Συνάντηση Σάββατο 19 Δεκεμβρίου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.379
Κοντεύει να αλλάζει ο χρόνος και μεις ακόμα δεν κανονίσαμε την τελευταία συνάντηση της χρονιάς!

Βγάλτε λοιπόν τα σκουφιά, τα κασκόλ, τα γάντια σας, οχι δε θα πάμε σε χιονοδρομικό αλλά κάνει κρύο πλέον, και κατηφορίστε προς Τσιμισκή με Αριστοτέλους (έξω από το ζαχαροπλαστείο) στις 11:30 το Σάββατο 19 Δεκεμβρίου.


Να μη λείψει κανείς. Πρέπει να συζητήσουμε τί ρετρό δώρο θέλουμε να μας φέρει ο Άγιος Βασίλης φέτος (αν θέλετε μπορούμε να κάνουμε πρόβα και τα κάλαντα :p )

  1. panosss
  2. and1
  3. ARETARA (εκτος απροοπτου)
  4. mariadegrecia
  5. Kambia
  6. D@redevil
  7. tonytony (εκτος απροοπτου)
  8. ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατα πάσα πιθανότητα κ γω μέσα :D
 
Αν δεν προκύψει κάτι έκτακτο θα έρθω. Ερώτηση: Mindtrap δεν παίζει;
 
τα κάλαντα τα λέω κάθε μερα θα τα θυμαμαι χαχα

μεσα κ εγω αν αργησω λογω ξεναγησης θα σας ενημερωσω!
 
θα ερθει και ο Δημητρης (ειχε ερθει μια φορα μαζι μου την ανοιξη,τον ενδιαφερουν κυριως τα κλασσικα αυτοκινητα αλλα και οι ελληνικες ταινιες)
 
Παιδια ηθελα κι εγω ναρθω θεσσαλονικη μαλιστα ειχα ρωτησει τη θεια μου στα κυμινα αν μπορει να με φιλοξενησει και ειπε ναι.τελικα πηγα σκωτια ελπιζω η θεσσαλονικη να μην ειναι πολυ καταψυχ τωρα το χειμωνα οπως εδω.πιειτε και ενα καφε και για μας που ειμαστε στην ξενιτια λολ.καλα να περασετε.
 
Uskoke να σε καλέσω με skype να τον πιούμε παρέα τον καφέ; Tί λες; :D :D :D

Και γω μέσα εννοείται (εκτός απροόπτου) και σαν καλή γραμματέας προσθέτω και την D@redevil

@mariadegrecia H αλήθεια είναι πως όλο το λέμε για escape room και όλο το αναβάλουμε. Ας κάνουμε τη συνάντησή μας τώρα κανονικά και βλέπουμε για μετά τις γιορτές καθώς τα οικονομικά για πολλούς αυτές τις μέρες δεν είναι και στα καλύτερά τους :)
 
Παιδιά εγώ δεν θα μπορέσω λόγω αναπλήρωσης μαθημάτων (11.00-19.00)

Καλόν καφέ και καλή ταβέρνα σας εύχομαι!

Πάντως εγώ 1 τετράγωνο πιο πάνω θα βρίσκομαι, περάστε να μου πείτε τα κάλαντα!!
 
Και δε θα κάνεις ένα διαλειμματάκι δλδ όλες αυτές τις ώρες? :(

Για τα κάλαντα θα περάσουμε (σιγά μη την γλυτώσεις). Μόνο που δεν μπορούμε να κουβαλάμε κέρματα, οπότε κανόνισε :D :D :D
 
10 λεπτά ανά 2ωρο...Να τ'αφήσω;;;

Περάστε εσείς και εγώ θα έχω ήδη κανονίσει :) :)
 
Θέλουμε το Σπύρο, θέλουμε το Σπύρο... :D :p
 
Δε θέλω να λέω πολλά , πρώτα ο Θεός ελπίζω να τα καταφέρω να έρθω και γω αυτή τη φορά , μετά από τόσες φορές που δεν έκατσε...
 
Δυστυχώς για λίγες μέρες δεν θα σας προλάβω...τα σχολεία κλείνουν στις 23.
 
Crimson Moonlight είπε:
Δυστυχώς για λίγες μέρες δεν θα σας προλάβω...τα σχολεία κλείνουν στις 23.
Σάββατο είναι η συνάντηση! Τα σχολεία είναι κλειστά :) :flower:

Ίσως κάποια άλλη φορά τότε. :)
 
Kambia είπε:
Σάββατο είναι η συνάντηση! Τα σχολεία είναι κλειστά :) :flower: Ίσως κάποια άλλη φορά τότε. :)
Eίμαι φοιτήτρια στην επαρχία οπότε είναι λίγο πιό περίπλοκο το θέμα! :)

Πάντως άν τύχει ποτέ να γίνει συνάντηση και να είμαι στην πόλη θα προσπαθήσω να έρθω!
 
Ε, πού θα πάει? Κάποια θα "κάτσει" :)
 
Heads Up! Μην ξεχνιόμαστε! Εκτός απροόπτου, θα σκάσουμε μύτη με ποδηλατάκι! :d@redevil

Παρεμπιπτόντως, αν έχουμε δηλώσεις ή αλλαγές της τελευταίας στιγμής, μπορείτε να ποστάρετε εδώ! Θα το βλέπουμε με το G+G+G+G
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα