Ρετροεκρηκτική θεματολογία

:rofl: :rofl: :rofl: Απίστευτο perlastar! Γέλασα πολύ με Σταύρο, Johnny και Viking ....
 
χαχαχαχα πολυ καλο , δεν απεχει πολυ απο την πραγματικοτητα :p
 
Ωραια perla αλλα σορρυ κιολας απο ενα γρηγορο ψαξιμο των ποστ μου σε σχετικα θεματα δεν φαινεται να ζηταω καπου κερασμα. Εχεις καποιο συγκεκριμενο ποστ υποψην σου;
 
α, ρε πέρλα ακριβως αυτό θα έλεγα μα ακριβως :bow: παιδια πλέον ο ενας ρετρομανιακ γνωριζει τα χουγια του αλλου, είναι μεγάλο αυτό πραγμα, μιας και δεν τα λέμε από κοντα και όμως σαν να γνωριζόμαστε από χρονια

περλα: ελπιζω το 1315 μηνυμα να είναι για καποια ταινια τρόμου

ένα θέμα στο παλαι πότε καντυ- υποφορουμ που θα ξεσήκωνε

τερρυ η Αλμπερτ;;
 
Ευχαριστώ παιδιά, χαίρομαι που σας άρεσαν αυτά που προσέθεσα στο ωραίο αυτό θέμα :)

Johnny, αν και οι μίμοι δεν αποκαλύπτουν τα μυστικά τους, μιας και ρωτάς θα σου πω :p Όχι, δεν αναφερόμουν σε κάποιο συγκεκριμένο ποστ σου, κι όντως δεν έχεις ζητήσει κανένα κέρασμα. Αυτό ισχύει και για άλλους, αρκετοί δεν έχουν πει ποτέ αυτά που τους βάζω να λένε, είναι πράγματα που βγάζω εγώ με βάση τον χαρακτήρα και τα χαρακτηριστικά του καθενός, και που θα ήταν πιθανό να πουν. Αν αναρωτιέσαι, από σένα συνδύασα το γεγονός ότι έχεις κάνει κατά καιρούς διάφορα σχόλια για τέτοιου είδους κεράσματα, π.χ "αυτή τη φορά η διαχείριση έδρασε αστραπιαία κτλ", καθώς και μία ειλικρίνεια που έχεις δείξει άλλες φορές, μη διστάζοντας να πεις ακριβώς αυτό που σκεφτόσουν.
 
Μολις ειδα οτι εβαλες κι εμενα μεσα..

Ο πιο ο, τι να'ναι, που ειναι στον κοσμο του συνηθως.. με πετυχες διανα!! Χαχαχα!! :p
 
perlastar είπε:
(....) Johnny: Ελπίζω να μην τη βγάλεις έτσι ξερά, κέρασμα δεν έχει;

johnny19818 είπε:
Ωραια perla αλλα σορρυ κιολας απο ενα γρηγορο ψαξιμο των ποστ μου σε σχετικα θεματα δεν φαινεται να ζηταω καπου κερασμα. Εχεις καποιο συγκεκριμενο ποστ υποψην σου;
Μήπως σε μπέρδεψε με την απανταχού λιχούδα του φόρουμ? (me!)

Τουρ-τί-τσα! Τουρ-τί-τσα! Τουρ-τί-τσα!
 
Πίσω
Μπλουζα