Συνάντηση 22 Οκτωβρίου 2017 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.379
Συνάντηση 22 Οκτωβρίου 2017 (Θεσσαλονίκη)

Καιρός να αρχίσουμε να μαζευόμαστε και πάλι :D

Δικαιολογίες δεν έχουμε πλέον. Θάλασσα τέλος, οι "ξενιτεμένοι" επέστρεψαν, τα σχολεία άρχισαν για τα καλά, οπότε έχουμε μπει σε μια ρέγουλα οι έχοντες παιδιά και τη Διεθνή έκθεση την κάναμε και δεν έχουμε τη γκρίνια του "Θα γίνεται χαμός στο κέντρο". :D

Πάμε λοιπόν χαλλλλλλαραααα για καφέ (το στάνταρ ;) ) και βλέπουμε μετά ...

Ραντεβού την Κυριακή 22 του μήνα στις 18:30 στο κλασικό σημείο Τσιμισκή με Αριστοτέλους.

Να βλέπω χεράκια. Και θέλω να δω και νέο αίμα στην παρέα.

  1. Kambia
  2. D@redevil
  3. tsalk
  4. ARETARA
  5. and1
  6. panosss
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Επιτέλους!!! Ανοίγω σαμπάνιες!!!

beavis.jpg
 
Το παλιό αίμα πάει για απόσυρση;;;;
 
Πολύ πιθανόν να βολευτώ με την νέα ώρα και ημέρα που έχετε βάλει!
 
Παιδιά λυπάμαι αλλά δεν το θεωρώ πολύ σίγουρο γιατί για το ίδιο απόγευμα έχω κανονίσει επίσκεψη σε γειτονικό χωριό για ενημέρωση πάνω σε μελλοντικούς προγραμματισμούς! Αν για τον οποιοδήποτε λόγο αναβληθεί, φυσικά και θα έχω τη χαρά :)
 
5 μερες μετα και ακομα κανενα νεο απο την συναντηση.... το τι εγινε, προφανως, θα παραμεινει ενα (ακομα) μυστηριο στην ιστορια. :xm:

Μαλλον, νιωθουν ενοχες για τα τσουρεκια και τα διαφορα γλυκισματα που εφαγαν και κρυβονται....:biglaugh::biglaugh:
 
stayros είπε:
5 μερες μετα και ακομα κανενα νεο απο την συναντηση.... το τι εγινε, προφανως, θα παραμεινει ενα (ακομα) μυστηριο στην ιστορια. :xm:

Μαλλον, νιωθουν ενοχες για τα τσουρεκια και τα διαφορα γλυκισματα που εφαγαν και κρυβονται....:biglaugh::biglaugh:
Δεν υπάρχει περίπτωση να χάσουμε συνάντηση εμείς :D Και εννοείται πως δεν υπάρχει περίπτωση να μη περάσουμε όμορφα :D

Και πλάκα πλάκα δε φάγαμε τσουρεκάκια αυτή τη φορά! :eek:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα