Συνάντηση Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κουράγιο και καλή δύναμη!!
 
D@redevil είπε:
Παιδιά, συγγνώμη, αλλά δουλεύω κάτι 14ωρα αυτές τις μέρες, οπότε λίγη υπομονή ακόμα! :) Δε σας ξέχασα! :)
Κουράγιο και καλή δύναμη!!
 
Ήγγικεν ο καιρός να σας γράψω κι εγώ τα απομνημονεύματά μου! :)

Λοιπόν, η συγκέντρωση ήταν εκπληκτική! Παραδόξως φτάσαμε πρώτες με την Kambia (ναι, πάει, χαλάσαμε κι εμείς! :p ), ενώ οι αμέσως επόμενοι ήταν οι ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ και ο νέος φίλος, Gregos! Οσονούπω καταφθάσαν και οι υπόλοιποι της παρέας, οπότε κατευθυνθήκαμε προς τον πατροπαράδοτο καφέ, που έλαβε χώρα σε γνωστό (?) μαγαζί της πλατείας Αριστοτέλους!

Στο μεσοδιάστημα ήρθαν και οι Τρούμπος και And1 που ήταν καθοδόν, οπότε κάτσαμε και ξεκινήσαμε την κουβέντα! Δηλαδή, τα παιδιά ξεκίνησαν την κουβέντα και ο And1 την αναμετάδοση τη δική μου, διότι εγώ ήμουν η πιο ήσυχη της παρέας! :p

Χάρηκα πολύ για τη γνωριμία με τα νέα παιδιά - θέλω να πιστεύω ότι δεν βαρέθηκαν κι ότι εγκλιματίστηκαν!

Στο δια ταύτα, ας ξεκινήσουν οι φωτός:

Όπως βλέπετε, δεν χρειαζόταν το δικό μου μπλουζάκι για να μας βρουν! Ο φίλτατος Spybil ήρθε με όλα του τα λάβαρα!

attachment.php


Στο κλασικό σημείο αναμονής! Από αριστερά προς τα δεξιά: ARETARA, πλάτη Kambias, υποψία προσώπου GREGOS, ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ & Spybil:


attachment.php



Για να καταλάβετε γιατί έχουν λιώσει όλοι να γελάνε, φανταστείτε να προσπαθεί να σας βγάλει κάποιος φωτογραφία που δε μπορεί να μιλήσει.... Το έχετε σαν εικόνα στο μυαλό σας? Ε, κάπως έτσι θα ήσασταν κι εσείς! Από αριστερά προς τα δεξιά: And1, Spybil, Τρούμπος, Gregos, Kambia, Aretara, ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ:



attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


Ε, στο τέλος με λυπήθηκαν, οπότε οι τμηματικές φωτόζ είναι καλύτερες! Από αριστερά προς τα δεξιά: Kambia, ARETARA, ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ, And1, υποψία Spybil:


attachment.php


Από αριστερά προς τα δεξιά: And1, Spybil, Τρούμπος:


attachment.php



Κι επειδή παντού παίζει το rotate, από αριστερά προς τα δεξιά: Gregos, Spybil, Kambia, ARETARA:



attachment.php


Όταν λέμε όμως ότι μας έκανε μούσκεμα, το εννούμε! Οι βατραχάνθρωποι όμως του Retromaniax, δε μασάνε! :D


attachment.php


attachment.php


attachment.php



Τέλος, καταλήξαμε στα πιτόγυρα. Τραβήξαμε φωτογραφίες από τα τεκμήρια, ώστε να σας φέρουμε μια λιγούρα! Τα πτωχικά μας σαντουϊτσάκια επί τραπέζης:



attachment.php


attachment.php


attachment.php


Αυτά! :) Για ακόμα μια φορά, θα μνημονεύσω απώλειες που πλέον είναι μέρη της παρέας! :) Ford231, Λορένα, MariaDeGrecia, Johnny... Ε, την επόμενη φορά σας περιμένουμε! :)
 
D@redevil είπε:
Όπως βλέπετε, δεν χρειαζόταν το δικό μου μπλουζάκι για να μας βρουν! Ο φίλτατος Spybil ήρθε με όλα του τα λάβαρα!

attachment.php
Ωραιος ο Σπυρακος! :D

D@redevil είπε:
Από αριστερά προς τα δεξιά: And1, Spybil, Τρούμπος:


attachment.php
Αν κρινω απο το βλεμα του Αντρικου,καπου προς τα παρακειμενα τραπεζια,πρεπει να εχει ενοτοπισει κατι πολυ ενδιαφερον... :D

Κανενα πειρατακο,κανενα πειρατικο καραβακι.... :p


Μπραβο βρε καρντασια....αντε και στην επομενη!!! :thumbup:
 
Μπραβο ρε παιδια, περασατε πολυ ωραια φαινεται παλι απο τις φωτο, ζηλευω που δεν ειμαι εκει κατι τετοιες στιγμες...
 
Όποτε ξανά 'ρθεις ρίξε σήμα ;)

Yγ. Μιλάμε έριξα πολύ γέλιο στη φωτογράφιση :D :D :D
 
Kambia είπε:
Όποτε ξανά 'ρθεις ρίξε σήμα ;)
Yγ. Μιλάμε έριξα πολύ γέλιο στη φωτογράφιση :D :D :D

Αυτο εννοειται Ναταλί, με μεγαλη μου χαρα!! :)

Το γελιο που εριξες -ειδικα εσυ- κανει μπαμ, χαχα!! Πολυ ωραια εννοω...
 
Τι καλά που περάσατε!! Κρίμα που έλειπα αν και εκεί που ήμουν ούτε σταγόνα δεν είχε ρίξει εκείνη τη μέρα χιχι

Άντε στην επόμενη συνάντηση!!!!
 
Τη φωτογραφο δε βρεθηκε κανεις να τη βγαλει φωτο;

Τετοια πιτογυρα στην Αθηνα δεν μπορω να βρω :D
 
Συνήθως έτσι γίνεται! :) Άσε που εγώ έχω μεγαλύτερη φωτογένεια πίσω από τον φακό, παρά μπροστά του! :p

(με τράβηξε νομίζω ο Gregos btw...)
 
Ωραίες οι φώτο, ωραία και τα φτωχικά όπως τα χαρακτηρισατε, τα πιτογυράκια.

Και εις ανώτερα.
 
καλησπερα σας!Δυστηχως δεν μπορεσα να παρεβρεθω στην ομορφη παρεα σας .ενα επαγγελματικο ταξιδη στην Αθηνα τελευταια στιγμη ματαιωσε την παρουσια μου.δυστιχως δεν μπορουσα να ενημερωσω εγκαιρα.απ οτι βλεπω περασατε ωραια.την επομενη φορα να ειμαστε καλα
 
Η επόμενη φορά θα είναι σε escape room! :cool:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα