Ρετρό μπερδέματα, ελληνικού ερωτικού κινηματογράφου

Mια που πιάσαμε τις ατάκες: το "Ωραία...., νά'χαμε και μια παστούλα"?
 
εγώ το ξέρω αυτό με μπύρα και όχι με πάστα
 
DINO είπε:
κυκλοφορεί βίντεο - τρέϊλερ, στο Internet, από την ταινία "Στεφανία", με τη Ζωή Λάσκαρη, η version που παίχτηκε στο εξωτερικό και εκτός των άλλων δείχνει την πρωταγωνίστρια σε ερωτικές περιπτύξεις με συγκρατούμενή της, σκηνή που δεν είδαμε ποτέ εδώ...

Τελικά με την Αλίκη Βουγιουκλάκη, ποιά είναι η αλήθεια; :D
Αυτο μπορειτε να μας βοηθησετε να το δουμε? Στο Utube ειναι?

Παντως αναφορικα με τις ψευτικες σκληρες σκηνες ηθοποιων που προστεθηκαν μετα,αυτο δεν ισχυει πχ για την περιπτωση του Χρηστου Νομικου και την ταινια του 1977 ΕΡΩΤΙΚΗ ΤΕΛΕΤΗ (ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΠΑΡΘΕΝΕΣ) οπου εκει ειναι ο ιδιος και στις καπως πιο σκληρες...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραίο thread ντρέπομαι που δεν το είχα δει νωρίτερα. Μου τινάζεις τη βάση στον αέρα αλλά τέσπα. Θα το ψάξω...Κοίτα να δεις τι μαθαίνει κανείς...Ο Ηδονοβλεψίας είναι καρατσοντάρα του κερατά πάντως. Μάλλον γιαυτό δημιουργήθηκε η σύγχυσις. Τις ταινίες του ερωτικού ελληνικού κινηματογράφου τις μοίρασε πρώτα το Θέμα κι έπειτα σε 2 κασετίνες και με νέους τίτλους συν τους παλιούς του Θέματος το Τηλεκοντρόλ. Μη με ψυλλιάζεις ότι άλλες σκηνές έδειχνε η μία συλλογή κι άλλες οι άλλες γιατί θα πηδήξω από το υπόγειο!!!!Ρίχνετε και καμιά στην εβδομαδιαία Hot Press κάθε Πέμπτη ή Παρασκευή, δώ και μήνα βγάζει ελληνικές πορνό (Ηδονοβλεψίας, Ποιος θα γ...τη γοργόνα κλπ.).
 
Η retrodb ειναι ενήμερη για αυτά?
 
Πίσω
Μπλουζα