• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

Συνάντηση Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

viking4a

RetroNuts!
Αντιδράσεις
263
Κουράγιο και καλή δύναμη!!

viking4a

RetroNuts!
Αντιδράσεις
263
D@redevil είπε:
Παιδιά, συγγνώμη, αλλά δουλεύω κάτι 14ωρα αυτές τις μέρες, οπότε λίγη υπομονή ακόμα! :) Δε σας ξέχασα! :)
Κουράγιο και καλή δύναμη!!

D@redevil

Retired Admin
Αντιδράσεις
243
Ήγγικεν ο καιρός να σας γράψω κι εγώ τα απομνημονεύματά μου! :)

Λοιπόν, η συγκέντρωση ήταν εκπληκτική! Παραδόξως φτάσαμε πρώτες με την Kambia (ναι, πάει, χαλάσαμε κι εμείς! :p ), ενώ οι αμέσως επόμενοι ήταν οι ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ και ο νέος φίλος, Gregos! Οσονούπω καταφθάσαν και οι υπόλοιποι της παρέας, οπότε κατευθυνθήκαμε προς τον πατροπαράδοτο καφέ, που έλαβε χώρα σε γνωστό (?) μαγαζί της πλατείας Αριστοτέλους!

Στο μεσοδιάστημα ήρθαν και οι Τρούμπος και And1 που ήταν καθοδόν, οπότε κάτσαμε και ξεκινήσαμε την κουβέντα! Δηλαδή, τα παιδιά ξεκίνησαν την κουβέντα και ο And1 την αναμετάδοση τη δική μου, διότι εγώ ήμουν η πιο ήσυχη της παρέας! :p

Χάρηκα πολύ για τη γνωριμία με τα νέα παιδιά - θέλω να πιστεύω ότι δεν βαρέθηκαν κι ότι εγκλιματίστηκαν!

Στο δια ταύτα, ας ξεκινήσουν οι φωτός:

Όπως βλέπετε, δεν χρειαζόταν το δικό μου μπλουζάκι για να μας βρουν! Ο φίλτατος Spybil ήρθε με όλα του τα λάβαρα!

Στο κλασικό σημείο αναμονής! Από αριστερά προς τα δεξιά: ARETARA, πλάτη Kambias, υποψία προσώπου GREGOS, ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ & Spybil:

Για να καταλάβετε γιατί έχουν λιώσει όλοι να γελάνε, φανταστείτε να προσπαθεί να σας βγάλει κάποιος φωτογραφία που δε μπορεί να μιλήσει.... Το έχετε σαν εικόνα στο μυαλό σας? Ε, κάπως έτσι θα ήσασταν κι εσείς! Από αριστερά προς τα δεξιά: And1, Spybil, Τρούμπος, Gregos, Kambia, Aretara, ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ:

Ε, στο τέλος με λυπήθηκαν, οπότε οι τμηματικές φωτόζ είναι καλύτερες! Από αριστερά προς τα δεξιά: Kambia, ARETARA, ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ, And1, υποψία Spybil:

Από αριστερά προς τα δεξιά: And1, Spybil, Τρούμπος:

Κι επειδή παντού παίζει το rotate, από αριστερά προς τα δεξιά: Gregos, Spybil, Kambia, ARETARA:

Όταν λέμε όμως ότι μας έκανε μούσκεμα, το εννούμε! Οι βατραχάνθρωποι όμως του Retromaniax, δε μασάνε! :D

Τέλος, καταλήξαμε στα πιτόγυρα. Τραβήξαμε φωτογραφίες από τα τεκμήρια, ώστε να σας φέρουμε μια λιγούρα! Τα πτωχικά μας σαντουϊτσάκια επί τραπέζης:

Αυτά! :) Για ακόμα μια φορά, θα μνημονεύσω απώλειες που πλέον είναι μέρη της παρέας! :) Ford231, Λορένα, MariaDeGrecia, Johnny... Ε, την επόμενη φορά σας περιμένουμε! :)

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
1.347
D@redevil είπε:
Όπως βλέπετε, δεν χρειαζόταν το δικό μου μπλουζάκι για να μας βρουν! Ο φίλτατος Spybil ήρθε με όλα του τα λάβαρα!

Ωραιος ο Σπυρακος! :D

D@redevil είπε:
Από αριστερά προς τα δεξιά: And1, Spybil, Τρούμπος:

Αν κρινω απο το βλεμα του Αντρικου,καπου προς τα παρακειμενα τραπεζια,πρεπει να εχει ενοτοπισει κατι πολυ ενδιαφερον... :D

Κανενα πειρατακο,κανενα πειρατικο καραβακι.... :p

Μπραβο βρε καρντασια....αντε και στην επομενη!!! :thumbup:

viking4a

RetroNuts!
Αντιδράσεις
263
Μπραβο ρε παιδια, περασατε πολυ ωραια φαινεται παλι απο τις φωτο, ζηλευω που δεν ειμαι εκει κατι τετοιες στιγμες...

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
886
Όποτε ξανά 'ρθεις ρίξε σήμα ;)

Yγ. Μιλάμε έριξα πολύ γέλιο στη φωτογράφιση :D :D :D

viking4a

RetroNuts!
Αντιδράσεις
263
Kambia είπε:
Όποτε ξανά 'ρθεις ρίξε σήμα ;)
Yγ. Μιλάμε έριξα πολύ γέλιο στη φωτογράφιση :D :D :D
Αυτο εννοειται Ναταλί, με μεγαλη μου χαρα!! :)

Το γελιο που εριξες -ειδικα εσυ- κανει μπαμ, χαχα!! Πολυ ωραια εννοω...

mariadegrecia

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
17
Τι καλά που περάσατε!! Κρίμα που έλειπα αν και εκεί που ήμουν ούτε σταγόνα δεν είχε ρίξει εκείνη τη μέρα χιχι

Άντε στην επόμενη συνάντηση!!!!

bspus

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
13
Τη φωτογραφο δε βρεθηκε κανεις να τη βγαλει φωτο;

Τετοια πιτογυρα στην Αθηνα δεν μπορω να βρω :D

D@redevil

Retired Admin
Αντιδράσεις
243
Συνήθως έτσι γίνεται! :) Άσε που εγώ έχω μεγαλύτερη φωτογένεια πίσω από τον φακό, παρά μπροστά του! :p

(με τράβηξε νομίζω ο Gregos btw...)

tsalk

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
265
Ωραίες οι φώτο, ωραία και τα φτωχικά όπως τα χαρακτηρισατε, τα πιτογυράκια.

Και εις ανώτερα.

playmofreak

RetroActive
Αντιδράσεις
7
καλησπερα σας!Δυστηχως δεν μπορεσα να παρεβρεθω στην ομορφη παρεα σας .ενα επαγγελματικο ταξιδη στην Αθηνα τελευταια στιγμη ματαιωσε την παρουσια μου.δυστιχως δεν μπορουσα να ενημερωσω εγκαιρα.απ οτι βλεπω περασατε ωραια.την επομενη φορα να ειμαστε καλα

D@redevil

Retired Admin
Αντιδράσεις
243
Η επόμενη φορά θα είναι σε escape room! :cool:

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα