Σημασία στη λεπτομέρεια...New Edition!

να δώσω μια μικρή βοήθεια για τις 4 και 6 να προχωρήσει...Είναι και οι δύο της Φίνος Φιλμ και στις δύο οι πρωταγωνίστριες είναι ξανθές...
 
6. Αιχμάλωτοι του μίσους
4. Ένα αστείο κορίτσι
 
Το 4 πολύ σωστά είναι το "Αυτοί που μίλησαν με τον θάνατο" , μπράβο @miki-mik7 και το 6 είναι μια "συνάδελφος" της Νόρας Βαλσάμη στη ταινία "Οι βάσεις και η Βασούλα" , για πάμε παρακάτω...

1.
1 (2).jpg

2.
1 (1).jpg

3.
1 (2).jpg

4.
1 (2).jpg

5.
1 (2).jpg

6.
1 (2).jpg
 
6. Η δασκάλα με τα ξανθά μαλλιά (το στιγμιότυπο είναι από το αστείο περιστατικό με το σκαντζόχοιρο στην καρέκλα της δασκάλας στην τάξη)
 
Τελευταία επεξεργασία:
6. Η δασκάλα με τα ξανθά μαλλιά (το στιγμιότυπο είναι από το αστείο περιστατικό με το σκαντζόχοιρο στην καρέκλα της δασκάλας στην τάξη)
σωστή! μας μένουν 1 4 5
 
1. Λατερνα φτωχεια και φιλοτιμο.
4. Γυμνοι στο δρομο.
5. Δακρια για την Ηλεκτρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
4. Εκεινο το καλοκαιρι.

Κατσε γιατι τωρα προσεξα κατι που με κανει να θελω να σκοτωσω ανθρωπο: Το Open θεωρει οτι ενα παιδι 8 ετων ειναι στην καταλληλη ηλικια για να παρακολουθησει τις ερωτικες σκηνες του Εγωισμου με τη Λασκαρη να εχει το 90% του στηθους εξω και τον Φωκα να τη φιλαει εκει;
Δεν πανε καλυτερα να πνιγουν τα πορνοκαναλα που θα μου καθορισουν τι θα δουνε τα ματακια του παιδιου μου;
Να παρουν τα σηματακια τους, να τα βρασουν και να πιουν το ζουμι τους.
 
Τελευταία επεξεργασία:
τα 2 και 4 είναι σωστά άρα μας έμειναν τα 1 και 5. Συμφωνώ απόλυτα σε αυτό που λες @bambinella 100 αλλά νομίζω πως τα σήματα τα βγάζει το ΕΣΡ και όχι τα κανάλια , δε ξέρω κιόλας. Και στον ΟΤΕ σαν 8 παίζεται. Και ο Αστερισμός της Παρθένου 16 που είναι πιο πολύ τολμηρό...Πραγματικά και εγώ βλέπω πολλά που δεν ταιριάζουν. Να φανταστείς το "Κατάχρηση εξουσίας" που είδα πρόσφατα στον ΟΤΕ που είναι μέσα στη βία , το ξύλο και τα ναρκωτικά (με ζοομ στην ένεση που πάει να κάνει ο Κούρκουλος) , παίχτηκε "Κατάλληλο για όλους"!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Α, το ΕΣΡ.... Τωρα μαλιστα, δεσαμε! Αν ειναι οντως ετσι, επιμενω στο χαρακτηρισμο που εδωσα στα καναλια γιατι καλλιστα θα μπορουσαν την εν λογω ταινια και αλλες παρομοιες να την προβαλουν αργα το βραδυ και οχι οπως ειδα, στις 5.00 το απογευμα!
Αλλα ναι μωρε, ξεχασα...Αργα το βραδυ δειχνουν κατι παιδικα σαν το Τζακ και τη φασολια......! :rolleyes:
Τελος παντων. Εχω πολλα ραμματα για τη γουνα τους, αλλα δεν ειναι καταλληλος ο χωρος και ζητω συγγνωμη που βγηκα εκτος θεματος.
 
5. Ένα κορίτσι για δύο.
σωστό και το 5 , να βοηθήσω για το 1 , ταινία Φίνος Φιλμ , ξανθιά πρωταγωνίστρια , αριστερά φαίνεται το μισό πρόσωπο άλλης Ελληνίδας ηθοποιού με σύζυγο επίσης ηθοποιό...
 
Πίσω
Μπλουζα