Σημασία στη λεπτομέρεια!...

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας tonytony
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
tonytony είπε:
Για ποιο σημάδι μιλάς;;;; Αντρικό στήθος είναι και γυναικείο χέρι!!!
Αντρικό στήθος;:what: Πόσο σοβαρή είναι η κατάσταση γιατρέ μου που δεν τ' αναγνώρισα καν;:biglaugh:
 
Α, οχι. Εμεις τα κοριτσακια του φορουμ, τη 10 δε θα τη βρουμε.

Δε βλεπουμε τετοιες "κακιες" ταινιες. Τι μας περασες; :D
 
retrofan είπε:
Αντρικό στήθος;:what: Πόσο σοβαρή είναι η κατάσταση γιατρέ μου που δεν τ' αναγνώρισα καν;:biglaugh:
Μ' έκανες και γέλασα να' σαι καλά!!!

bambinella 100 είπε:
Α, οχι. Εμεις τα κοριτσακια του φορουμ, τη 10 δε θα τη βρουμε.Δε βλεπουμε τετοιες "κακιες" ταινιες. Τι μας περασες; :D
Την έχεις δει την ταινία και εσύ και όλα τα άλλα κοριτσάκια!!! Είμαι σίγουρος 100% γι' αυτό!!! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
10.η κυρα Φροσυνη κι ο Αλη Πασσας ;
 
Τωρα με θιγεις! :D

Αφου να σκεφτεις πως οταν πρωτοειδα τη φωτογραφια, νομισα οτι ενα γυναικειο χερι τραβαγε την κουρτινα στο παραθυρο και εξω ειχε πανσεληνο.
 
katerinak είπε:
10.η κυρα Φροσυνη κι ο Αλη Πασσας ;
:animeek::animeek::animeek:

Μα καμία σχέση!!! Αν αποκαλυφθεί η ταινία θα πέσεις κάτω με το συνειρμό που έκανες!!!

bambinella 100 είπε:
Τωρα με θιγεις! :D Αφου να σκεφτεις πως οταν πρωτοειδα τη φωτογραφια, νομισα οτι ενα γυναικειο χερι τραβαγε την κουρτινα στο παραθυρο και εξω ειχε πανσεληνο.
Τελικά η φαντασία οργιάζει πολύ!!! :D :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εγω παλι δε μπορουσα να καταλαβω τι εκανε το γυναικειο χερι ,το υφασμα το περνουσα για σεντονι κρεβατιου ή πολυθρονας
 
Και για να δώσω ακόμα ένα στοιχείο να...σοκαριστείτε περισσότερο , στην ταινία εκτός από το ζευγάρι βλέπουμε και...τρίο!!! Πρωτοπωριακό ε;;; Και επιμένω πως την έχετε δει! ;)
 
katerinak είπε:
10.η κυρα Φροσυνη κι ο Αλη Πασσας ;
Αν ήταν τόσο προχώ η Φροσύνη με νύχι βαμμένο τρεις πόντους, καλά της κάνανε και την πνίξανε :darkglasses:
 
tonytony είπε:
:animeek::animeek::animeek:
Μα καμία σχέση!!! Αν αποκαλυφθεί η ταινία θα πέσεις κάτω με το συνειρμό που έκανες!!!
με τρομαζεις μ αυτο που λες :nervous::nervous:

παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι προκειται για πλουσιο ζευγαρι (νομιμο ή παρανομο) αν κρινουμε απ τα δαχτυλιδια και τα ρουχα του αντρα
 
retrofan είπε:
Αν ήταν τόσο προχώ η Φροσύνη με νύχι βαμμένο τρεις πόντους, καλά της κάνανε και την πνίξανε :darkglasses:
δεν εννοουσα οτι το χερι ηταν της Φροσυνης αλλα της γυναικας του Μουχταρ
 
Σε ποιαν αλλη γινονται Σοδομα και Γομορα; :)

Εκτος αν οταν λες "τριο" εννοεις το Τριο Μπελκαντο. :D
 
Νομίζω πως είναι Οι αμαρτωλοί.
 
Πεθαίνω από τα γέλια με τα σχόλια!!!!

 


:biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Rapide είπε:
Νομίζω πως είναι Οι αμαρτωλοί.
Μπράβο Rapide το βρήκες!!! Να ηρεμήσω λίγο από τα γέλια και έρχονται και άλλες 10... :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
να περιμενουμε δηλαδη και τη συνεχεια σε λιγο :)
 
tonytony είπε:
Μπράβο Rapide το βρήκες!!! Να ηρεμήσω λίγο από τα γέλια και έρχονται και άλλες 10... :D
Κι αν κρίνω από το πόσοι είμαστε μαζεμένοι, όποιος επρόλαβε τον Κύριο είδε ;)
 
Εγω θα βγω για λιγο.

Παω να παρακολουθησω τους Αμαρτωλους. :D

(Απο καλλιτεχνικης αποψεως) ::)
 
Άντε πάμε οι τελευταίες για σήμερα... :D

1.


40.jpg


2.


39.jpg


3.


38.jpg


4.


37.jpg


5.


36.jpg


6.


35.jpg


7.


34.jpg


8.


33.jpg


9.


32.jpg


10.


31.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα