Συλλεκτικά κάντυ-αντικείμενα

domniki είπε:
Θελω να φτιαξω και δικες μου καρδουλες, απο αγαπημενες σκηνες ... ειναι μεσα στα σχεδια μου...ειμαι ολο ιδεες, αλλα υστερω λιγο απο ελευθερο χρονο για να τις πραγματοποιησω :(
Ας ποσταρω και καποιες απο τις αγαπημενες μου κονκαρδες :clap:

konkardes1ab9.jpg
Ρίξε πράγμα!!!!!! :award:
 
Αναρωτιέμαι αν μπορούμε να φτιάξουμε μαγνητάκια με φωτό Κάντυ ή

ακόμα και Τ shirts με GRMforum και Candy!!!

Πως σας φαίνεται σαν ιδέα;;;

Πρέπει μήπως να ζητήσουμε από τις Ιαπώνισσες τα πνευματικά;;;; :what:
 
T-shirt μπορουμε σιγουρα να φτιαξουμε, σκεφτομουν να φτιαξω και κουπες, αλλα δεν ξερω πού???

Ισως καποιος που γνωριζει να μπορει να μας βοηθησει??? Ε, παιδια του φορουμ, ξερετε μαγαζια που να φτιαχνουν μπλουζακια, κουπες, mousepads και αλλα τετοια με δικες μας φωτογραφιες???
 
Φτιάχνουν στα Πατήσια αλλά και σ΄ένα μαγαζί στη Σόλωνος κοντά στο πρατήριο της Comicon.

Λέτε να πάρουμε καμιά προσφορούλα;;;
 
Juanita είπε:
Φτιάχνουν στα Πατήσια αλλά και σ΄ένα μαγαζί στη Σόλωνος κοντά στο πρατήριο της Comicon.Λέτε να πάρουμε καμιά προσφορούλα;;;
Ναι :clap:

Aς ποσταρω και τα ποτηρακια του Turri (παλι με εβαλε να κανω "μαυρη δουλεια"...). Ειναι πολυ γλυκουλια

pothria1ab5.jpg


pothria3uv7.jpg
pothria3uv7.jpg

Ετσι και "πεσει" το Imageshack, τη βαψαμε...Turri θα τα ανεβασεις εσυ στην Gallery, οταν ετοιμαστει!!! Αντε ρε παιδια, Gallery ακουμε και Gallery δεν βλεπουμε :cry:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και εγώ γνωρίζω 1-2. Φαντάζομαι δεν θα είναι ιδιαίτερο πρόβλημα!

Το σίγουρο είναι ότι διαθέτουμε φωτογραφίες με πολύ μεγάλη ανάλυση!

Το αποτέλεσμα λογικά θα είναι τέλειο!
 
Juanita είπε:
Φτιάχνουν στα Πατήσια αλλά και σ΄ένα μαγαζί στη Σόλωνος κοντά στο πρατήριο της Comicon.Λέτε να πάρουμε καμιά προσφορούλα;;;
Και εγώ γνωρίζω 1-2. Φαντάζομαι δεν θα είναι ιδιαίτερο πρόβλημα!

Το σίγουρο είναι ότι διαθέτουμε φωτογραφίες με πολύ μεγάλη ανάλυση!

Το αποτέλεσμα λογικά θα είναι τέλειο!
 
Turrican είπε:
Και εγώ γνωρίζω 1-2. Φαντάζομαι δεν θα είναι ιδιαίτερο πρόβλημα! Το σίγουρο είναι ότι διαθέτουμε φωτογραφίες με πολύ μεγάλη ανάλυση!

Το αποτέλεσμα λογικά θα είναι τέλειο!
Ναι ρε παιδια :clap:

Πως να το οργανωσουμε? Στην συναντηση της Παρασκευης να το συζητησουμε λεπτομερως. Δυστυχως στην Αθηνα δεν εχω καλο εγχρωμο printer :cry: για Α4.
 
domniki είπε:
Ναι :clap:
Aς ποσταρω και τα ποτηρακια του Turri (παλι με εβαλε να κανω "μαυρη δουλεια"...). Ειναι πολυ γλυκουλια

pothria3uv7.jpg


Ετσι και "πεσει" το Imageshack, τη βαψαμε...Turri θα τα ανεβασεις εσυ στην Gallery, οταν ετοιμαστει!!! Αντε ρε παιδια, Gallery ακουμε και Gallery δεν βλεπουμε :cry:
Έχμμμ!! :precry: Παιδιά κάτι πρέπει να γίνει με την gallery... :please:
 
Gallery;;; :xm: ποιά Gallery;;;; :what:

 


Ενημερώστε μας παιδιά για τα σχέδια αυτά... Μη μας κρατάτε στα μαύρα σκοτάδια...


 


Περί τίνος πρόκειται;;;;
 
Να χαίρεσαι να πίνεις από αυτά τα ποτηράκια!!!Με μια πολύ πρόχειρη αναζήτηση βρήκα αυτό: http://www.print-photos-online.com/content/22/.Μπορείτε μέχρι και puzzle να φτιάξετε!!! :hurrah:
 
Juanita είπε:
Gallery;;; :xm: ποιά Gallery;;;; :what: 


Ενημερώστε μας παιδιά για τα σχέδια αυτά... Μη μας κρατάτε στα μαύρα σκοτάδια...


 


Περί τίνος πρόκειται;;;;
Θα ανεβάζουμε τις φωτογραφίες στο δικό μας χώρο!! :cool:

candy είπε:
Να χαίρεσαι να πίνεις από αυτά τα ποτηράκια!!!Με μια πολύ πρόχειρη αναζήτηση βρήκα αυτό: http://www.print-photos-online.com/content/22/.Μπορείτε μέχρι και puzzle να φτιάξετε!!! :hurrah:
Candy χαίρομαι πολύ που ξανά είσαι μαζί μας!!! :thumbup:
 
Όσο μου το επιτρέπουν οι συνθήκες Turri θα είμαι.Άλλωστε ποτέ δεν έφυγα! ;)
 
[edit] Οι φωτογραφίες επειδή ήταν στο Servimg.com έχουν διαγραφεί από κει [edit]








Με έπιασε μια κρίση νυχτιάτικα και χαζεύω διάφορα αντικείμενα με την Κάντυ...

Μερικά ξεπερνούν τη φαντασία μου...

Όπως για παράδειγμα...

Κουμπαράς με τον Κλιν!!!???

Θέλω να τα μοιραστώ μαζί σας αυτά που βρήκα!

Some moneyboxes :



Candy's home with two special rooms (one for Anthony and the other one for Annie) by Popy:



Italian Candy dolls by Polistil :



Spanish Candy and Anthony dolls:



A little piano made in Taiwan by Mei Feng Toy :



A french Candy doll by Orli Jouet:



A tent by Mundia:



A Candy mask:



A handkerchief :



Candy Candy puzzles:







Some publications:



Postcards:



Stickers:







Other objects:







Ειδικά αυτό το μίνι αρμόνιο...

Πολύ θα ήθελα να το είχα!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν μπορω να δω τις φωτογραφιες :( Εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα?
 
Ολοι εχουμε το ιδιο προβλημα :(

Αν οι φωτογραφιες δεν ανεβαινουν στο imageshack, δεν μπορει να τις δει κανεις...akaliakoukou, please ακολουθησε τις οδηγιες για ανεβασμα εικονων, αλλιως δεν θα φαινεται τιποτα.
 
Νομίζω ότι το έφτιαξα. Είναι εντάξει τώρα?
 
Ναι, μια χαρα ειναι τωρα.

Καλα οι κουκλες ειναι... αστο καλυτερα!
 
Εγώ τη σκηνούλα θα ήθελα για σπιτάκι!!!
 
Πίσω
Μπλουζα