Σημασία στη λεπτομέρεια...New Edition!

Το 2 ειναι τα Χτυποκαρδια στο θρανιο και το 5 το Αγαπη για παντα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
πολύ σωστά έμειναν ακόμα 4 και 6
 
όχι δεν είναι ο Ηλίας...
 
Στο 6. Φαίνεται να είναι ένα συγκρότημα που λέγεται bones ή κάτι τέτοιο. Από που να ναι άραγε; οεο;
Μήπως είναι και αυτοί από τη Νύχτα Γάμου;
 
όχι δεν είναι το Νύχτα γάμου , να βοηθήσω και οι δύο ταινίες που ψάχνουμε έχουν την ίδια πρωταγωνίστρια...
 
Το 6 ειναι "Η αγαπη μας";;;; Κι το 4 η "Ψευτρα";;;;
 
Το συγκρότημα σε -ones μπορεί να είναι οι Ariones, αν και ήταν πιο πολύ της ασπρόμαυρης εποχής δεν ξέρω πόσο επιβίωσαν. Ο φουντομάλλης νεαρός δεν μοιάζει με κανέναν τους.
 
Το συγκρότημα σε -ones μπορεί να είναι οι Ariones, αν και ήταν πιο πολύ της ασπρόμαυρης εποχής δεν ξέρω πόσο επιβίωσαν. Ο φουντομάλλης νεαρός δεν μοιάζει με κανέναν τους.
Το bones elephantasτο σκεφτηκα γιατί το λογότυπο του συγκροτήματος είναι σχηματισμένο με κόκκαλα αν προσέξεις. Αύριο θα δω την αγάπη μας και θα μου λυθεί η απορία. Αν τη βρω βέβαια.
 
Μπράβο πολύ σωστά!!! τέλος και αυτές!

Το συγκροτημα παιζει στο κέντρο οπου ο Παπαμιχαηλ χαστουκίζει την Χελμη.
Ο κυριος απο την Ψευτρα ειναι στο ΔΣ της εταιρειας του Παπαγιανόπουλου κι η Αλίκη τους χαλάει την συνελευση για να δειξει στον Παπαγιανόπουλο την φωτο του Αλεξανδρακη.
 
άντε πάμε και σε 6 ακόμη...

1.
1 (4).jpg

2.
1 (3).jpg

3.
1 (3).jpg

4.
1 (4).jpg

5.
1 (4).jpg

6.
1 (4).jpg
 
1. Αιχμαλωτοι του μισους
2. Η αμαρτια της ομορφιας
3. Οι αμαρτωλοι
4. Η αρχοντισσα και ο αλητης
5. Ενα αστειο κοριτσι
6. Αστερισμος της παρθενου
 
Τελευταία επεξεργασία:
1. Αιχμαλωτοι του μισους
2. Η αμαρτια της ομορφιας
3. Οι αμαρτωλοι
4. Η αρχοντισσα και ο αλητης
5. Ενα αστειο κοριτσι
6. Αστερισμος της παρθενου
όλα λάθος!!!! (πλάκα κάνω) τι να πω , άφωνος!
 
Επισης, στη δευτερη εικονα ειναι η ηθοποιος Αλεξανδρα Παντελακη;
 
Ασχετο, αλλα με την ευκαιρία της φωτο, κάτι επίθετα που εδινε ο Φωσκολος στους ήρωες του...Ζίραχ...Ρίχτερ...που τα έβρισκε...:rolleyes:;)
 
Πίσω
Μπλουζα