Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Αν προλαβαίνεις λέει!!!!!!Μέχρι να κανονίσουμε εμείς για καφέ, εσύ θα έχεις παντρευτεί,θα έχεις πάει γαμήλιο ταξίδι,θα έχεις γυρίσει,και μπορεί να έχεις και παιδί!!:biglaugh:
 
akmakas κατεβα Αθηνα 7 Ιουλίου.

Συμφερει.....:biglaugh:
 
Λες?Και μετά?Διαζύγιο!!!!! :D

Grip..θα σου δώσω μια συμβουλή...γλέντα την ελευθερία σου όσο μπορείς!!!! :D
 
Ρε Akmakako, μη το φοβίζεις το παιδί!

Τι του λες του ανθρώπου!!!!! Γάμος και σχέση δεν σημαίνει "αντίο" στην ελευθερία. Αντίθετα, με αμοιβαία εμπιστοσύνη και καλή συννενόηση γίνονται θαύματα!!!!!!!!!
 
Σωστά αλλά...άλλο πάω για καφέ και άλλο πάω Αθήνα για καφέ!!!! :D

Πάντως πιστέψτε με αν έκανα αυτά που ήθελα θα είχατε βαρεθεί να με βλέπετε διότι θα κατέβαινα κάθε τρεις και λίγο!!!!! :cool:
 
Omenforever...προς τι το γέλιο και ο αλληλοσπαραγμός? :D
 
akmakas είπε:
Σωστά αλλά...άλλο πάω για καφέ και άλλο πάω Αθήνα για καφέ!!!! :D Πάντως πιστέψτε με αν έκανα αυτά που ήθελα θα είχατε βαρεθεί να με βλέπετε διότι θα κατέβαινα κάθε τρεις και λίγο!!!!! :cool:
Ναι κι εγώ έχω ανέβει Σαλονίκη για καφέ με το Maddog!!!!!

Θα σε δω κατά τις 16 Ιουλίου, πρώτα ο Θεός, που θα ανέβω Χαλκιδική;

ΟΜΕΝ, προσωπικά δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα, όπου θέλω πάω, όπου θέλει πάει, ακόμα και ολόκληρο δωμάτιο έχω με υπολογιστές στο σπίτι, ευτυχώς φίλε έχω χτυπήσει λαχείο.

Ακόμα και laptop δωράκι μου έκανε η κοπέλα μου και προχτές διαλέξαμε TFT 32'' (αν και ήθελα 26) για τις κονσόλες..... Αν φυσικά τα πράγματα ήταν διαφορετικά, θα προτιμούσα να ήμουν μόνος μου φιλάρα!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα ανέβω μαζί με το μωρό μου πάντα. Να φέρεις κι εσύ την Miss Akmaka γιατί τα βρίσκουν οι δυό τους, όχι τίποτε άλλο για να κάνουμε εμείς με την ησυχία μας γουρουνιές και να επιδωθούμε άνετα σε έναν καλό διαγωνισμό ρεψίματος και άλλες παρόμοιες ώριμες δραστηριότητες...........
 
Χα χα χα χα!!!!Αέρινες καταστάσεις φίλτατε!!! :D
 
Το εξ-αερίζειν εστίν φιλοσοφείν !! ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ! Άτιμα παιδιά !!:biglaugh::biglaugh:
 
Εννοείται Geo πως σας περιμένω πακέτο έτσι;
 
Τα μεγάλα κεφάλια συναντώνται!! :D
 
Το καλύτερο για συναντήσεις και ας μου επιτραπεί η παρέμβαση είναι ορίζεται ένα μερος και μια ώρα και μια συμβατική ημέρα Σάββατο ας πούμε και λέτε 1 μήνα πριν η 2-3 εβδομάδες...ραντεβού τα μέλη εκεί...και τέρμα η πολύ δημοκρατία θα έλεγα χαλάει και τα ραντεβού. ένας μήνας είναι μάλιστα υπερβολή όποιος ενδιαφέρεται να έρθει θα έρθει ακόμα και οικογένεια να έχει θα το κανονίσει από πριν πλην μιας πολύ έκτακτης ανάγκης (που πως τυχαίνει πάλι την τελευταία στιγμή να προκύπτει περίεργο)...παιδιά και για εμάς στην Θεσσαλονίκη ισχύει όλοι έχουμε γίνει πολύ busy ένα πράγμα...όποιος θέλει πραγματικά το κάνει...και γενικά και ειδικά. οπότε ΑΚΜΑΚΑ νν κανονίσουμε ραντεβού ρετρό θα πούμε μέρα ώρα και μερος και τέρμα όποιος θέλει μπορεί να έρθει απλά το βλέπω και σε δικούς μου φιλους τους έχει φάει η σπαρίλα και με το που πάνε σπιτι χύνονται στον καναπέ και σαγιονάρα....!!! όπου λαλούν πολλοί κοκοροι αργεί να ξημερώσει, όποιος δεν θέλει να ζυμώσει δέκα μέρες κοσκινίζει....κλπ κλπ κλπ άντε εγώ εχω άδικο, οι παροιμίες μας όμως ?
 
Ναι συμφωνώ αλλά μην ξεχνάς πως από τις τρεις μικρές συναντήσεις μας εσύ σε μία μόνο μπόρεσες να έρθεις!! :D Είναι δύσκολο όταν κλείνεις ραντεβού πάντα να μπορούν όλοι...Εντάξει λοιπόν έτσι θα γίνει αλλά πίστεψέ με όταν έρθει η ώρα μπορεί ναι να μην πάει κανείς χα χα χα!!! :D

Εγώ στις 13 αναχωρώ για διακοπές όπως και οι περισσότεροι άλλωστε οπότε την συνάντηση την κόβω προς τα τέλη Αυγούστου!

Επίσης δεν χρειάζεται να λέω πάντα εγώ μια ημερομηνία...ο κάθε ένας εδώ μπορεί να το κάνει! :)
 
plintiriopiaton είπε:
...και τέρμα η πολύ δημοκρατία θα έλεγα χαλάει και τα ραντεβού
Δε ξερω αν το παρατηρησες φιλε plintiriopiaton,αλλα το δικο μας meeting στην Αθηνα,κανονιστηκε με απολυτως δημοκρατικες διαδικασιες,και οριστηκε αυτη η μερα αλλα και η ωρα που φανηκε να βολευει τη συντριπτικη πλειοψηφια οσων εκδηλωσαν ενδιαφερον να παρευρεθουν....

Αρα,μηπως εισαι λιγο υπερβολικος σε αυτο που εγραψες παραπανω...;;
 
Ακμακα καλα να περάσεις φίλε εγώ δυστυχώς δεν εχω τέτοιες πολυτέλειες για διακοπές οπότε θα χαρώ για σένα διπλά. Με τα ραντεβού έχεις δίκιο μεν αλλά κάπως πρέπει να γίνει....ειδικά αν είμαστε πάνω από 6-7 άνθρωποι.

Θα δω πότε θα κατέβω έστω και για λίγες μέρες να βρεθούμε να αλλάξω και εγώ καμιά κουβέντα με κανεναν ρετρό-φίλο.

Μάνο σωστοί που το κανονίσατε αλλά αυτό πού είπα εγώ είχε σχέση γενικά με τα ραντεβού και γενικά με το να λες να λες να λένε κλπ...αν είμαι υπερβολικός αυτό δεν χρειαζόταν να το πεις...Σε μερικά πράγματα πρέπει να ήμαστε έτσι και με δόσεις υπερβολής εχω μάθει όταν πρόκειται για πολλά μυαλά καλύτερα ένας να ορίζει και όποιος μπορεί και πραγματικά θέλει να ακολουθεί. Γιατί ρώτα τον έναν τον άλλο τον παρ' άλλο...όλο και κάπου θα κολλήσει κάτι. Σημασία έχει ότι θα βρεθείτε...Θα περιμένουμε νέα με το τι έγινε.
 
Παντως παιδια οποιος απο την ομορφη Θεσσαλονικη του GRM στην επομενη συναντηση που θα γινει στην Αθηνα θα χαρουμε να παρεβρεθειτε και σεις στην παραια μας οποιος μπορει να κατεβει να τα πουμε και απο κοντα.Σας περιμενουμε κανονιστε το
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα