Συλλογή από κάρτες ΝΒΑ

Xμ,μάλλον έκανα λάθος και δεν ενοούσα τις Topps τελικά.Αυτές που λέω ήταν..."ολόκληρες",χωρίς λευκό περίγραμμα γύρω γύρω και φαίνονταν πιο πολυτελείς.

Όχι ότι μας χάλασε που έβαλες αυτές εδώ φυσικά!

Θα ξανατσεκάρω για να αναφέρω επακριβώς ποιες εννοούσα...
 
Άλμπουμ

Στον λογαριασμό μου έχω ανεβάσει κάποιες κάρτες, έτσι για μια ιδέα. Αν θέλετε κάτι συγκεκριμένο, πείτε το. Ότι βλέπετε μέσα στο άλμπουμ, δεν τα έχω όλα. Έχω όμως αρκετά. Μόλις έχω λίγο χρόνο θα τα τακτοποιήσω, γιατί απλώς τα έριξα μέσα. Και θα ανέβουν κι άλλα. ;)
 
από το 91-92 upper deck μου λείπει μόνο η κάρτα ν.55 που είναι του hakeem olajuwon. :)

από επόμενες χρονιές έχω χύμα από δω και από κει αν θέλει κάποιος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΝΒΑ basketball (συλλεκτικά χαρτάκια)

Αυτό το album δεν ήταν με αυτοκόλλητα αλλά είχε θήκες για να μπαίνουν κάρτες και ήταν πολύ καλής ποιότητας. Τα μάζευα κάπου στις αρχές του 90, όταν ασχολήθηκα για λίγο με το NBA (κανα-δύο χρόνια δηλαδή)

fetch


fetch


fetch


fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Shawn Kemp, Karl Malone, John Stockton, Gary Payton διακρίνω... ΑΥΤΟ ήταν ΝΒΑ!
 
Super ! Έχω καμιά 200αριά από αυτές αλλά δεν έχω το άλμπουμ ! Πάντως τώρα που το είδα το θυμήθηκα !!! Σε άλμπουμ έχω αν θυμάμαι καλά (θα δω και θα σου πω) την επόμενη χρονιά ! Φωτο σούν ! Η Upper Deck έβγαζε από τις ποιοτικότερες συλλογές αλλά από'τι θυμάμαι ήταν πολύ τσουχτερές σε σχέση με τα υπόλοιπα regular χαρτάκια, επίσης πλήρωνες και το άλμπουμ! Πάντως καταπληκτικά !
 
Θα μετακινηθεί αλλά όχι αμέσως... ;)
 
Fleer δεν ηταν αυτες του '93 - '94;;;;;

Καπου τις εχω, αλλα δεν θυμαμαι...
 
Πάντα μαγικός ο κόσμος του ΝΒΑ , ακόμα και μέσα από τις κάρτες.
 
καλησπέρα αλέξανδρος εδώ

και γω μάζευα αλλα τις έχω στο πατρικό μου και θα γνωρίζω περισσότερα για χρονίες κτλ όταν το επισκεφτώ...

επειδη ψήθηκα πάρα πολύ να συμπληρώσω όλα τα αλμπουμ της δεκαετίας του 90 ξέρει κανεις αν υπάρχει περιπτωση να τα βρω στο ιντερνετ ή να από uperdeck?

φοιτητής είμαι κ δε θέλω να δώσω κ μια περιουσία οπότε οποιες δωρεές η οικονομικές ιδέες καλοδεχούμενες...

μόνο που θυμαμαι αυτα που έχω μαζέψει κ χωρίς να ειναι και πολλά συγκινούμαι..

hologrpahcards έβγαζε η uperdeck ή άλλη εταιρία?

thnx
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ironhide είπε:
καλησπέρα αλέξανδρος εδώ
και γω μάζευα αλλα τις έχω στο πατρικό μου και θα γνωρίζω περισσότερα για χρονίες κτλ όταν το επισκεφτώ...

επειδη ψήθηκα πάρα πολύ να συμπληρώσω όλα τα αλμπουμ της δεκαετίας του 90 ξέρει κανεις αν υπάρχει περιπτωση να τα βρω στο ιντερνετ ή να από uperdeck?

φοιτητής είμαι κ δε θέλω να δώσω κ μια περιουσία οπότε οποιες δωρεές η οικονομικές ιδέες καλοδεχούμενες...

μόνο που θυμαμαι αυτα που έχω μαζέψει κ χωρίς να ειναι και πολλά συγκινούμαι..

hologrpahcards έβγαζε η uperdeck ή άλλη εταιρία?

thnx
Φίλε μου,αν θες ΟΛΕΣ τις σειρές Upper Deck-Fleer της δεκαετίας του 90,θα δώσεις μια περιουσία,δε γίνεται αλλιώς,μια και είναι πραγματικά πολλές!Εκτός αν εννοείς όσες από αυτές ήρθαν Ελλάδα...

Κάρτες με ολογράμματα έβγαζε η Upper Deck ;)
 
manos426f είπε:
Φίλε μου,αν θες ΟΛΕΣ τις σειρές Upper Deck-Fleer της δεκαετίας του 90,θα δώσεις μια περιουσία,δε γίνεται αλλιώς,μια και είναι πραγματικά πολλές!Εκτός αν εννοείς όσες από αυτές ήρθαν Ελλάδα...
Κάρτες με ολογράμματα έβγαζε η Upper Deck ;)

xereis poies sezon dekaetias 90 irthan stin ellada tote...thnx:)
 
manos426f είπε:
Φίλε μου,αν θες ΟΛΕΣ τις σειρές Upper Deck-Fleer της δεκαετίας του 90,θα δώσεις μια περιουσία,δε γίνεται αλλιώς,μια και είναι πραγματικά πολλές!Εκτός αν εννοείς όσες από αυτές ήρθαν Ελλάδα...
Κάρτες με ολογράμματα έβγαζε η Upper Deck ;)

ναι δν έχεις άδικο..μάλλον πρε΄πει να δείκω υπομονή στο να τις μαζέψω..ξερεις ποιες σεζόν ήρθαν στην ελλάδα?

Είχα ολόγραμμα σε Σακιλ σε καρφωμα στα νιάτα του κ τα έσπαγε... :cool:

[edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εχω και εγω μερικες σπανιες...

δεν εχω ιδεα εαν πιανουν τιποτα λολ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
καλησπερα!εχω καποιες διπλες καρτες απο upper deck και fleer και ψαχνω για ανταλλαγη για να συμπληρωσω αυτα που μου λειπουν.οποιος θελει περιμενω μνμ
 
Φίλε μου,όπως είναι φυσικό,ύστερα από τόσα χρόνια δε μπορώ να θυμάμαι αν έχω διπλές κάρτες (που προφανώς θα έχω),από ποιες σειρές και ποιες είναι αυτές.Θα το δω όμως και θα επανέλθω! ;)
 
ok ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΝΜ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 
Πίσω
Μπλουζα