Πρόλογος Επαναλειτουργίας

Ποιο ειναι κλεμμενο η εκφραση "επιστροφη στις ριζες".......

Το "φεξε μου και γλιστρησα" το "αλλα λεει η θεια μου αλλα ακουν τα αυτια μου" και αυτα μηπως ειναι κλεμμενα.

Οι "μερικοι μερικοι" ποιοι ειναι,μηπως οι διαχειριστες.

Το google βγαζει 11.000.000 αποτελεσματα για "back to the roots". :D
 
Οι μερικοι μερικοι σου απαντουν οτι πληρωσαν για το back2roots.gr και για το b2r.gr και κανεις - ουτε το Ελληνικο Κρατος (δια μεσου του ΕΕΤΤ) μας αποκαλεσε κλεφτες. Απο αυτη την οπτικη γωνια, πρωτοτυπησες.

Τωρα τι σχεση εχουν ολα αυτα με την επαναλειτουργια του retromaniax.gr, δεν εχω ιδεα. Σε ευχαριστουμε παντως για τα καλα σου λογια.
 
Χώρια που το ενλόγω site αναγράφει "Back to THE roots", και προφανώς αυτό θα ήταν το πρόβλημα εάν υπήρχε,λέμε, πρόβλημα, δηλαδή η ίδια ονομασία και όχι το url...

Αφτά...
 
Προτεινω το "μερικοι μερικοι" να το βαλουμε υποτιτλο οι διαχειριστες και οι mod-men...αλλα μηπως ειναι πνευματικη ιδιοκτησια του Χατζηχρηστου? ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΒΤW,Νικο παω να κανω μια ΨΑΚΤΙΚΗ.Αυτο το "www." που εχουμε στο τιτλο κατι μου θυμιζει... :D
 
Ρε συ mikez έλεος.

Μπες στο GRM, κάνε πρώτα ένα καλό σχόλιο για την κοινότητα που βρίσκεται εδώ και μετά ρώτα μήπως, (τονίζω το μήπως) έγινε κανένα λάθος και τα λοιπά.

Με την ίδια λογική μπορεί και ο Akmakas να κατηγορήσει τους admins ότι του έκλεψαν την υπογραφή του.

Φιλικά πάντα, αλλά το post σου μοιάζει με κακόπιστη κριτική. Όποιος δεν θέλει δεν μετέχει. Όποιος θέλει και ενδιαφέρεται πρωτίστως κάνει καλόπιστα σχόλια.

Δεν πιστεύω πάντως ότι οι ΑΕΟΝ, Shock, Wally, Telamon, Keeper δεν το έψαξαν πρώτα και αυθαίρετα επέλεξαν την ονομασία b2r, ειδικά όταν τους κόστισε ένα σωρό λεφτά και ένα σκασμό ξενύχτια.

Κατά τα άλλα σε παραθέτω στην υπογραφή μου.
 
Χμμμ..."μερικοί, μερικοί" πρέπει να επιστρέψουν στον βάλτο με τα trolls αφού δεν τους αρέσει η επιστροφή στις ρίζες.
 
To κεντρικό όνομα του site / portal είναι Greek Retro Maniax. Τώρα το τι φαντασιώνεται ο καθένας είναι δικό του πρόβλημα :D .
 
Προφανως εννοει την τεχνικη μας πλατφορμα που λεγεται Back2Roots,πληρωμενη μεχρι cent με ενα ονομα που χρησιμοποιειται απο την εποχη του Αμερικανικου Εμφυλιου Πολεμου...

Το μονο που μπορω να δεχτω ειναι να ερθει ο Στρατηγος Λη απο τον ταφο του και να μας ζητησει τα ρεστα!

[/Troll discussion]
 
Δε ξέρω αν ο Mikez ήταν κακοπροαίρετος σ' αυτό που έγραψε,αλλά εύκολο το εκλαμβάνει έτσι κάποιος,ειδικά με αυτό το "μερικοί-μερικοί" στο τέλος....

(που έγινε και σλόγκαν στο forum ήδη...)

Εγώ φίλε Mikez θα σου πω ότι,αν σου αρέσει το forum,άραξε εδώ,μπες στην παρέα και μην ανησυχείς κι ασχολείσαι με τα υπόλοιπα,να είσαι σίγουρος ότι έχουν φροντίσει οι διαχειριστές και ο πρόεδρος γι' αυτά....
 
Δημοτικό σχολείο πήγες, δεν πήγες;

mikez είπε:
BACK 2 THE ROOTS ????????
Back to the Roots - Amiga Culture Directory Project

http://www.back2roots.org/

Παιδιά αυτή η ονομασία είναι κλεμμένη...άπλα το λέω να το γνωρίζουν μερικοί μερικοί...
Αν λοιπόν πήγες, θα έπρεπε να ξέρεις, πως άλλο είναι το http://www.1κιλό.πορτοκάλια και άλλο το http://www.1κιλό.μήλα
 
Ντάξει παιδιά, αρκετά, τον πήραμε με τις πέτρες τον άνθρωπο, ενώ εαν το καλοσκεφτείτε, επί της ουσίας δεν υπήρχε καν λόγος.... Ας τελειώνει εδώ, τι λέτε;

(καλα μην απαντήσετε όλοι ότι έχω δίκιο, το ξέρω ότι έχω :D )
 
OffTopic και AntiTroll: Από τότε που βάλατε τα Arcades, η ζωή μου απέκτησε νόημα! :D :D:D
 
Τελικά το trolling θα παραμείνει το αγαπημένο χόμπυ του φορουμ :D

Pooky είπε:
Με την ίδια λογική μπορεί και ο Akmakas να κατηγορήσει τους admins ότι του έκλεψαν την υπογραφή του.

Maddog είπε:
Χμμμ..."μερικοί, μερικοί" πρέπει να επιστρέψουν στον βάλτο με τα trolls αφού δεν τους αρέσει η επιστροφή στις ρίζες.
Ρε σείς με πεθάνατε :biglaugh: :biglaugh:
 
Καλοριζικο το καινουργιο foroum!!! #) Eιναι υπεροχο!!!
 
Πάντως, νομίζω πως ο όρος φόρουμ, όσον αφορά το GRM, μάλλον δεν είναι αρκετός για να το χαρακτηρίσει από εδώ και πέρα.


Διαδυκτιακός πολυχώρος
είναι πλέον, ειδικά με την ενσωμάτωση του wiki και αποτελεί ήδη πολύ καλή πηγή γνώσης και αναμνήσεων... :)
 
Φτου φτου να μη ματιάσω το GRM, το κουκλάκι το ζωγραφιστό!

Εξαιρετική η προσθήκη των Arcades, εντυπωσιακή η εμφάνιση του forum.

Tί άλλο να πω παιδιά, παρά μόνο καλορίζικο και εύγε για την προσπάθειά σας και τις ιδέες σας!
 
Συγχαρητήρια και απο μένα για το νέο look!! :thumbup:
 
Καλοριζικη η νεα εμφανιση και το ανανεωμενο περιεχομενο!
 
Παιδία πολύ καλή η δουλεία σας και πρέπει να κουραστήκατε υπερβολήκα.

Κάνατε το GRM αγνώριστο,ένα τεράστιο μπράβο και ένα υπέρ ευχαριστώ για το καινούργιο περιβάλλον.

Τα σέβη μου
 
Πίσω
Μπλουζα