Σε ποιο φανταστικό κόσμο των 80'ς θα έπρεπε να ζεις;

Το λουλούδι από το Litlle shop of horrors ; :eek:
 
Φεύγω για KRULL αδέρφια........., α και στο STAR TREK με πήρανε για Scotty.........
 
αριαδνη είπε:
για krull, ε, τυχερακια :)
Θα προσπαθήσω να σώσω τον κύκλωπα.......είναι ο αγαπημένος μου και πολύ στενοχωριέμαι που πεθαίνει. Δεν μπορεί κάποιος τρόπος θα υπάρχει!!
 
galatsiwtis είπε:
Θα προσπαθήσω να σώσω τον κύκλωπα.......είναι ο αγαπημένος μου και πολύ στενοχωριέμαι που πεθαίνει. Δεν μπορεί κάποιος τρόπος θα υπάρχει!!
γνωριζε το μελλον του, την μερα που θα εφευγε, οποτε δεν θα κανες πολλά δυστυχως :(
 
αριαδνη είπε:
γνωριζε το μελλον του, την μερα που θα εφευγε, οποτε δεν θα κανες πολλά δυστυχως :(
Και όμως αλλού ήταν να ''φύγει'' αλλά ακολούθησε τους συντρόφους του τελευταία στιγμή........θα βρώ έναν τρόπο.....τουλάχιστον θα προσπαθήσω.

Έλα να βοηθήσεις, φώναξε και άλλους από εδώ μέσα........αν μη τι άλλο μπορούμε ακόμα να ονειρευόμαστε, αυτό δεν μπορεί να μας το πάρει κανείς!!
 
galatsiwtis είπε:
Και όμως αλλού ήταν να ''φύγει'' αλλά ακολούθησε τους συντρόφους του τελευταία στιγμή........θα βρώ έναν τρόπο.....τουλάχιστον θα προσπαθήσω.Έλα να βοηθήσεις, φώναξε και άλλους από εδώ μέσα........αν μη τι άλλο μπορούμε ακόμα να ονειρευόμαστε, αυτό δεν μπορεί να μας το πάρει κανείς!!
ξερεις ποσο θα ηθελα να είμαι σε αυτην την παρεα :)
 
93% ...έχασα την προτελευταία ερώτηση...
 
Πίσω
Μπλουζα