Πώς τελειώνουν τα Στρουμφάκια

AA+

RetroMaNiaC
Joined
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
666
Αντιδράσεις
32
Εκει που καθομουν και εκανα ταβανοσκοπιση, μου ηρθε... Πως τελειωνουν τα στρουμφάκια; Τελικα τα τρωει ο Δρακουμελ; Η στρουμφιτα ηταν ρομποτ;

Κατι τετοια εχω ακουσει αλλα πιστευω ειναι αρβυλα, ξερει κανεις;
 
(Με ρυθμό)Τα στρουμφάκια δεν υπάρχουν πιά, τα πάτησε το τρένο... :D
 
ΑΑ+..έχεις κάτι αναλαμπές ώρες ώρες!!!! :D

Λοιπόν για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους........

Τα στρουμφάκια ήταν εξωγήινα όντα τα οποία ήρθαν από τον γαλαξία MG32 ο οποίος απέχει 2,3 δις έτη φωτός από την Γη με σκοπό να κατακτήσουν τον πλανήτη μας και να βασανίσουν όλο τον κόσμο.....Στην πορεία το διαστημόπλιο απέκτησε γελοία ταχύτητα έτσι ώστε να φτάσουν πολύ γρήγορότερα (3 ώρες και 23,5 λεπτά) αποτέλεσμα της ταχύτητας αυτής όμως ήταν να μικρύνουν πολύ..έτσι ήταν αδύνατον να κυριαρχίσουν στον κόσμο αφού κανένας δεν τους έδινε σημασία.Προσπάθησαν να αναπαραχθούν με την στρουμφίτα που όμως ήταν και αυτή αρσενικού γένους όπως όλοι οι άλλοι,και το διαπίστωσαν όταν την έπιασαν γυμνή να ερωτοτροπεί σε στάση 52 με το κοράκι του δρακουμέλ..δηλ αναπαραγωγή γιοκ!!!:rolleyes:..Μετά από χρόνια άρχισαν να πεθαίνουν ένα ένα και σιγά σιγά έγιναν ένα μπλε λίπασμα το οποίο χρησιμοποιήθηκε στα γυρίσματα του FAUST.... :D
 
Χα! Χα! Χα! Πλάκα - πλάκα για την στρουμφίτα θυμάμαι πως δημιουργήθηκε!(άρα δεν είναι σίγουρα ρομπότ) Στην αρχή είχε μαύρα μαλλιά και ήταν το μυστικό όπλο του Δρακουμέλ!!!! Την έστειλε να τους διαλύσει!!!! :nervous:

Ρίξτε μια ματιά στο περίπου για να είστε μέσα στα πράγματα!
 
akmakas είπε:
ΑΑ+..έχεις κάτι αναλαμπές ώρες ώρες!!!! :D Λοιπόν για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους........

Τα στρουμφάκια ήταν εξωγήινα όντα τα οποία ήρθαν από τον γαλαξία MG32 ο οποίος απέχει 2,3 δις έτη φωτός από την Γη με σκοπό να κατακτήσουν τον πλανήτη μας και να βασανίσουν όλο τον κόσμο.....Στην πορεία το διαστημόπλιο απέκτησε γελοία ταχύτητα έτσι ώστε να φτάσουν πολύ γρήγορότερα (3 ώρες και 23,5 λεπτά) αποτέλεσμα της ταχύτητας αυτής όμως ήταν να μικρύνουν πολύ..έτσι ήταν αδύνατον να κυριαρχίσουν στον κόσμο αφού κανένας δεν τους έδινε σημασία.Προσπάθησαν να αναπαραχθούν με την στρουμφίτα που όμως ήταν και αυτή αρσενικού γένους όπως όλοι οι άλλοι,και το διαπίστωσαν όταν την έπιασαν γυμνή να ερωτοτροπεί σε στάση 52 με το κοράκι του δρακουμέλ..δηλ αναπαραγωγή γιοκ!!!:rolleyes:..Μετά από χρόνια άρχισαν να πεθαίνουν ένα ένα και σιγά σιγά έγιναν ένα μπλε λίπασμα το οποίο χρησιμοποιήθηκε στα γυρίσματα του FAUST.... :D
Oooooxi ρε 'συ !!! Δε τα θυμάσαι καλά . Η Στρουμφίτα δεν ήταν αρσενικού γένους, απλά ήταν στείρα.

Και επιδή "ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ" γιοκ και "Κατάκτηση του κόσμου" πάλι γιόκ, είπαν να την κάνουν με ελαφρά πηδηματάκια.

