Πόσοι από εσάς δεν έχουν αλλάξει ποτέ την εικόνα-σας ;

Εγω την εχω αλλαξει μερικες φορες, αλλα αυτη που εχω τωρα εχει τοσους συμβολισμους, και μου αρεσει τοσο πολυ, που πρεπει να σκεφτω η να βρω κατι πολυ πιο ...άτο για να το βαλω :Ρ

Βασικα πρεπει να ειμαι ο μονος στον κοσμο που εχει αβαταρ με το nickname του σε ιερατικη γραφη των αρχαιων αιγυπτιακων :Ρ
 
Υπάρχει κανένας άλλος που έβαλε animated gif μετά την αναβάθμιση του site ή είμαι ο μόνος? :p
 
Υπηρχαν και αλλα animated avatar, νομιζω καποιου Segafan, με μια κοπελα που επαιζε με το λογοτυπο της σεγκα! Αυτο του Stormwatch με ενας τυπος με μικροφωνο κλπ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολυ πριν την αναβαθμιση αρκετοί είχαν αβαταρ animated gif , το 8bito bw sprite δρομέας, η mona lisa που κάπνιζε,

ένας άλλος με ένα γέρο (~ αλά μαθουσαλίξ) c64 με μπαστούνι....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Υπηρχαν και αλλα animated avatar, νομιζω καποιου Segafan, με μια κοπελα που επαιζε με το λογοτυπο της σεγκα! Αυτο του Stormwatch με ενας τυπος με μικροφωνο κλπ
Ο Καλλοου στο επος Ροκακιας την ημερα, το βραδυ καμαριερα
 
Πολυ πριν την αναβαθμιση αρκετοί είχαν αβαταρ animated gif , το 8bito bw sprite δρομέας, η mona lisa που κάπνιζε,

ένας άλλος με ένα γέρο (~ αλά μαθουσαλίξ) c64 με μπαστούνι....
Χε χε χε, τον θυμάμαι κι αυτόν τον... πονηράκια!
 
back_on_topic.jpg
 Και καλά Χριστούγεννα σε όλους :)
 
Καλά χριστούγεννα και από εμένα.
 
καλά Χριστούγεννα σε όλους!
 
Χρονια πολλα και απο μενα, μονο μη γεμισουμε το θρεντ με ευχες και ξεφυγει παλι :Ρ
 
Εδώ και 12 χρόνια εδώ στο GRM, αλλά και σε άλλα που είμαι, διατηρώ το ίδιο ακριβώς. Ο αυτοαποκαλούμενος ηλεκτρονικός υπολογιστής Edgar από την ταινία Electric Dreams του 1984.
 
Εδώ και πολλά χρόνια είμαι ο Indiana Jones. Στις αρχές άλλαζα διάφορες εικόνες αλλά μετά σταθεροποιήθηκα. Καλές γιορτές σε όλους by the way :)
 
 Οταν ανακαλυψα με ποιο τροπο βαζουμε αβαταρ ηξερα τι να βαλω, ενα απ'τα αγαπημενα μου κινουμενα σχεδια , τον ταο- ταο .Μεχρι και ντοσιε ειχα για να γραφω εκει τα "σκεφτομαι και γραφω" , το ποσο στεναχωρηθηκα οταν χαλασε δε λεγεται, κριμα που δεν ηξερα τοτε οτι μπορουσε να βγει το εξωφυλλο με τη φωτογραφια του ταο ταο , θα το ειχα κρατησει σιγουρα.. Εννοειται οτι δεν αλλαξα ποτε αβαταρ
 
Πίσω
Μπλουζα