Σημασία στη λεπτομέρεια...New Edition!

H εικονα 5 ειναι απο την ταινια ΡΕΝΑ ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ.
 
Ασχετο, αλλα τελικά απο τι επασχε ο Αντωνοπουλος στο Σ'αγαπω;;; Λευχαιμία;;; καρκινο πνευμονα;;; φυματίωση;;; (με την απορία εμεινα!!) :thumbdown:
 
Ασχετο, αλλα τελικά απο τι επασχε ο Αντωνοπουλος στο Σ'αγαπω;;; Λευχαιμία;;; καρκινο πνευμονα;;; φυματίωση;;; (με την απορία εμεινα!!) :thumbdown:
Και αυτα τα αιμοσφαιρια εντελως αμιλητα τα ατιμα! Λεξη δεν τους παιρνουμε.
 
Και αυτα τα αιμοσφαιρια εντελως αμιλητα τα ατιμα! Λεξη δεν τους παιρνουμε.
Μπορει να μην ειναι αιμοσφαιρια...αλλα κυτταρα ιου (φυματιωση) ή κακοήθη κύτταρα...
Παντως επειδη αναφεροταν συνεχεια σε δυσπνοια, βηχα μαλλον κατι με τον πνευμονα ήταν
 
Μπορει να μην ειναι αιμοσφαιρια...αλλα κυτταρα ιου (φυματιωση) ή κακοήθη κύτταρα...
Παντως επειδη αναφεροταν συνεχεια σε δυσπνοια, βηχα μαλλον κατι με τον πνευμονα ήταν

Μα νομίζω ότι ήταν κακοήθεια στον πνεύμονα. Ο ήρωας είναι γιατρός και γράφει τι νιώθει, τι αισθάνεται, θεωρώντας ότι έτσι θα αφήσει ημερολόγιο που μπορεί να βοηθήσει την ιατρική κοινότητα. Μην ξεχνάμε ότι τότε ο καρκίνος ήταν ακόμα αχαρτογράφητα νερά.
 
Μα νομίζω ότι ήταν κακοήθεια στον πνεύμονα. Ο ήρωας είναι γιατρός και γράφει τι νιώθει, τι αισθάνεται, θεωρώντας ότι έτσι θα αφήσει ημερολόγιο που μπορεί να βοηθήσει την ιατρική κοινότητα. Μην ξεχνάμε ότι τότε ο καρκίνος ήταν ακόμα αχαρτογράφητα νερά.
Κι εγώ προς καρκινο πνευμονα το κόβω...
 
Άλλο ένα Κυριακοαπογευματινό κουίζ και όποιος προλάβει...

1.
1 (7).jpg

2.
1 (8).jpg

3.
1 (8).jpg

4.
1 (8).jpg

5.
1 (7).jpg

6.
1 (8).jpg
 
1. Oι αμαρτωλοι
2. Η αρχοντισσα και ο αλητης
3. Η Αλικη δικτατωρ
4. Εγωισμος
5. Ιστορια μια ζωης
6. Το κλωτσοσκουφι
 
σωστά τα 2 και 3 , μας μένουν 1 4 5 6
 
1. Η κομισσα της Κερκυρας
4. Το παρελθον μιας γυναικας
5. Σ' αγαπω
6. Χωρις ταυτοτητα
 
1. Η κομισσα της Κερκυρας
4. Το παρελθον μιας γυναικας
5. Σ' αγαπω
6. Χωρις ταυτοτητα
πολύ σωστά αλλά βρε αθεόφοβη , θυμάσαι το παπούτσι του Αλεξανδράκη στο Χωρίς ταυτότητα;;;:eek::eek::eek:
 
πολύ σωστά αλλά βρε αθεόφοβη , θυμάσαι το παπούτσι του Αλεξανδράκη στο Χωρίς ταυτότητα;;;:eek::eek::eek:
Εσυ δηλαδη το εβαλες με σκοπο να μην το θυμηθει κανεις; :)
Αλλωστε εγω δε θυμαμαι το παπουτσι. Την καλτσα θυμηθηκα. :D
 
6. Η θεια απο το Σικαγο

???

υπηρχε μια σκηνη με σιδερωμα...
 
Πίσω
Μπλουζα