Ο Μαστορούλης (όχι αυτός --> :smiliez.de_2080: !! Ο άλλος ....να δεις πως τον λέγανε.....) κατάφερε και έφτιαξε ένα Spacecraft σε σχήμα PIZZABOX (σαν APPLE LC ένα πράμα) και επέστρεψαν στον μικρό γαλαξία M32 , κάνοντας μια στάση στην Ανδρομέδα (Μ31) για να πιούνε καφέ.

Παρέλειψα να σας πω οτι πριν φύγουν δέσανε χειροπόδαρα τον Δρακουμέλ και αρπάξανε την Ψιψινέλ, για να 'χουνε να τρώνε στο μακρύ ταξίδι τους και ο Δρακουμέλ ακόμα κλαίει με μαύρο δάκρυ για τον άδικο χαμό της πολυαγαπημένης του γάτας. :D
 
:D .........Και πως εξηγείς την μπλε μάζα κοντά στο χωριο?εδώ σε θέλω... :confused: ... :D
 
!!

Akmaka...Τα στρουμφάκια λιώσανε τελίκα από το φαινόμενο υπερθέρμανσης του πλανήτη...εξ΄ου και η μπλε μάζα. Ο Δρακουμέλ ζει πάντως. Τον είδαν κάτι γνωστοί μου φέτος στη Μύκονο είχε έρθει με το σκάφος του. Έχει τρελλά λεφτά γίατι πούλησε τον οδηγό μαγειρικής του σε συνεργασία με τον Μαμαλάκη (Στρουμφοσουσι και άλλες παραδοσιακές νοστιμιες) του σε μεγάλο εκδοτικό οίκο.
 
Το τελος ειναι ενα και το ξερω μονο εγω και ναι ειναι happy ending.

Tα στρουμφακια χαρουμενα που εξοντωσαν τον δρακουμελ ειπαν να το ριξουν εξω χωρις την στρουμφιτα αυτην την φορα και παιξαν "γυρω γυρω ολοι". :D

2000236041100498902_fs.jpg


Πανω δεξια μονος του ειναι ο "Γκρινιαρης".
 
+1 :D

Από ό,τι έχω δει εγώ, τελειώνουν με τα credits και το μουσικό τους θέμα...
 
μου την δίνει να στρουμφιζω ...
 
AARDVARK , το σκληρό πορνό απαγορεύεται στο φορουμ :tease: :biglaugh:

Τα στρουμφάκια τελειώνουν έτσι .... τα βομβάρδισαν τελικά :D :D

smurfunicefmp1.jpg
 
O masterchief περναγε απο το χωριο και τους βομβαρδισε ,τους περασε για alliens. :D
 
Τώρα που κοιτάζω την φωτογραφια πιο προσεκτικά , σα να'χεις δίκιο ....

smurfunicefmp111as6.jpg


:D :D :D :D
 
A Hero need not speak.When he is gone the world will speak for him...

Finish the Fight! :D
 
akmakas είπε:
:D .........Και πως εξηγείς την μπλε μάζα κοντά στο χωριο?εδώ σε θέλω... :confused: ... :D
Μα ....... ήταν ο βιολογικός..............!!!! :rolleyes:

AARDVARK είπε:
Το τελος ειναι ενα και το ξερω μονο εγω και ναι ειναι happy ending.Tα στρουμφακια χαρουμενα που εξοντωσαν τον δρακουμελ ειπαν να το ριξουν εξω χωρις την στρουμφιτα αυτην την φορα και παιξαν "γυρω γυρω ολοι". :D

2000236041100498902_fs.jpg


Πανω δεξια μονος του ειναι ο "Γκρινιαρης".

XAXAXA!!! Tη Στρουμφίτα δεν την παίζει κανείς........?????? :biglaugh:
 
Ε πάτε γυρεύοντας μου φαίνεται… :diablotin:

:tease: :D
 
Παιδιά τα σενάρια με τα όργια ξεχάστε τα, τα στρουμφάκια είναι asexual, δηλαδή δεν μπορούν να κάνουν καν σεξ, καθότι δεν έχουν όργανα αναπαραγωγής (πηγή: Donnie Darko). Αυτό βέβαια δεν απαντά στο ερώτημα πού διάολο βρέθηκε ο Baby-Στρουμφ... :confused:
 
Ton efere o pelargos opws allwste symvainei me ola ta paidia. Tipota den kserete pia? :animangry:
 
Πίσω
Μπλουζα