Ρετρό εξαφανισεις

Αξίζει να αναφερθεί αυτή η γυναίκα με την τόσο μεγάλη ψυχή
 
Ε ρε τι άλλο θα ακούσουμε, καλά έχουμε αλλάξει τα φώτα στην φύση και στα ζωα
20230721_205107.jpg20230721_205112.jpg
 
Aπιστευτη ιστορία, την σκότωσε ο πνευματικός της αφού την βίασε πρωτα για τον οποίον δεν υπήρχαν αποδείξεις αρκετές να τον καταδικάσουν. Μετά έγινε μοναχός. Όλα αυτά το 60'. Το 2002 ο μοναχός που είχε εξομολογήσει τον δολοφόνο βγήκε και είπε την αλήθεια και πραγματικά τον συνέλαβαν στα 83 του.
 
Το 87' τώρα επηρεασμένη από τον κροκοδειλακια το μοντέλο πήγε Αυστραλία και κολύμπησε σε λίμνη γεμάτη κροκόδειλους. Την προειδοποίησαν να μην το κάνει δεν άκουσε. Πως γίνεται όταν σε κάποιον του λες υπάρχει μεγάλος κίνδυνος μην πας εκεί αυτός να πηγαίνει τελικά.
 
Να μας πει τι γίνεται ο @elephadas . Αλήθεια που είναι αυτός, να είναι σε κανένα Κόστα Ναβαρίνο να παίζει γκολφ και να πίνει κοκτέιλς με αιθέριες υπάρξεις;
 

Σημερινά άρθρα :



_________________________________________

Δεν πιστεύω σε εξωγήινους αλλά σε έσω-γηινους και ανθρώπινη τεχνολογία...


Εδώ στα ελληνικά με πολλές περισσότερες πληροφορίες.

Από το κάναλι Alien Scientist

H Carol Rosin είναι μια Επιστήμονας που από την δεκαετία του 70 είχε μπει σε πρόγραμμα σε ότι αφορά τους εξωγήινους.
Στο βίντεο, μέσα σε λίγα λεπτά, μας εξηγεί την ατζέντα που θα χρησιμοποιήσουν οι επικυρίαρχοι με σκοπό την πλήρη υποδούλωση των ανθρώπων.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σημερινά άρθρα :



_________________________________________

Δεν πιστεύω σε εξωγήινους αλλά σε έσω-γηινους και ανθρώπινη τεχνολογία...


Εδώ στα ελληνικά με πολλές περισσότερες πληροφορίες.

Από το κάναλι Alien Scientist

H Carol Rosin είναι μια Επιστήμονας που από την δεκαετία του 70 είχε μπει σε πρόγραμμα σε ότι αφορά τους εξωγήινους.
Στο βίντεο, μέσα σε λίγα λεπτά, μας εξηγεί την ατζέντα που θα χρησιμοποιήσουν οι επικυρίαρχοι με σκοπό την πλήρη υποδούλωση των ανθρώπων.
Όλες αυτές οι μαρτυρίες δεν λέω για την συγκεκριμένη γενικά θέλουν ψάξιμο always, πολλοί έχουν αποδειχθεί λάθος τελείως.
 
Ξυπνάς το πρωί και σηκώνεσαι για καφέ και την βλέπεις μπροστά σου τι της λες;
20230727_121043.jpg
 
Να μας πει τι γίνεται ο @elephadas . Αλήθεια που είναι αυτός, να είναι σε κανένα Κόστα Ναβαρίνο να παίζει γκολφ και να πίνει κοκτέιλς με αιθέριες υπάρξεις;

Στη νότια εύβοια είμαι για λίγες μέρες ακόμα.

Όσο για τις ακροάσεις του Κογκρέσου, δεν μου επιτρέπεται να μπω σε λεπτομέρειες διότι το ρετρομάνιαξ δεν ασχολείται με πολιτική, αλλά δεν έχουν την παραμικρή σημασία.
 
Στη νότια εύβοια είμαι για λίγες μέρες ακόμα.

Όσο για τις ακροάσεις του Κογκρέσου, δεν μου επιτρέπεται να μπω σε λεπτομέρειες διότι το ρετρομάνιαξ δεν ασχολείται με πολιτική, αλλά δεν έχουν την παραμικρή σημασία.
Καλά να περνάς !
 
Πίσω
Μπλουζα