Ρετρό αποκόμματα εισιτηρίων κάθε είδους

Εθνική Λυρική Σκηνή - Θέατρον Ολύμπια 1965
ΟΣΕ Αθήνα - Λάρισα
Αρχαιολογικός χώρος Κνωσού 80ς
(Φωτο: vendora)IMG_5826.jpegIMG_5827.jpegIMG_5825.jpeg
 
Αεροπορικό εισιτήριο Ολυμπιακής (Αθήνα-Ιωάννινα, 1990-92)
(IMG_5847.jpeg
(Φωτο: vendora)
 
Club Hook Κάρτα μέλουςΠροβολή συνημμένου 278077
1993-1994
Φωτο: vendora
Αν θυμάμαι καλά πρόκειται για το θερινό κλαμπ που άφησε το στίγμα του στο 1ο πόδι Χαλκιδικής - Νέα Σύλλατα …κάπου εκεί… πήγαινα με την παρέα μου και εξωτερικά είχε τη μορφή κάστρου και πειρατικού καραβιού…καταπληκτικό μαγαζί..
 
Δυστυχώς δεν έχω να ανεβάσω απόκομμα εισιτηρίων από συναυλίες ή θεατρικές παραστάσεις των 90s μιας και στα 2000s ξεκίνησα να πηγαίνω θέατρο αλλά η αγάπη να κρατάω αποκόμματα εισιτηρίων από θεατρικές παραστάσεις συγκεκριμένα δημιουργήθηκε από το 2009 και μετά , επομένως δεν μπορώ να συνεισφέρω σε αυτή την ωραία θεματική ενότητα .
 
Δυστυχώς δεν έχω να ανεβάσω απόκομμα εισιτηρίων από συναυλίες ή θεατρικές παραστάσεις των 90s μιας και στα 2000s ξεκίνησα να πηγαίνω θέατρο αλλά η αγάπη να κρατάω αποκόμματα εισιτηρίων από θεατρικές παραστάσεις συγκεκριμένα δημιουργήθηκε από το 2009 και μετά , επομένως δεν μπορώ να συνεισφέρω σε αυτή την ωραία θεματική ενότητα .
Το χρονικό όριο του σάιτ είναι 20 έτη μείον; Δηλ ως 2004?
 
Δυστυχώς δεν έχω να ανεβάσω απόκομμα εισιτηρίων από συναυλίες ή θεατρικές παραστάσεις των 90s μιας και στα 2000s ξεκίνησα να πηγαίνω θέατρο αλλά η αγάπη να κρατάω αποκόμματα εισιτηρίων από θεατρικές παραστάσεις συγκεκριμένα δημιουργήθηκε από το 2009 και μετά , επομένως δεν μπορώ να συνεισφέρω σε αυτή την ωραία θεματική ενότητα .
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και χαίρομαι πολύ που βρίσκεις ενδιαφέρον αυτό το θρεντ. Θα χαρώ να ποστάρεις οτιδήποτε απ τα παλιά σου, ακόμα και εισιτήριο λεωφορείου (ψάξε τσέπες παλιών μπουφάν, λολ). Επίσης, μπορείς να ανεβάσεις σχετικά αποκόμματα που σου κάνουν κλικ και από το διαδίκτυο. Όπως θα παρατήρησες δεν προέρχονται όλα αποκλειστικά από εμένα :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και χαίρομαι πολύ που βρίσκεις ενδιαφέρον αυτό το θρεντ. Θα χαρώ να ποστάρεις οτιδήποτε απ τα παλιά σου, ακόμα και εισιτήριο λεωφορείου (ψάξε τσέπες παλιών μπουφάν, λολ). Επίσης, μπορείς να ανεβάσεις σχετικά αποκόμματα που σου κάνουν κλικ και στο διαδίκτυο. Όπως θα παρατήρησες δεν προέρχονται αποκλειστικά από εμένα :)
@Mygdala Εισιτήρια λεωφορείου δεν έχω κρατήσει , να είστε καλά !!!
 
Πίσω
Μπλουζα