Συλλεκτικές κονσόλες...

akmakas

Banned
Joined
3 Mαϊ 2006
Μηνύματα
4.204
Αντιδράσεις
77
Σε αυτό το thread μπορούμε να μοιραστούμε οτιδήποτε έχει σχέση με κονσόλες που άφησαν ιστορία...Η δικιά μου κονσόλα ήταν κάποτε αυτή!!!

unimexmarkix1sg6.jpg
206626a757.jpg
 
Το βραδυ θα προσπαθησω να φερω μεσα τα κονσολοπραγματα απο το "Συλλεκτικοι υπολογιστες"
 
τι ειναι αυτο pong?ρετρο καργα!!!!!!!!!!!
 
Mπάαααααα, κασσετόφωνο είναι δεν βλέπεις? Είναι για τις παλιές μεγάλες κασσέτες... :D
 
Wally είπε:
Το βραδυ θα προσπαθησω να φερω μεσα τα κονσολοπραγματα απο το "Συλλεκτικοι υπολογιστες"
Ακριβώς...αυτό πρέπει να γίνει για καλύτερα!
 
Χμ εγω ειχα ενα Atari LYNX... χαλασε ομως και δε βρηκαμε αντιπροσωπεια να μας το φτιαξει!!
 
μπορεί να γίνει rename στο thread του ambu dare σε Συλλεκτικές κονσόλες ,όχι τίποτα αλλά επειδή έχουμε και το thread συλλεκτικοί υπολογιστές και ταιριάζει καλύτερα και όλα τα ποστς από τα άλλα threads πλην αυτού που νομίζω καλύτερα να σβηστεί να μεταφερθούν εκεί....
 
Ακμάκα, το θρεντ του Ambu_dare διαφέρει από αυτό που άνοιξες. Το δικό του αναφέρεται σε ό,τι κατέχει ο καθένας μας, ενώ το δικό σου μπορεί να περιέχει και φωτογραφίες που τράβηξε κάποιος π.χ. σε κάποιο χώρο που υπήρχαν συλλεκτικές κονσόλες, χωρίς ντε και καλά να του ανήκουν, οπότε πιστεύω ότι καλώς υπάρχει.
 
Οκ Πάμε τότε δώστε φωτογραφίες στον λαό να φτιαχτούμε!!!!!!!!!!! :D
 
Ωωωω..... με μπερδεψατε :biglaugh:,τελικα που θα βαζω οτι παραλαμβανω?

Μηπως να γινει ενα thread για συλλογες και ενα με διαφορα εξωτικα μηχανηματα??
 
Βάλε τα εδώ και βλέπουμε!
 
Καλά μιλάμε πως έχεις πολύ πράμα!!!!
 
pitsunami, προσωπικα εχω μεινει αφωνος!

Εχεις σκεφτει να φτιαξεις ενα "μουσειο" με ολα αυτα? Σοβαρολογω!
 
Pitsunami πρέπει επειγόντως να πουλήσεις μερικά να σου ανοίξει ο χώρος βρε παιδί μου..... :D

Δεν πας καμια βόλτα από τις αγγελίες?
 
:biglaugh: Μπα μαρεσει να κολυμπαω στο hardware!! :biglaugh:

Στοχος μου ειναι βασικα να παρω τα παντα σε boxed,πραγμα πολυ δυσκολο εως αδυνατο...δεν βιαζομαι παντως. Οσο για μουσειο, δεν νομιζω πως επαρκουν αυτα για μουσειο... :)
 
Γιάννη...ΑΠΟΛΥΕΣΑΙ!!! Το Wii που είναι ρε; E;;;; :biglaugh:
 
Καλά βρε θηρίο. Που τα μάζεψες όλα αυτά?:biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα