Στίαρ

misspepper77 είπε:
Και ότι δεν μπόρεσα να δω το τελευταίο επεισόδιο της Κάντυ, επειδή η μάνα μου είχε ψιλοφρικάρει βλέποντάς με να κλαίω απαρηγόρητα(βλέποντας μικυ μάους,:what:σου λέει το παιδάκι μου) στον καναπέ ,όταν χτυπήθηκε το αεροπλάνο του Στήαρ.Μπορώ να πω πως έκλαψα τότε( καλά και τώρα που το είδα στο you tube,γιατί "δεν αντέχεται" αυτό το επεισόδιο)περισσότερο και απο τον Άντονυ...Μα καλά τι μαρτύρια μας έκανε η Γιαπωνέζα βρε παιδί μου...Σε ίδρυμα ήθελε να μας στειλεί;;;! :precry:
Αμαν misspepper77, τι παιδικο τραυμα ειναι αυτο :cry:

Κουραγιο κοριτσι μου, δεν εισαι η μονη με Μιζουκικα τραυματα...στην γκιλοτινα η καταραμενη :rant: :armed:
 
domniki είπε:
Αμαν misspepper77, τι παιδικο τραυμα ειναι αυτο :cry: Κουραγιο κοριτσι μου, δεν εισαι η μονη με Μιζουκικα τραυματα...στην γκιλοτινα η καταραμενη :rant: :armed:

Μάλλον ήθελε να ξαποστείλει άλλον, αλλά επειδή η Σούζυ δεν της έκανε τη χάρη, και, προκειμένου να μην της μείνει το απωθημένο, ξεπάστρεψε τον καημένο τον Στήαρ αντί να τον επιτρέψει μετά δόξης και τιμής στην αγκαλιά της Πάτυ του...

Ο μόνος θάνατος που δεν είχε καμιά λογική και καμιά θετική ή αρνητική επιρροή στην εξέλιξη της ιστορίας... :precry:
 
Juanita είπε:
Ο μόνος θάνατος που δεν είχε καμιά λογική και καμιά θετική ή αρνητική επιρροή στην εξέλιξη της ιστορίας... :precry:
Oταν ειναι κακος ενας ανθρωπος, ειναι κακος...ε, στην γκιλοτινα λοιπον
 
Έχουμε πάλι γκιλοτίνες; :cheers: :cheers:

Θα μου επιτρέψετε και εμένα... :D

Εμ! Όχι δεν έχουμε... :wait2:

Domniki πού τη βρήκες την γκιλοτίνα; :nervous:
 


nessie είπε:

Το ξερω πως οι γκιλοτινες αρεσουν σε ολους...δεν εχουμε γκιλοτινες, αλλα εχουμε Imageshack :cheers: Θα σου στειλω το εικονιδιο να το χρησιμοποιεις οποτε εχεις κεφια...το ανεβασα στο Ιmageshack σαν απλη εικονα :D . Τσακω μια ακομα

 
Κορίτσια μόλις έκανα μια διαπίστωση...:sad:Ο Στήαρ είναι φτυστός ο Άντονυ στο μελαχροινό του και φυσικά χωρίς τα γυαλιά....Λέτε να είναι τυχαίο;....γιατί εγώ λέω πως μάλλον είχε βάλει στο μάτι όποιον έμοιαζε με τον Άντονυ(θυμαστε την καημένη την Σούζυ,ένα απο τα παιδάκια που συνάντησε η Κάντυ στο ταξίδι του γυρισμού για την Αμερική;...ε απο του Χάρου το δόντια γλύτωσε η μικρή και ήταν σαν κλώνος του Άντονυ(τέτοια ομοιότητα μιλάμε)...Τώρα μου την έδωσε.... :angry:
 
misspepper77 είπε:
Κορίτσια μόλις έκανα μια διαπίστωση...:sad:Ο Στήαρ είναι φτυστός ο Άντονυ στο μελαχροινό του και φυσικά χωρίς τα γυαλιά....Λέτε να είναι τυχαίο;....γιατί εγώ λέω πως μάλλον είχε βάλει στο μάτι όποιον έμοιαζε με τον Άντονυ(θυμαστε την καημένη την Σούζυ,ένα απο τα παιδάκια που συνάντησε η Κάντυ στο ταξίδι του γυρισμού για την Αμερική;...ε απο του Χάρου το δόντια γλύτωσε η μικρή και ήταν σαν κλώνος του Άντονυ(τέτοια ομοιότητα μιλάμε)...Τώρα μου την έδωσε.... :angry:
Το ότι ο Στήαρ είναι ολόιδιος με τον Άντονυ, μόνο που έχουν διαφορετικά χρώματα) το είχα προσέξει από παιδάκι.

Όμως ποτέ δεν το είχα συνδιάσει έτσι στο μυαλό μου!

Τι δηλαδή, γι'αυτό τους πέθανε?
 
Όχι καλή μου Ακάλια,απλώς μπορεί να είχε στο μυαλό της η Μιζούκι , το τέλος και πως να το πως τώρα,να τους έκανε να μοιάζουν η Ιγκαράσι, μιας και θα είχαν κοινή μοίρα...Λέω εγώ τώρα.. :precry: .Ξέρεις κάτι σαν εικαστική παρέμβαση...Επίσης μπορέι στέρεψε απο ιδέες η Ιγκαράσι και να σκέφτηκε έλα μωρέ ξαδέλφια είναι ποιός θα προσέξει την ομοιότητα :D !Που αν ήξερε μετά απο 30 χρόνια πως θα έπεφτε τέτοιο ξεσκόνισμα απο εμάς στις λεπτομέρειες;!...:biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα