Συναντήσεις για Βιντεοπροβολές

Παιδια σας πειραζει το Σάββατο αντι για 4 να γινει η συναντηση 3 το μεσημερι?

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα! Ωραια αυτη η ιδεα Wally με το παρταολατζίδικο διαγώνισμα! Εpic και η photo που εφτιαξε ο Stratulator! Βλεπω αρκετες συμμετοχες εχουμε ηδη μαζεψει και προβλέπεται καραμπινάτος χαμος! Για να μπούμε ακομα καλύτερα στο κλίμα της μαγείας του παρτα ολα θεωρω πρέπον το Σάββατο το πρωι ολοι να ξεκινήσουμε με χαλαρή γυμναστική και τζόκινγκ σε καποιο κοντινό πάρκο οπως ο Χατζηχρήστος στην αρχή της ταινίας.. Μετα στο σπιτι και στη κουζίνα μαζι με το πρωινό γυρνάμε και τη τυχερή αεκτζίδικη σβούρα για να δούμε "πως θα αρχίσει η μέρα"..
 
panagiotis boca είπε:
Εχω να προτεινω μερικες βιντεοταινιες σε περιπτωση που γινει προβολη και δευτερης μετα τον γιο του παρτα ολα.Προτεινω τις εξης,Σφαλιαρα Κιντ,Κομαντος επιχειρηση φερμουαρ,Η κομπρα απ τα Γιαννενα,Ο Νιντζα απ τα Τρικορφα,Ο Βλαχοκοσκωτας,Κερατο κομπινα και λαγωνικα,Παπατζηδες της δεκαρας.Ψαξτε τες και βρητε τις πληροφοριες απο την καθε μια και αν γουσταρετε καποια μου λετε
κομμάντος - επιχείρηση φερμουάρ! Γουστάρω με 1000...
 
Wally είπε:
Και για 3 δεν εχω θεμα.
Παρτε και SMS ringtone
Ντάξει, εχω πεθάνει στο γέλιο με το ringtone.. Τη βλέπω εγω τη δουλειά, μετα την ομαδική προβολή απο το "Γιο του παρτα ολα" η ταινία θα αποτελέσει πανμέγιστη εξάρτηση..
 
Θα εχουμε πολυ δυνατή κερκίδα το Σάββατο.. Αντε παιδια 2 μερες ακομα + σήμερα! Και μια λεπτομέρεια της τελευταίας στιγμής, θέλουμε το παρακάτω τύπο καλωδίου για να συνδέσουμε το dvd στην lcd τηλεόραση του καταστήματος: l_07059814.jpg

Θα περάσω αυριο να παρω ενα αλλιως αν εχει ηδη καποιος απο σας ας φερει..
 
Καλα το sms ringtone τα σπαει κυριολεκτικα ηδη το εχω βαλει σαν ηχο κλησης.Ξανα εκανα προβολη το γιο του παρτα ολα ετσι για ζεσταμα.Αλωστε η καλη προετοιμασια ειναι απαραιτητη για ενα δυνατο αποτελεσμα και ναι συμφωνω απολυτα με τον Jackie dragon οτι ειναι απαιτηση να ξεκινησουμε με ελαφρυ τρεξιματακι ολοι μας.Τιμη και δοξα στον τιτανοτεραστιο Χατζηχρηστο
 
αντε να ετοιμαζομαστε τελικα η ωρα παρεμεινε ιδια??@jackie δεν ξερω αν εχω με καλωδια αλλα σιγουρα εχω scart σε scart δεν κανει αυτο??δεν μπορει να μην εχει υποδοχη scart η tv
 
Παιδια εφτιαξα και εγω ενα ringtone για να τιμησω τον γιο του παρτα ολα.Ελπιζω να επιτρεπεται που δινω κανονικα το λινκ του σαιτ.Μολις ανοιξει κατεβαινετε λιγο πιο κατω περιμενετε καμια 15 δευτερολεπτα εκει που λεει και μετα γραφει download now http://www.megafileupload.com/en/file/548590/-----------------------------------PART-2-mp3.html
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θανος είπε:
αντε να ετοιμαζομαστε τελικα η ωρα παρεμεινε ιδια??@jackie δεν ξερω αν εχω με καλωδια αλλα σιγουρα εχω scart σε scart δεν κανει αυτο??δεν μπορει να μην εχει υποδοχη scart η tv
3 το μεσημέρι εξω απο το σταθμο Θησείου! Αυτο με το καλώδιο το λεω επειδη στη τηλεόραση του καταστήματος οταν συνέδεα διάφορες κονσόλες (Playstation, Nintendo 64) θυμαμαι μαζι με τα υπολοιπα παιδια οτι δε βάζαμε ποτε το καλώδιο σε υποδοχή scart αλλα ξεχωριστά τα βύσματα (Κίτρινο, λευκο και κόκκινο) Oπότε υποδοχή για scart δεν εχει, η οθόνη στη πισω πλευρα εχει μονο τις υποδοχές οπως στη photo δίπλα: sony-bravia-kdl_40r450a-tv-rear-ports-macro~1.jpg

Έκανα κι εγω ενα σπέσιαλ ringtone για το παρταολα, ειναι ενα dance remix κομμάτι με διάσπαρτες τις ατάκες του Χατζηχρήστου απο τη ταινία.. (Μολις κανετε κλικ στο παρακατω συνδεσμο περιμενετε λιγα δευτερολεπτα να εμφανιστει η μπάρα με το κομμάτι)

http://www.4shared.com/mp3/V_gyUqxcba/Partaolas_Neon_Techno_remix_20.html
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ελα,επανακαμπτω..δριμυτατος!μεσαααααααα
 
WTF, Δωκενίδης επανεμφανισθείς!

Που έβοσκες εσύ τόσο καιρό;
 
Κι εγω μεσα!!!

Jackie dragon είπε:
'Οποτε θελετε το κανονιζουμε μεσα στο μηνα (αρκει να μαζευτουμε το πολυ γυρω στα 9 - 10 ατομα για να εχουμε δυνατή "κερκίδα") κι επειτα εγω παιρνω τηλεφωνο και κλεινω την αιθουσα στο μαγαζι να τη δουμε.. Το θεμα ειναι ποιος θα φερει συσκευη dvd.. Προβλέπω παντως να πέφτει το γέλιο της αρκούδας στη προβολή, "Παρτα ολας" μαζι με κατανάλωση παγωμένης μπύρας εγγυάται αστεράτο κάψιμο κι οποιος αντέξει..
[edit] Συμμετοχές:

  1. Jackie Dragon
  2. Wally
  3. Θάνος
  4. Stormwatch
  5. video80
  6. exetlaios
  7. Mike
  8. Stratulator
  9. Dennisd1982
  10. panagiotis boca
  11. gremlinakos (μάλλον)
  12. don dokken
Παρακαλω προσθεστε και εμενα στην Λιστα!! Βυνιλιακιας εδω!![edit] υπάρχει "υποφορουμ" για τις αγγελίες [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυξάνονται κατακόρυφα οι συμμετοχές βλεπω και ετοιμαζόμαστε για μεγάλη φιέστα το Σάββατο.. Άκουσα οτι λιγο πριν την έναρξη της ταινίας το πρόγραμμα θα ανοίξουν οι Modern Talking με τις παλιες γνωστές επιτυχίες (Cheri cheri lady, Brother Louie, Romantic warriors) Θα ειναι εκει κι ο κύριος Αρχιμήδης Μαντούβαλος!..
 
Μπραβο σε ολα τα παιδια,πραγματικα πιστευα οτι θα μαζευτουμε αρκετοι γιατι υπαρχει τεραστια αγαπη για την δεκαετια του 80 που μας χαρισε τετοια διαμαντια.Θα περασουμε πολυ ωραια μαζι φυσικα και με καλη κουβεντα
 
παιδια χαιρομαι πραγματικα που θα μαζευτουμε τοσα ατομα θα ειναι αξεχαστη συναντηση σιγουρα
 
Καποιος ειπε κατι για κιθαρα.Παιζω ακκορντεον.Να το φερω??

Η ακομη καλυτερα προτεινω μετα την προβολη η τις προβολες να ροβολησουμε προς παραλια μερια με τα μουσικα μας οργανα,μπυριτσες και να την αραξουμε και να περασουμε ομορφα.

Επισης προτεινω οποιοι θελουν να εχουν και μαγιο να το συνδυασουμε και με μπανακι.Τι λετε???

Περιμενω εναγωνιως απαντησεις!
 
Βυνιλιακιας είπε:
Καποιος ειπε κατι για κιθαρα.Παιζω ακκορντεον.Να το φερω??Η ακομη καλυτερα προτεινω μετα την προβολη η τις προβολες να ροβολησουμε προς παραλια μερια με τα μουσικα μας οργανα,μπυριτσες και να την αραξουμε και να περασουμε ομορφα.

Επισης προτεινω οποιοι θελουν να εχουν και μαγιο να το συνδυασουμε και με μπανακι.Τι λετε???

Περιμενω εναγωνιως απαντησεις!
Για πρώτη φορά ακούγετε κάπως τραβηγμένο ,αλλά η ιδέα σου δεν απορίπτετε ,ίσως γίνει στο μέλλον.

Θεωρώ σύγουρο οτι ολοι μας θα περάσουμε τέλεια , οπότε και θα επαναλυφθεί κάτι παρόμοιο με προβολή 1980s βιντεοταινίας...

Ο Wally λέει οτι έχει σειρά ο Σουπιάδης μετά, εγώ συμφωνώ!!!! Εάν παιξουμε Σουπιάδη για μένα ή κορυφαία του στιγμή είναι το "Τσιμπίστε μας & αφήστε μας" (1986)

Ελπίζω να συμφωνείτε...

panagiotis boca είπε:
Μπραβο σε ολα τα παιδια,πραγματικα πιστευα οτι θα μαζευτουμε αρκετοι γιατι υπαρχει τεραστια αγαπη για την δεκαετια του 80 που μας χαρισε τετοια διαμαντια.Θα περασουμε πολυ ωραια μαζι φυσικα και με καλη κουβεντα
Κουβέντα υψυλού επιπέδου & παράλληλα ταξίδι σε κείνα τα χρόνια για τους πιο παλιούς.

Exetlaios + Wally Πιστεύω έχουν να θυμιθούν πολλά ,καθότι Αθηναίοι και στα 1980s! Η κάνω λάθος...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα