Συλλεκτικά κάντυ-αντικείμενα

domniki είπε:
Χριστε και Παναγια!!! Η Kambia θα ξεκινησει μπιζνα με καντυ-αντικειμενα...τυφλα να'χει η ΤΟΕΙ :rofl:

Juanita είπε:
Προτείνω μάλιστα να τα πουλάμε και στο e bay...
Χρειαζόμαστε καμια άδεια :what:;;; Όχι, ε;;; :D

Άσχετο...

Μας φαντάζομαι σε επόμενη συνάντηση της Candy brotherhood με οικόσημα, σκουλαρίκια και μπρασελέδια handmade by Kambia να τρώμε σούσι από το Candy κουζινάκι της Candy σερβιρισμένα στο σετ πρωινού της Domniki και δωράκια για τον τυχερό (-ή) όχι ατάρια και Mp4 αλλά αυτοκόλλητα και μολύβια από εμένα και 1 έγχρωμο manga (όποιο θέλει...) από την Akaliakoukou!!!

(Akaliakoukou μας μην πάθεις συγκοπή... πλάκα κάνω :D :D:D)
8) Εχω πεθάνει στα γελια.... :animlaugh: :biglaugh:
 
Γέλια????:what:

Μα δεν κάναμε κανένα αστείο...:augenrollen:

σοβαρά μιλάμε! :D :D
 


ciondo10.jpg

e1c4_110.jpg

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι σας έχω, τί σας έχω!!!

Μετά από ημέρες ψαξίματος ανακάλυψα τα παρακάτω:

5a091uj2.jpg
5a091uj2.jpg

e29b1zl9.jpg
e29b1zl9.jpg

Αυτό τo μικρόφωνο θα ενθουσίαζε τη μικρή Akaliakoukou!!!

...και το θερμόμετρο για όταν ψηνόμαστε στον "Πυρετό της Κάντυ"

37, 7 38,8...

Τι;;; :what: είναι τοίχου;;; Καλά... λάθος... :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
19d91jg8.jpg
19d91jg8.jpg

Το μουσικό κουτί της Κάντυ!!!

Δε διευκρινίζεται η τιμή του στο E Bay αλλά νομίζω πως είναι εξαιρετικά δυσκολόβρετο κομμάτι και μάλλον θα χτυπηθεί αλύπητα :D :D:D

a97d1ol1.jpg
a97d1ol1.jpg

Και το ρολογάκι της Κάντυ για τις μικρές μας δεσποινίδες...

(χμμμμ... :what: εδώ που τα γράφουμε και εγώ δεσποινίς είμαι... Και ταιριάζει τόσο με τα καλοκαιρινά μουουου :D :D:D )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Επειδη κ'εμεις συλλεκτικα καντυ-αντικειμενα ειμαστε, ας ανεβασω εδω μια φωτογραφια ;)

picture.php
 
Λοιπόν...να δούμε αν κάνω για ντετέκτιβ... Το σπίτι είναι σίγουρα της Juanitas! Σωστά? Το κατάλαβα από την βιβλιοθήκη! Για την ακρίβεια το βιβλίο ''ΧΙΟΣ 1898-1920'' (κάνουμε και διαφήμιση σε lidl και Κωτσόβολο??? χμμμ...). Από εκεί και πέρα... ο φίλος με τα γυαλιά...πρέπει να είναι το Turrican (δεν έχει και πολλά αγόρια το φορουμ...αν δεν ήταν αυτός...θα έπρεπε να ήμουν εγώ...και δεν είμαι! χαχαχα :) )πάντως έχω την ίδια μπλούζα!.

Το δύσκολο κομμάτι τώρα... τα κορίτσια... χμμμ (εδώ μπορεί και να κάνω λάθος!)

Η Juanita είναι η αριστερά...καθώς είναι πιο απλά ντυμένη...λογικό αφού είναι στο σπίτι της!

Η Dom έχει πεί ότι είναι κοντούλα (μπρελόκ :) σύμφωνα με τον κολλητό μου) άρα λογικά είναι η επόμενη...η μεσαία...

και τέλος...η κοπέλα με τα κόκκινα και το παγουρίνο...πρέπει να είναι η akaliakoukou...

Επεσα μέσα??? :)
 
αχαχαχαχα!!!! Εσύ, ο αστυνόμος Σαΐνης κι ο Πήτερ Σέλερς… Αχτύπητο τρίο... :rofl: :rofl: :award: :clap:


Μόνο στον Τούρι έπεσες έξω... δυστυχώς δεν μπόρεσε να έρθει! :sad:



Σου δίνουμε άλλη μία ευκαιρία! ποιος είναι?
 
Stanfromgreece είπε:
Λοιπόν...να δούμε αν κάνω για ντετέκτιβ... Το σπίτι είναι σίγουρα της Juanitas! Σωστά? Το κατάλαβα από την βιβλιοθήκη! Για την ακρίβεια το βιβλίο ''ΧΙΟΣ 1898-1920'' (κάνουμε και διαφήμιση σε lidl και Κωτσόβολο??? χμμμ...). Από εκεί και πέρα... ο φίλος με τα γυαλιά...πρέπει να είναι το Turrican (δεν έχει και πολλά αγόρια το φορουμ...αν δεν ήταν αυτός...θα έπρεπε να ήμουν εγώ...και δεν είμαι! χαχαχα :) )πάντως έχω την ίδια μπλούζα!.Το δύσκολο κομμάτι τώρα... τα κορίτσια... χμμμ (εδώ μπορεί και να κάνω λάθος!)

Η Juanita είναι η αριστερά...καθώς είναι πιο απλά ντυμένη...λογικό αφού είναι στο σπίτι της!

Η Dom έχει πεί ότι είναι κοντούλα (μπρελόκ :) σύμφωνα με τον κολλητό μου) άρα λογικά είναι η επόμενη...η μεσαία...

και τέλος...η κοπέλα με τα κόκκινα και το παγουρίνο...πρέπει να είναι η akaliakoukou...

Επεσα μέσα??? :)

75% Επιτυχία φίλε Stan!

Αρκετά καλά για πρώτη προσπάθεια πιστεύω... :D
 
80% επιτυχία του δίνω εγώ!


Έπεσε μέσα και στο σπίτι!!!!!!!!!
 
ε...μου το χάλασε...απάντησε μόνος του! Τον είχα ξεχάσει τον Kyriazisv :(

(sorry φίλε :) )
 
Stanfromgreece είπε:
ε...μου το χάλασε...απάντησε μόνος του! Τον είχα ξεχάσει τον Kyriazisv :( (sorry φίλε :) )
Δεν πειράζει φίλε Stan...

Είμαι πολύ ευτυχισμένος με το γεγονός οτι φαίνομαι πανύψιλος στη φωτογραφία που το ξέχασα κιόλας!

Καλά, μιλάμε για πρώτο μπόι, έτσι??? :D
 
με την μέθοδο του Προκρούστη! χαχαχα :D
 
άμα βάλεις ''πάτους'' στα παπούτσια??? :D

Τελικά...τί ύψος έχεις? (Ερώτηση...για να δώ πως θα φαινόμουν άν ήμουν και εγώ στην φωτογραφία! :D )
 
Stanfromgreece είπε:
άμα βάλεις ''πάτους'' στα παπούτσια??? :D Τελικά...τί ύψος έχεις? (Ερώτηση...για να δώ πως θα φαινόμουν άν ήμουν και εγώ στην φωτογραφία! :D )
Να σου απαντήσω σε ΠΜ?

Θα μου κόψει το ποστ η λογοκρισία αν δώσω πραγματικό ύψος... :D
 
Μα τι κόλημα έχετε όλοι με το ύψος???


Μην ξεχνάτε...



Τα καλά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλάκια!



Εγώ είμαι 1.62!



Υπολογίστε....!
 
Πίσω
Μπλουζα