουλήσει τις λεπτομέρειες της σχέσης στάθηκε με αξιοπρέπεια και μπράβο του. Καθόλου εύκολο. 
 
Απ' ότι ξέρω, η Βέμπο ήταν μεγαλύτερή του και λένε ότι τον ζήλευε παράφορα...  :)  Ε, τι να κάνεις? Αγάπη χωρίς πείσματα, δεν έχει νοστιμάδα....
Από όσα έχω διαβάσει ήταν μια σχέση πάθους με όλη την σημασία της λέξης. Ήταν η μούσα του, αλλά την απατούσε ασύστολα, κάτι που οδηγούσε σε εκρήξεις την Βέμπο.

Όσο για την Καίτη Παπανίκα και τον Κατσαδράμη, είχα δει συνέντευξή της, που έλεγε ότι δεν άντεχε άλλο το "κέρατο"...όπως έγραψε ένας συμφορουμίτης "Τα ύστερα του κόσμου" ή αλλιώς "Είναι τρελοί αυτοί οι άντρες" :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aυτοι οι δυο εζησαν χρονια μαζι και μολις παντρευτηκαν, χωρισαν!
Αρχικά έλεγαν ότι δεν θεωρούσαν σημαντικό το γάμο, αλλά το πρόβλημα ήταν ότι ο Πάριος δεν μπορούσε να ξαναπαντρευτεί, γιατί δεν είχε λυθεί ο προηγούμενος γάμος του.

Δεν μπορούσαν να παντρευτούν γιατί δεν είχε βγει το διαζύγιο του Πάριου. Τα παιδιά τα έκαναν πριν παντρευτούν.

Όλα αυτά τα έχουν δηλώσει οι ίδιοι σε συνεντεύξεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φύλλα συκής φορούσαν οι πρωτόπλαστοι, κυρία Νάντια μας.Όχι κομμάτια φλοκάτης.

Το φίδι είναι λίγο λειψό από μήκος γι' αυτό το σκοπό, αλλιώς έτσι που κοιτιέται με τη Φοντάνα στο ύψος των χειλιών της μου θυμίζει το κλασικόν άσμα "Η ζήλεια και το φίδι"

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Επισης εχω την αμυδρη εντυπωση οτι η Ευα δε φοραγε καλσον. Δεν ξερω. Μπορει να κανω και λαθος.
 
Πίσω
Μπλουζα