Ρετρό καλλιστεία

Καλα, ο συνδυασμος μαγιω - καλτσα πολυ αισθησιακος!
Καλυτερος κι απο τον Χαρρυ Κλυνν οταν φοραγε γουνα - σαγιοναρα.
 
Για να μην τους αδικήσουμε, ο τέρμα δεξιά, έχει έναν αέρα μανκέν. Έχει σωστό στήσιμο, ελαφριά τριχοφυΐα, κι είναι κι ο μόνος που ποζάρει. Έχει κάνει την προσπάθεια του, έχει ρίξει τις χυλόπιτες του (φαίνεται από το ύφος), διαθέτει αυτοπεποίθηση, ρουφάει και τη μπάκα, ένας πραγματικός γαζέλος! Απο μένα είναι 10!
 
Για να μην τους αδικήσουμε, ο τέρμα δεξιά, έχει έναν αέρα μανκέν. Έχει σωστό στήσιμο, ελαφριά τριχοφυΐα, κι είναι κι ο μόνος που ποζάρει. Έχει κάνει την προσπάθεια του, έχει ρίξει τις χυλόπιτες του (φαίνεται από το ύφος), διαθέτει αυτοπεποίθηση, ρουφάει και τη μπάκα, ένας πραγματικός γαζέλος! Απο μένα είναι 1
Retro gntm το καναμε
 
Τελευταία επεξεργασία:
θα έλεγα GLTM, LAST top model>

Πάντως εγώ θα φορούσα την τιάρα και θα έδινα το σκήπτρο στον πρώτο εξ αριστερών. Είναι ο Κωνσταντάρας της παρέας. Ψηλός, σωματώδης, ώριμος, αρχοντάνθρωπος. Και η οριζόντια ρίγα της κάλτσας πάει σετάκι με την οριζόντια ρίγα του μαγιώ. Το πραγματικό ταλέντο φαίνεται από τη λεπτομέρεια.

Αν ο πρώτος ήταν ο Κωνσταντάρας ο δεύτερος ήταν ο Ρίζος, λόγω ύψους και λόγω ύφους που δείχνει αυτοπεποίθηση. Και το μπεϊμπιλίνο του μοιάζει πιο γεμάτο από όλων, αν και μπορεί να το κολακεύει η οριζόντια ρίγα. Και σε αντίθεση με τον ακροδεξιό που ρουφάει την κοιλιά του, αυτός προτείνει το στήθος, εε, την μπάκα υπερηφάνως.

Ο τρίτος είναι ο Γιώργος Βελέντζας. Αυτός προσπαθεί να ρουφήξει την κοιλιά και να φουσκώσει το στέρνο του, αλλά δεν του προκύπτει.

Ο τέταρτος με τον αρειμάνιο μύστακα έπεσε στο καζάνι με το μαγικό φίλτρο όταν είναι μικρός, πράγμα που εξηγεί την κατακορυφη ρίγα στο μαγιώ και την κοιλιά εε, το χαμηλό στήθος, που είναι έτσι από φυσικού του, δεν το προτείνει σαν τον δεύτερο. Αλλά το δικό του μπεϊμπιλίνο μοιάζει τελείως τζούφιο.

Ο πέμπτος έχει τη συμπαθέστερη φυσιογνωμία από όλους, αρκετά εμφανίσιμος, και με συμμαζεμένο μουστάκι, και στην παρέλαση με βραδυνή τουαλέτα μπορεί να έπαιρνε την ψηλότερη βαθμολογία, αλλά με το μαγιώ που φαίνεται το σώμα δείχνει ο πλαδαρότερος όλων. Διότι είναι αδύνατος από τη μέση και πάνω και παχαίνει ξαφνικά από κάτω σαν 3-4 μηνών έγκυος. Αν είχε λίγο γυμνασμένο σώμα θα τον έκανε σκόνη τον τελευταίο.

Για τον τελευταίο τι να πω? Τα είπαν όλα οι προλαλήσασες κυρίες που είναι και καθ' ύλην αρμόδιες κι έτσι υποκλίνομαι στη γνώμη τους.
 
Εμένα ο τρίτος από αριστερά μου θυμίζει τον ηθοποιό Κώστα Δούκα στα Κίτρινα Γάντια όταν λέει το αμίμητο "εδώ Χατζηαντωνίου".
αρχείο λήψης.jpeg.jpg
Άδικο έχω;
 
Μαρμαροκολώνα! (που θα έλεγε και ο Λογοθετίδης)
ΘΕΑ!
 
Kαλησπέρα σας. Αναζητώ να αγοράσω σε dvd τα Σταρ Ελλας 1991 και 1992 (Πουπου / Τσιντικίδου). Γνωρίζει κάποιος που μπορεί να τα βρώ η αν τα έχει κάποιος απο σας να τα αγοράσω?
Ευχαριστω εκ των προτέρων.
 
Για να μην τους αδικήσουμε, ο τέρμα δεξιά, έχει έναν αέρα μανκέν. Έχει σωστό στήσιμο, ελαφριά τριχοφυΐα, κι είναι κι ο μόνος που ποζάρει. Έχει κάνει την προσπάθεια του, έχει ρίξει τις χυλόπιτες του (φαίνεται από το ύφος), διαθέτει αυτοπεποίθηση, ρουφάει και τη μπάκα, ένας πραγματικός γαζέλος! Απο μένα είναι 10!
10 στα 10 ή 10 στα 20;
 
Πίσω
Μπλουζα