Στην αγκαλιά μου και απόψε σαν άστρο κοιμήσου...

Κοίτα, πάλι καλά που κάποιος δεν ήθελε να χάσει την Κάντυ... Αφού την άφησε να φύγει ο Τέρρυ (αχ, όσο πάει θα τον μισήσω τον... τον... γκρρρ... :cry: ), τουλάχιστον ο Άλμπερτ ας μην την εγκαταλείψει ποτέ!
 
Η μαυρή αλήθεια είναι πως ο Άλμπερτ δεν έπρεπε να είναι καρτούν :angry: !!!Και επίσης θα έπρεπε να βγαίνει σε μαζική παραγωγή :flower: γιατί αν ήταν ένας θα τον είχε καπαρώσει η Χουανίτα μας :D !!Και τέλος όπως έχω γράψει και κάπου αλλού,(το ξέρω πρέπει να ανανεώσω λίγο το ρεπερτόριό μου!)μπορούμε όλες μαζί να κλάψουμε και να τραβήξουμε τις κοτσίδες μας που άντρες σαν και αυτόν υπάρχουν μόνο στην φαντασία της Γιαπωνέζας! :angry: Άντονυυυυυ (άσχετο!...αλλά ο καθείς με τον πόνο του! :cry: )
 
01jaja.gif
E... όχι και μαζική παραγωγή... είπαμε:

ένας Άλμπερτ όλος δικός μου
candymini3.gif


(και δε θέλω ζήλειες και μισαλλοδοξίες :sure: )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μόλις είχα μια πολύ καλή ιδέα :diablotin: . Θα ζωγραφιστώ καρτούν και έπειτα θα κλεφτούμε με τον Άλμπερτ αφήνοντας την Κάντυ στον Τέρρυ(διότι ότι θέλουμεν ζωγραφίζουμε!!!)...Α!θα φτιάξω και εσένα βρε,να μας κοιτάζεις απο καμιά γωνία και να κλαις με μαύρο δάκρυ!!!Έτσι για να μάθεις!:sure: :diablotin: Το πιο διασκεδαστικό είναι που μπορώ να το κάνω.... :diablotin:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
misspepper77 είπε:
Μόλις είχα μια πολύ καλή ιδέα :diablotin: . Θα ζωγραφιστώ καρτούν και έπειτα θα κλεφτούμε με τον Άλμπερτ αφήνοντας την Κάντυ στον Τέρρυ(διότι ότι θέλουμεν ζωγραφίζουμε!!!)...Α!θα φτιάξω και εσένα βρε,να μας κοιτάζεις απο καμιά γωνία και να κλαις με μαύρο δάκρυ!!!Έτσι για να μάθεις!:sure: :diablotin: Το πιο διασκεδαστικό είναι που μπορώ να το κάνω.... :diablotin:

Εχω μία ακόμη καλύτερη!!! :diablotin:

Να αναστήσεις τον Αντονυ και να κλεφτείτε, να μείνει η Κάντυ με τον Τέρρυ και εγώ με τον Άλμπερτ!!!

Και θα είμαστε όλοι (εκτός της Κάντυ) ευτυχισμένοι!!! :D
 
Πίσω
Μπλουζα