Πρόβλημα με τις φωτογραφίες [SOLVED]

D@redevil είπε:
Atarian, όπως ανέφερα και σε άλλο θρεντ, είναι εν γνώσει μας και ήδη γίνονται ενέργειες αποκατάστασης!
Pls, stand by! :flower:
Thanx Marianne!

Δε πήρα χαμπάρι οτι το ξέρετε ήδη. :)
 
stayros είπε:
Κοπελια με το που πατησες ποδι μας γκαντεμιασες....:biglaugh::tongue::biglaugh:
Ναι, εμένα περιμένατε! :p :D

Άσε που ήθελα ν΄αλλάξω κι αβατάρ, αλλά μάλλον με το χριστουγεννιάτικο θα μείνω! :p

DINO είπε:
Thanx Marianne! Δε πήρα χαμπάρι οτι το ξέρετε ήδη. :)
Oui, πάντως καλά έκανες και το ανέφερες κι εδώ, ώστε όσοι εντοπίζουν το πρόβλημα, να παρακολουθούν το θρεντ! :)
 
Κι εγώ πήγα να ανεβάσω μια jpeg και σε explorer και σε chrome και μου βγάζει invalid file.
 
και εγώ το ίδιο (οπότε θα μείνετε χωρίς το εξώφυλλο του Τάτζο προς το παρόν)

αν και μάλλον θα μπορέσετε να το αντέξετε :p
 
Master-Chief-master-chief-14196483-1280-1024.jpg

Test

Λυθηκε το προβλημα...σορρυ για την αναστατωση
 
ευχαριστουμε πολυ παιδια!!μολις καταφερα κι ανεβασα φωτογραφια :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :d@redevil :D @redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil
 
Ηταν παραγγελια του metalcandyman XAXAXAXAXA
 
δεν μπορω να κανω edit στο αλμπουμ και τη φωτο γιατι?
 
Καλημερα σου, ποιο ειναι ακριβως το προβλημα ? τι θελεις να κανεις edit και δεν σε αφηνει ? Υποψιν οτι το αλμπουμ σου ειναι τυπου Προφιλ - ουτε public, ουτε private.
 
καλημερα δεν αφηνει να κανω edit ουτε το αλμπουμ ουτε τη φωτο

επισης δεν εμφανιζει την φωτο προφιλ στα ποστς μου μηπως απαιτειται αριθμος μυνηματων?
 
Η φωτογραφια προφιλ εμφανιζεται μονο στο προφιλ σου - αυτο που εμφανιζεται στα ποστς σου ειναι το avatar.
 
Προσπαθώ να ανεβάσω κάποιες εικόνες σε ένα θέμα μου , αλλά δεν τις δέχεται. γιατί ;
 
RIO είπε:
Προσπαθώ να ανεβάσω κάποιες εικόνες σε ένα θέμα μου , αλλά δεν τις δέχεται. γιατί ;
"Tο αυτο" κι εγω προ ολιγου .

Nemo είπε:
Y.Γ.

Για καποιο ακατανοητο λογο δεν μπορω να ανεβασω τις pics στο server !!!!!

Για αυτο και τις ανεβασα σε καποιο free image host ....
(ενω και του Dinou η pic στο ιδιο thread στο reply που ακολουθει δεν φαινεται)
 
Μια απο τα ιδια και σε μενα.
 
Το φτιάχνουμε παιδιά.
 
Γεια κι από δω. Έφτιαξα τον φάκελο. Πατάω σε μια εικόνα και μου βγάλει το BB Code πχ
attachment.php
όταν όμως ανοίγω το κουτάκι insert image για να το επικολλήσω μου βγάζει error invalid file. Τι πατάτα έχω κάνει;;; :cry:
 
Καμμια πατατα,παρε τον bbcode οπως ειναι και βαλτον χυμα μεσα στο ποστ σου,με copy paste και βλεπουμε.


Το insert image αστο.
 
Πίσω
Μπλουζα