Πωλίνα - Πάμε Για Τρέλλες Στις Σεϋχέλλες (1988)

Παιδιά, εμένα δε μου δουλεύει το τρίτο μέρος.

Μπορείτε να το ανεβάστε ξανά ;
 
efharisto para poly gia ti tainia
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
η ταινια αυτη ειναι σκηνοθεσιας του μεγακλη βιντιαδη οποτε ετσι εξηγειται η βιντεοκλιποκατασταση
 
Ηπαρχει ενα σαιτ που μπορεις να την κατεβασετε, αυτη και πολλες ακομα ταινιες . αν μου επειτρεψουν τα παιδια που εχουν αυτη εδω την σελιδα μπορω να σας την πω.
 
Οχι Βαγγέλη σε ευχαριστούμε.

1. ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ με τον πιο κατηγορηματικό τρόπο η δημόσια διαφήμιση / πρόταση για ανταλλαγή ή αντιγραφή οπτικοακουστικού υλικού που ενδέχεται να είναι copyrighted ή να εμπίπτει γενικότερα σε νομοθεσία περί πνευματικών δικαιωμάτων. Έτσι για παράδειγμα, μπορεί κάποιος να αναφέρει πληροφοριακά π.χ. ότι διαθέτει σε DVD μια συγκεκριμένη σειρά, αλλά μέχρι εκεί. Δεν μπορεί δημόσια ούτε να την διαλαλεί σαν 'πραμάτια', ούτε σαν 'εμπόρευμα', ούτε σαν 'ανταλλάξιμο' υλικό. Κάτι τέτοιο είναι ποινικά κολάσιμο και μόνο σε μπελάδες θα μπορούσε να τον βάλει. Εξυπακούεται βέβαια ότι το τι κάνετε στα PM είναι δική σας δουλειά (όπως επίσης και αποκλειστική σας ευθύνη!). Όσα μηνύματα εντοπίζονται να παραβαίνουν τον συγκεκριμένο κανονισμό θα διαγράφονται ή θα τροποποιούνται αναλόγως, χωρίς περαιτέρω προειδοποίηση. Μέλη που αρνούνται να συμμορφωθούν θα εγκαλούνται πρώτα και, αν παρ' όλα αυτά υποπέσουν εκ νέου στην ίδια παράβαση, θα διαγράφονται.
 
Θα διαφωνίσω με τη φίλη Κambia εν μέρη.Για μένα που είμαι λάτρης των ταινιών αυτών ,μ αρέσει (αφιλοκερδός) να τις ''διαιονίζω'' αυτες τις ταινίες στα ατομα που τους αρέσουν, ή έστω σ αφτους που μονο και μόνο απο περιεργεια θα μου ζητήσουν καποια.

Η βιντεοταινία ειπάρχει σε γνωστό cite ,για κατέβασμα. Εχει αναφερθεί πολλές φορές απο το forum σε διαφορα thread (και εκτος βιντεοταινιών).

Εαν ο φίλος ΒΑΓΓΕΛΗΣ θελει να την αποκτήσει μπορει να με ρωτήσει για το πώς.(prive)
 
video80 αν εσύ δεν έχεις κανένα πρόβλημα να "τρέχεις" σε δικαστήρια για παραβίαση πνευματικών δικαιωμάτων πάω πάσο.

Αλλά εδώ μέσα δεν δίνουμε τέτοιες πληροφορίες. Είναι φόρουμ συζήτησης των αναμνήσεών μας και όχι σελίδα πληροφοριών για το από που θα κατεβάσουμε ταινίες

Ισχύει ο κανονισμός.

Υγ. Τα off topic θα σβηστούν κατά το βράδυ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
"Πάμε για τρέλες στις Σεϋχέλλες"

Η μεγάλη επιτυχία από τα ελληνικά 80s, εδώ σε ένα βίντεο για την ομώνυμη μουσική ταινία το 1988.

 
Εγω δεν πουλαω ταινιες απλλα της μαζευω για παρτη μου και αν ειναι κακο αυτο τι να πω?

εχω κατεβασει πανο απο 300 ταινιες που δεν τισ εβρισκα πουθενα
 
To θεμα εκλεισε με την παρεμβαση του supermoderator του forum. Τα offtopic θα τα σβησω σε λιγο.
 
...δεν θυμάμαι την ταινία, θυμάμαι απλά ότι προβλήθηκε στην τηλεόραση και συμμετείχε η Πωλίνα με το Δήμο Μυλωνά...
 
Το ξενοδοχείο που δούλευε η Πωλίνα ήταν το Saronic Gate στην Ανάβυσσο σημερινό Mavro Lithari Beach.
 
Την είχα δει (μάλιστα την είχα νοικιάσει από αυθεντικό βίντεο κλαμπ, σε αυθεντική βιντεοκασέτα κατά την αυθεντική δεκαετία του 1980). Φυσικά δεν θυμάμαι τίποτα για την υπόθεση πέρα από μερικά τραγούδια (αυθεντικό αλτσχάιμερ)
 
Πίσω
Μπλουζα