Σε ποιο φανταστικό κόσμο των 80'ς θα έπρεπε να ζεις;

Moυ έβγαλε το "Long ago from Legend" στο πρώτο και στο δεύτερο είμαι ο Spock. Διασκεδαστικά τεστάκια, κρίμα που δεν έχω ιδέα γι'αυτά που μου βγήκαν.
 
Δεν έχεις ιδέα ποιος είναι ο Spock????

Live Long and Prosper????

Ντάξει, αυτό ήταν ιεροσυλία!!!! Ανάκαλεσε asap! :D
 
Λυπάμαι, δεν έχω ασχοληθεί ποτέ και δεν μπορώ να ανακαλέσω! Κρεμάστε με :D
 
Λολ!!!!

Φαντάζομαι ότι τα αγγλικά σου είναι καλά!

Ξεκινάς να βλέπεις από το The Original Series και φτάνεις ίσα με σήμερα!

live-long-and-prosper-tee-shirt-cbs114b.jpg
 
perlastar είπε:
Moυ έβγαλε το "Long ago from Legend" στο πρώτο και στο δεύτερο είμαι ο Spock. Διασκεδαστικά τεστάκια, κρίμα που δεν έχω ιδέα γι'αυτά που μου βγήκαν.
καλα σποκ, μπραβο, οι περισσοτεροι αγαπησαν αυτόν τον χαρακτήρα, καλα και εγω τα έχω ξεχασει, μνημες ασθενείς πχ τον δικο μου δεν το θυμαμαι καν, δοκτωρ μποουνς κατι τετοιο.

εχουμε και ρετρο σταρ γοουρς, μην το ξεχναμε ;) ( να πω πάλι παιδια ότι αυτά τα κουιζακια είναι απλα για να γελάσουμε και να περάσουμε καλά)
 
billy είπε:
Τα δικά μου είναι "you should live in ΤΗΕ LABYRINTH", και "you are KIRK". (αν και τα αποτελέσματα δεν νομίζω ότι ανταποκρίνονται 100% στις επιλογές μου :p )

billy τα ιδια ακριβως ετυχαν και σε μενα,ο "Λαβυρινθος" εχει καμμια σχεση με την ταινια;

Οσο για το Star Trek: ημουν πολυ μικρη οταν ετυχε να το δω στην τηλεοραση και φοβομουν κιολας αυτα τα περιεργα αυτια που ειχαν οι ηρωες της σειρας
 
katerinak είπε:
billy τα ιδια ακριβως ετυχαν και σε μενα,ο "Λαβυρινθος" εχει καμμια σχεση με την ταινια;Οσο για το Star Trek: ημουν πολυ μικρη οταν ετυχε να το δω στην τηλεοραση και φοβομουν κιολας αυτα τα περιεργα αυτια που ειχαν οι ηρωες της σειρας
μακαρι να το ξαναβαζε το σταρ τρεκ, ημουνα και εγω μικρουλα και δεν μπορω να το βρω και σημερα στα βιντεοκλαμπ
 
αριαδνη είπε:
[...]( να πω πάλι παιδια ότι αυτά τα κουιζακια είναι απλα για να γελάσουμε και να περάσουμε καλά)
Καλά, αυτό εννοείται! :)

Επειδή έχω συμβατό χιούμορ με την αγαπητή Perlastar, εξού και το χαβαλεδάκι! :D

Και μιας και τα πιάσαμε, μαντέψτε τι βγήκα στο Starwars quiz! :p

CUGQVenOM2Cl.jpg

(όχι, συγγνώμη τώρα... περιμένατε τίποτε άλλο? :p )
 
ωωω μπραβο μαριαννα, δυσκολεύομαι να το κανω λόγω αγνωστων λέξεων ! ξανα ευγε :)
 
D@redevil είπε:
Λολ!!!!
Φαντάζομαι ότι τα αγγλικά σου είναι καλά!

Ξεκινάς να βλέπεις από το The Original Series και φτάνεις ίσα με σήμερα!

Προβολή συνημμένου 104137
Mάλιστα κυρία :p Βασικά, έχω δει κάτι σκόρπια κι εγώ μικρή, αλλά ποτέ δεν έκατσα να ασχοληθώ σοβαρά με αποτέλεσμα να μη θυμάμαι τίποτα. Μου άρεσε πάντως η περιγραφή του Σποκ και μου ταιριάζει αρκετά θα έλεγα.
 
Ο Σποκ είναι ο κορυφαίος χαρακτήρας του Σταρ Τρεκ (τον πάω με χίλια τον Shatner -Kirk αλλά η αλήθεια να λέγεται ) ... :D
 
bambinella 100 είπε:
Ευχαριστω, billy! Κουκλος ο ατιμος ο Khan! :p

Xαχα !!

Ο,τι και να πω για τον φοβερό Μονταλμπάν, θα είναι λίγο...

Ορίστε και μία φωτό απο το επεισόδιο με την αρχική του εμφάνιση (χωρίς το "μαλλί της γριάς" :D )

Khan_Noonien_Singh.jpg

katerinak είπε:
billy τα ιδια ακριβως ετυχαν και σε μενα,ο "Λαβυρινθος" εχει καμμια σχεση με την ταινια;Οσο για το Star Trek: ημουν πολυ μικρη οταν ετυχε να το δω στην τηλεοραση και φοβομουν κιολας αυτα τα περιεργα αυτια που ειχαν οι ηρωες της σειρας
Yep, στην γνωστή ταινία αναφέρεται. :)

Oσο για τα "περίεργα αυτιά", η αλήθεια είναι πως έχουν την κακή συνήθεια να ξεφυτρώνουν στα πιό απίθανα μέρη :p (οπότε απλά τα πετάμε, όπως κάνει

o κύριος... "Σπεκ" :D )
 
billy είπε:
Yep, στην γνωστή ταινία αναφέρεται. :)
Oσο για τα "περίεργα αυτιά", η αλήθεια είναι πως έχουν την κακή συνήθεια να ξεφυτρώνουν στα πιό απίθανα μέρη :p (οπότε απλά τα πετάμε, όπως κάνει


ευχαριστω billy!

πλακα ειχε το βιντεακι,ειδικα το σημειο με το "πεταγμα" του αυτιου :rofl: :rofl:
 
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Dark_Crystal

νομιζω πως αυτος ο πλανήτης βγηκε σε μενα, στον Τζόνι και στην μαριαννα, οπότε εδώ λεπτομέρειες, ταινια του 82' και δεν γνωριζα καν την υπαρξη της, φυσικα μπορει να την ειχε βάλει η ερτ
 
Xαχαχαχα... τρελό τεστ

Αυτό μου έβγαλε...

ZIMBIO.jpg
 
ο χαουαρντ η πάπια αλλα δεν το πολυθυμάμαι αυτόν τον εξωγηινο, χα, χα,ειχα και αγνωστες λέξεις :flower:
 
Eγώ είμαι αυτό το πράγμα. Όντως τρελό τεστ!

4oQ7OWcRQtyl.jpg
 
Παιδια αν ξερετε καλα αγγλικα τοτε τα αποτελέσματα σας είναι πιο εγγυημένα από τα δικά μου :(
 
Πίσω
Μπλουζα