Συνάντηση Σάββατο 20 Δεκεμβρίου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Kambia είπε:
Βασικά βγάλαμε μια και μοναδική φωτογραφία :p Εμένα να κρατάω ένα Lyra Playmobil :biglaugh:

Ε τωρα τι να σου πω......:mad:

Anyway....βαλε εστω αυτη.... :p
 
Η Μαριάνα αποχώρησε πρώτη, λόγω υποχρεώσεων..... Και άπαξ κι αποχώρησε η Μαριάνα, πάνε οι φωτόζ! :D

Εγώ είπα ότι δεν πρόκειται να γράψω, αν δεν γράψουν οι άλλοι! Κάθε φορά είμαι το μοναδικό χαρούμενο που γράφει πρώτο! :)
 
Ουπς....το ξέχασα :eek: Να πω ότι χάρηκα που σας ξαναείδα μετά από πολυυυυ καιρό. Κλασικά ήμουν απο τους τελευταίους που ήρθα....Είπαμε πολλά κ διάφορα κ πέρασε γρήγορα η ώρα . Κλασικά με την Kambia κάναμε μια διατριβή πάνω στα playmobil :p Next time στο κοπί το πίτα κ με φωτογραφικό υλικό :p

ps Daredevil μπας κ εσύ ήσουν αυτή που έκανε την ζημιά στην Sony κ την Microsoft? Έχω αρχίσει να σε φοβάμαι :p
 
Αγαπητή Dare, νομίζω ότι μια χαρωπότητα (υπάρχει άραγε η λέξη; ;) μας διακρίνει όλους, αλλά περιμένουμε εσένα να δώσεις το εναρκτήριο λάκτισμα... Ιεραρχία πάνω απ'όλα :)

Ομολογώ ότι στη συγκεκριμένη συνάντηση διαπιστώθηκαν ορισμένες πρωτιές:

1. Ήμασταν σχεδόν όλοι παρόντες μέσα στο προβλεπόμενο ακαδημαϊκό τέταρτο!!!

2. Υπήρξε μια από τις ελάχιστες συναντήσεις (τουλάχιστον απ'όσες έχω έρθει) στις οποίες διανύσαμε τα λιγότερα χιλιόμετρα...από Αριστοτέλους μέχρι Αγ. Σοφίας για καφέ και ξανά πίσω Αριστοτέλους για φαγητό!! Μπρούκληδες!!

3. Δεν πρόλαβα να φάω ό,τι παρήγγειλα λόγω μαθήματος :mad:με αποτέλεσμα να δουλέψει πακέτο...

και 4. ΔΕΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!!!!!!!!!!

Κατά τ'άλλα ωραία βρεθήκαμε, ωραία τα είπαμε και ωραία περάσαμε...άντε και σε Escape Room ;)
 
and1 είπε:
(...)ps Daredevil μπας κ εσύ ήσουν αυτή που έκανε την ζημιά στην Sony κ την Microsoft? Έχω αρχίσει να σε φοβάμαι :p
ΣΣσσσσ!!! Κρύβε λόγια! :boss:

Spybil είπε:
Αγαπητή Dare, νομίζω ότι μια χαρωπότητα (υπάρχει άραγε η λέξη; ;) μας διακρίνει όλους, αλλά περιμένουμε εσένα να δώσεις το εναρκτήριο λάκτισμα... Ιεραρχία πάνω απ'όλα :) Ομολογώ ότι στη συγκεκριμένη συνάντηση διαπιστώθηκαν ορισμένες πρωτιές:

1. Ήμασταν σχεδόν όλοι παρόντες μέσα στο προβλεπόμενο ακαδημαϊκό τέταρτο!!!

2. Υπήρξε μια από τις ελάχιστες συναντήσεις (τουλάχιστον απ'όσες έχω έρθει) στις οποίες διανύσαμε τα λιγότερα χιλιόμετρα...από Αριστοτέλους μέχρι Αγ. Σοφίας για καφέ και ξανά πίσω Αριστοτέλους για φαγητό!! Μπρούκληδες!!

3. Δεν πρόλαβα να φάω ό,τι παρήγγειλα λόγω μαθήματος :mad:με αποτέλεσμα να δουλέψει πακέτο...

και 4. ΔΕΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!!!!!!!!!!

Κατά τ'άλλα ωραία βρεθήκαμε, ωραία τα είπαμε και ωραία περάσαμε...άντε και σε Escape Room ;)
Αυτή η ....χαρωπότητα θα σας φάει! :D :D

Εγώ πάλι, έχω να πω ότι πέρασα υπέροχα - όπως κάθε φορά! :)

Απόλαυσα την παρέα του Panosssss και ψιλοστεναχωρήθηκα γιατί ο Γαληνός που ήταν μαζί μας, ήταν πάρα πολύ ήσυχος! (κοινώς, το παιδί, δεν πρόλαβε να μιλήσει! :) )

Εξίσου απόλαυσα την παρέα του Αντρίκου και της Μαρίας, ενώ δυστυχώς Σπύρος - Τάσος - Δημοσθένης ήταν ψιλομακριούτσικα και δεν μπόρεσα να τους δώσω την προσοχή που θα ήθελα! Το γεγονός ότι αποχώρησα και πρώτη, ε, δε βοήθησε και πολύ!....

Ανανεώνουμε το ραντεβού για το κοπή τη πίτα! :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα