Συλλέκτες παιχνιδιών

Imgema είπε:
"πεταμένα σε κάδους ανακύκλωσης" είναι μόνο ένας από τους τρόπους, δεν τα μάζεψα και όλα έτσι :p
Αλλά ναι μερικά Games και 2 κονσόλες έτσι βρεθήκανε. Το Saturn που έχω πχ, από κάδο είναι (και πλήρως λειτουργικό, δεν μετράω τις χαλασμένες κονσόλες). Αλλά το πιο ευκολο να βρεις πεταμένο έιναι κάποιος παλιός υπολογιστής, έχω μαζέψει 2-3 έτσι και έχω βρει περισσότερους αλλά δεν μπορούσα να τους πάρω.
Μια χαρα σε βρισκω!!!! :thumbup:

Λειτουργικο Saturn απο καδο????!!!!!!!! :burn: Τα χαπια μου.......
smiley-shocked017.gif
"]
smiley-shocked017.gif
[/url]


Imgema είπε:
Το σκέφτομαι ότι μπορεί να είμαι και ρακοσυλλέκτης :eek:
Κοιτα, αν κατσεις και το καλοσκεφτεις, στην ουσια οτι βρισκουμε στα παζαρια και το τσιμπαμε...εχει βρεθει στα σκουπιδια!!!! ;)
 
Imgema είπε:
Δεν ξέρω αν τα έχεις ήδη βρει στο forum αλλά υπάρχουν μερικά παλιότερα θεματάκια με φωτογραφίες τέτοιων αντικειμένων που βρέθηκαν σε κάδους... το δικό μου είναι αυτό:
http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?18945-%CC%E9%EA%F1%FC%F2-%E8%E7%F3%E1%F5%F1%FC%F2-%E3%EB%DF%F4%F9%F3%E5-%E1%F0%FC-%E1%ED%E1%EA%FD%EA%EB%F9%F3%E7

Αυτή η περίπτωση μου είχε τύχει και άλλη μία με το Saturn... που δεν τα βρήκα εγώ αλλά ένας φίλος :)
.....

μου κοπηκε η μιλια χαχαχαχαχαχαχα, τι να πεις, δε μπορεις να πεις και κατι, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ! :p
 
stayros είπε:

Τι ειπες τωρα?????!!!!!!!
:burn:

Τασο,να μας πεις γρηγορα σε ποιους καδους συχναζεις!!!!!:biglaugh:

Από το στόμα μου το πήρες! :) Τώρα όσον αφορά παιχνίδια ούτε εγώ συλλέγω παρά μόνο βίντεοπαιχνίδια (όπως πολύ ήδη γνωρίζετε) και κυρίως αυτά που μου αρέσουν. Από παιχνίδια να είμαι ειλικρινής ίσως να μάζευα σχετικά με τον Ιππότη της Ασφάλτου όπως αυτό το απωθημένο με τους Κεραυνούς της Ασφάλτου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα