Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Shit!

Μόλις θυμήθηκα για το meeting στις 28 και είπα να μπω σήμερα στο forum να δω που θα βρεθούμε. Και είδα πως κανονίστηκε σήμερα. Γμτ.. έβλεπα όλη μέρα demos στον 386 μου σήμερα. Και χθες το βράδυ που μπήκα internet δεν σκέφτηκα να κοιτάξω για το meeting. Που να ξέρω θα πάει δύο μέρες πίσω..

..μάλλον θα πρέπει να επισκέφτομαι αυτό το forum πιο συχνά :p

Next time

Optimus
 
Αδικαιολογητος Optimus.... περιμεναμε και ενα 20λεπτο 'θα αργησανε τα παιδια - να φαμε κανα πασατεμπο μεχρι να ερθουν' ....αλλα που....

Ενιγουέι, τελικα δεν πηραμε ταξι 'ξερεις ποσο εχει παει η σημαια?' , αν και χωρουσαμε. Καταληξαμε στο Riva , το οποιο ομολογουμενως εχει ανεβει πολλα επιπεδα απο τοτε που εκλεισε το Coral & το Goldfish (τη σερβιτορα να αλλαξουνε μονο)...Τα παιδια πολυ ενταξει, ο Ακμακας -αν επιτρεπετε- οταν περπατουσε φαινοταν να βρισκετε μπροστα σε σκανερ... δεν σταματουσε παρα μονο με νοημα/σφυριγμα :) , ο Μικεζ - ο νεοτερος της παρεας αν δεν κανω λαθος- με μια ερωτηση για τα παντα! , και η τρελαρα -με το συμπαθειο- ο Βικινγκ3100, με 'επενδυσεις' σε οτι καταπιανεται (ρετρο ή μη)...

και φυσικα εγω, αισθανομουνα λιγο εκτος κλιματος ειναι αληθεια, το σοκ των νεων ανθρωπων αλλα και της 'συγγενειας' που βρεθηκαν να εχουν Ακμακας-Βικινγκ3100 με εβγαλε off-side στο 32', αλλα δεν ...που δεν... , τελικα πηγα για ψαρεμα :) )))

Συζητησαμε περι ανεμων και ΟΥΘ, ρετρο και συγχρονα - απ ολα εχει ο μπαξες- και εκδοσαμε και τον πρωτο φετφα: 'οι απουσιαζοντες του προσκλητηριου δυναται να τιμωρηθουν παραδειγματικως με τριημερη κλωτσο-απαγορευση' -πλακιτσα κανω , να 'ναι καλα τα παιδια που δεν ηρθαν και ας ηταν μονο οτι το ξεχασαν. Θα υπαρξει και επομενη....
 
Ασφαλώς θα τα ξαναπούμε παιδιά με την ανακοίνωση της 3ης Συνάντησης Greek retro maniax Θεσσαλονίκης μέχρι τότε... μείνετε σε ρετρο κατάσταση!!!! :D
 
Ρε συ καρντάση, μόνο δύο φορές έχετε συναντηθεί;;;;;;

Εγώ έχω έρθει δύο φορές Σαλονίκη μέχρι τώρα από τα Χριστούγεννα και τα έχουμε πει (και πιεί!!!!! ).

Πρέπει να δραστηριοποιηθείτε περισσότερο και να επιβάλεις ποινές (αυστηρότατες μάλιστα) στους απόντες και ολίγον τεμπελάκους!!!!!!!!! :D :D
 
Παντρέψου με το καλό pooky και μετα να σε δω! :D
 
Και να παντρευτώ και να μην παντερυτώ φίλε Akmaka, η δική μου ζωή δεν πρόκειται να αλλάξει πολύ. Μόνος μου μένω, ίσα ίσα θα έχω και μια καλή συντροφιά.

Να μου πάρει η γυναίκα τα μηχανήματα αποκλείεται, όρος ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ ότι αυτά κι εγώ πάμε μαζί, άντε να μου κλέβει λίγο bandwidth λόγω σερφαρίσματος. Κατά τα άλλα, τι θα αλλάξει; Α, ναι ότι θα παίζουμε μαζί DS σε cooperative mode, αυτό το είχα ξεχάσει.. :D :D
 
Στο θέμα μας τώρα, εδώ οι περισσότεροι παντρεμένοι και με μικρά παιδιά είναι. Πώς βρίσκουν χρόνο για 3 με 4 συναντήσεις το μήνα;

Σφίξε τους τα λουριά αρχηγέ!!!!!!!! :D :D
 
Ραντεβού..καφές..GRM Θεσσαλονίκης

Εδώ θα συζητάμε και θα κλείνουμε τις μελλοντικές συναντήσεις των μελών του GRM από την Θεσσαλονίκη...Επειδή ο καθένας έχει τις δουλειές του θα τα λέμε χαλαρά και θα βρίσκουμε μια ημερομηνία που να μας βολεύει όλους! :)
 
Αντε να δούμε πότε θα ανέβουμε κι εμείς για καφεδάκι ... :)
 
Αμήν...Και να ανεβείτε και να κατεβούμε!!
 
λεω να ανεβω σαλλονικα......το θεμα ειναι ποτε προγραμματιζεται το καινουργιο meeting εκει?
 
Αμα δεν φερετε κανα Τριγωνακι Πανοραματος μην περιμενετε συμμετοχη :biglaugh:
 
Μέχρι να έρθεις ιδού..... :D

a22bwm4.jpg
 
εγώ προτείνω να το κάνουμε αν θέλετε φυσικά το επόμενο ΣΚ καλύτερα Σάββατο μεσημεράκι - απογευματάκι η μετά την επομένη εβδομάδα Τετάρτη σαν την καλύτερη μέρα αφού όλα κλειστά είναι το απόγευμα και δεν έχουν οι περισσότεροι ας τολμήσω να πω πολλές υποχρεώσεις.
 
Να υποθέσω ότι είσαι μαγαζάτορας;;;;

Χε χε, ελπίζω να έχεις κατάστημα σχετικό με υπολογιστές!!!!!!!!
 
Είπα να μήν ανοίξω νέο θέμα, δεν υπάρχει και λόγος.

Ανεβαίνω Θεσσαλονίκη αύριο Σάββατο, μετά από 15 χρόνια και εννοείται οτι εκτός από τον Λευκό Πύργο και τον Πύργο του πΟΤΕ δεν θυμάμαι τίποτα άλλο. Παιδιά βοήθεια, πείτε μου δύο - τρια μέρη να πάω, που θα πάω για ποτάκι και πού για πατσά:eek:. Και εννοείται οτι θα έχω μαζί μου και το gp2x παραφορτωμένο. (για το intercity βέβαια:biglaugh:)
 
Ποιος αύριο έχει όρεξη για καφέ....?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα