Συνάντηση 8 Σεπτεμβρίου 2012 [Αθήνα]

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Φέρε όσα Lego έχεις σε κουβαδάκια! :)
 
Αυτές είναι οι δικές μου φωτογραφίες:) Περάσα καταπληκτικά!

DSCI0514.jpg

DSCI0509.jpg

DSCI0510.jpg

DSCI0511.jpg

DSCI0512.jpg

DSCI0513.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν κατάφερε να έρθω λόγω έκτακτων υποχρεώσεων ,αλλά και γιατί με ταλαιπορούσε μια ίωση τελευταια.

Φένετε οτι περάσατε πολύ καλά παίδες! Θα είθελα να κανονιστεί συνάντηση και πρίν το καθιερωμένο "κοπι τι πίτα".

Εχω μία παρατήρηση να κάνω σχετικά με τις φωτογραφίες.

Προσέξτε : Στο #92 Post ,3η φωτογραφία ,ο κύριος που ποιάνει το ποτιρη του φραπέ μοιάζει πάρα πολύ τον Αντώνη Καφετζόπουλο! Οταν είδα για 1η φορά τη φωτογραφία το πίστεψα για λίγο οτι έκανε την τιμή να βρίσκετε στη συνάθρηση αυτή του φορουμ!
 
Οχι κι έτσι ρε video...

Ούτε αποτυχημένος κλώνος μου δε θα έβγαινε σαν... Καφετζόπουλος λολολολολολ :D

Από την άλλη πλευρά, ίσως εγώ να είμαι αποτυχημένος ρετροκλώνος του Αντώνη... Λέτε να έχει παιχτεί κάτι τέτοιο ??? :wait2:
 
Οχι κι έτσι ρε video...

Ούτε αποτυχημένος κλώνος μου δε θα έβγαινε σαν... Καφετζόπουλος λολολολολολ :D

Από την άλλη πλευρά, ίσως εγώ να είμαι αποτυχημένος ρετροκλώνος του Αντώνη... Λέτε να έχει παιχτεί κάτι τέτοιο ??? :wait2:

(Η φωτό έχει πάντως μπόλικες ενδιαφέρουσες λεπτομέρειες τώρα που την προσέχω καλύτερα... χεχεχε)
 
Με γρήγορη κλεφτή ματιά θυμίζει καφετζό... :p
 
εκτος απο τα μαλλια ειναι και τα γυαλια ηλιου που ετσι τα αφηνει ο Καφετζοπουλος.

Εγω μονο σε μια φωτο πηρα χαμπαρι οτι με βγαζουν και γυρισα. :xm:
 
Κάθε φορά που έρχομαι στις συναντήσεις μας, νιώθω ότι ανήκω σε μια υπέροχη ομάδα…


Συναντώ τους παλιούς φίλους με χαρά και γνωρίζω καινούριους με μεγάλο ενδιαφέρον.


Άνθρωποι που βρίσκονται σε διαφορετικούς εργασιακούς χώρους, σημεία της Αθήνας(και όχι μόνο), ακόμα και ηλικίες, αλλά μοιράζονται την αγάπη για τη νοσταλγία των συστατικών που δομούσαν την παιδική – εφηβική ηλικία τους, μαζεύονται για να ξαναθυμηθούν, να ανταλλάξουν και να «επιδείξουν» ίσως, αυτά τα συστατικά.



Χάρηκα πολύ που συνάντησα όλα τα παιδιά της παρέας, τον Δημήτρη που έρχεται από την Κρήτη για τη συνάντησή μας, τη Χριστίνα, τον Άλκη, τον Ηρακλή, τον Αντώνη, την Κατερίνα, τον Sonic και όλους τους άλλους που δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε να μιλήσουμε τόσο σε αυτή τη συνάντηση.



Φιλιά και χαιρετίσματα στη Daredevil που παρευρέθηκε τηλεφωνικά και καλή επιτυχία στη δική τους συνάντηση στα βόρεια το ερχόμενο Σάββατο.


Να ευχαριστήσω ειδικά την γλυκιά Caprice που, εκτός των άλλων, έκανε την αποκομιδή των ρετρομανιακών από τα πέριξ και μας έφερε στο Θησείο.


Εις το επανιδείν!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα