Σε ποια ταινία;

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Bambinella
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Αν και πάλι είχαν υπερβολές οι ταινιες του ζεύγους κατάφερναν να τις παίρνουν ως αλληλοφανεις, μπραβο στην μεμα αξιζε καλύτερα

Ειχαν υπερβολές γιατί ήταν από την εταιρία Κίτσα Μπούλα.
 
Το έχω αναφέρει και παλιότερα σε άλλο θρεντ, για μένα η Μέμα Σταθοπούλου ήταν από τις ωραιότερες ηθοποιούς, το μόνο που με χάλαγε ήταν το αξαν της. Α, και αν μιλάγαμε για την σημερινή εποχή όπου η κομμωτική έχει εξελιχθεί σε επιστήμη επιπέδου postgraduate, σίγουρα της άξιζε μία καλύτερη απόχρωση του ξανθού που τόσο της πήγαινε.
 
Το έχω αναφέρει και παλιότερα σε άλλο θρεντ για μένα η Μέμα Σταθοπούλου ήταν από τις ωραιότερες ηθοποιούς, το μόνο που χάλαγε ήταν το αξαν της. Α, και αν μιλάγαμε για την σημερινή εποχή όπου η κομμωτική έχει εξελιχθεί σε επιστήμη επιπέδου postgraduate, σίγουρα της άξιζε μία καλύτερη απόχρωση του ξανθού που τόσο της πήγαινε.
Επειδή μιλάω με το λ και το ν δεν μπορώ να καταλάβω διόλου την αξαν της μεμας που όλοι λέτε εδώ μεσα. Για να καταλάβω κάποιον πρέπει να μιλά με πιο αξαν από μένα. Η μεμα κατα με μιλά την γαλλικην
 
Σε ποια ταινία...

1. Η Έλσα Ρίζου παντρεύεται έναν Γάλλο;
2. Ο Σταύρος Ξενίδης ψάχνει ένα τιμολόγιο;
3. Ο Βασίλης Καίλας φοβάται να μιλήσει γιατί η πρωταγωνίστρια του είπε πως θα τον σκίσει;
4. Ο Βασίλης Αυλωνίτης πουλάει το σπίτι του;
5. Ο Νίκος Ρίζος γίνεται κουμπάρος σε γάμο των φυλακών Κορυδαλλού;
6. Η Μίτση Κωνσταντάρα παίζει χαρτιά όλο το βράδυ;
7. Ο Γιάννης Μιχαλόπουλος υιοθετεί ένα βρέφος;
8. Ο Ντίνος Ηλιόπουλος διαβάζει ένα αστυνομικό μυθιστόρημα;
9. Η Άννα Φόνσου παρατάει έναν επίδοξο γαμπρό σε ένα στύλο της ΔΕΗ;
10. Η Μάρθα Καραγιάννη συμπληρώνει προπο;
 
3. Πήρες πτυχίο; (?)
4. Ο θησαυρός του μακαρίτη(?) ή Λατέρνα, φτώχεια και φιλότιμο (?)
6. Ο παπατρέχας (νάνι, νανι Θανασάκη, η μαμά παιζει χαρτάκι, αν κερδίσει στο κουμκαν, θα σου παρει και φοντάν)

Edit: μήπως το 2 είναι η ταινία Η κόρη μου η σοσιαλίστρια;
 
Τελευταία επεξεργασία:
2. Ο Γεροντοκόρος
5. Η κόμισσα της φάμπρικας
7. Άνθρωπος για όλες τις δουλειές
8. Οι κληρονόμοι
9. Αυτό το κάτι άλλο
10 Η ωραία του κουρέα
 
Πως λέγεται η ταινια; παίζει η Ειρήνη Παππά
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1726338941795.jpg
    FB_IMG_1726338941795.jpg
    65,6 KB · Προβολές: 1
Πίσω
Μπλουζα