Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπορούμε πιστεύω να αφήσουμε τα αθλητικά σχόλια κατα μέρους :)
 
Άντε,για να γίνουμε 14,βάλτε κι εμένα μέσα,αλλά με πάσα επιφύλαξη για το πότε θα έρθω και πόσο θα κάτσω αυτή τη φορά.... :)
 
Άντε να γίνετε πάλι 13, εγώ βγαίνω για άλλη μια φορά εκτός.
 
Πάλι εγώ θα σας βγάλω από τη δύσκολη θέση.

Ναι, μόλις ήρθε ο δεκατέσσερας.

Είδες τι παθαίνει όποιος {Pooky(1)} λέει κακίες. :D :D
 
αμα έχανες και 14 κιλά
 
Gryzor είπε:
Μέσα κι εγώ! Αν και, πραγματικά, μου φαίνεται λίγο μονόπαντο εκεί κάτω, αλλά βολεύει όσους έχουν αμάξι. Προσφέρομαι να μεταφέρω και άλλους, αν βολεύει (μένω Παγκράτι, εξυπηρετώ κέντρο, Ζωγράφου, Βύρωνα, Καισαριανή κτλ κτλ, και πιο μακριά να είστε ρίξτε μήνυμα).
Κάτσε να το σημειώσω στο NC-200 μου...

Θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ παιδιά...

και θα βάλω τον Gryzor να κάνει τον ταρίφα αν είναι :cool: :cool:
 
Κανένα πρόβλημα, έχω άλλες δύο θέσεις (ή 3 με στρίμωγμα, το Aygo δεν είναι για πολλά-πολλλά), οπότε αν χρειάζεται άλλος...
 
Ρύγκα, είσαι και πολύ κάθραμα.

Μεγάλο κάθραμα
 
Είμαι είμαι :D
 
Tελικα θα ερθω κ'εγω, αλλα λιγο αργοτερα
 
Προτείνω η επομενη συναντηση να κανονιστεί στο resital, ανοιξε το roof garden και ειναι υπεροχα εκει πανω.

(+ θα σταματήσει την γρινια όσων θεωρουν οτι όλα τα μερη που πάμε είναι μακρυά)
 
Pooky(1) ???

 


Που το θυμήθηκες αυτό ρέι;;;;;;
 
Από το mame.gr

Και σε κάποιο θέμα εδώ, παλιότερα, που σε αποκαλούσαν έτσι.

Να σας πώ και μια ιστορία με το Olympico.

Τη μέρα που ορκιστήκαμε - διοριστήκαμε στη δουλειά, τον Σεπτέμβριο του 2003, αποφασίσαμε μετά τη δεξίωση να πάμε στο olympico. Περίπου 40 άτομα. Αφού γλιτώσαμε και δεν τσακιστήκαμε πουθενά πηγαίνοντας, διότι τότε ήταν τα ολυμπιακά έργα στο φούλ και εκεί ήταν κανονικό εργοτάξιο, αράξαμε στο καλοκαιρινό. Κάποια στιγμή ψιλοβρέχει. Τα μόνα υπόστεγα σε όλο το μαγαζί ήταν δύο κιόσκια με καναπέ περιμετρικά. Σε λίγη ώρα πέφτει μια μπόρα και ανεβήκαμε όλοι σε αυτά τα κιόσκια, εννοείται οτι γίναμε μουσκίδι γιατί δεν κρατάγανε τίποτα. Ετσι έληξε άδοξα η εκδήλωση μας.

Μετά περάσανε 4,5 χρόνια.
 
Saulot είπε:
Προτείνω η επομενη συναντηση να κανονιστεί στο resital, ανοιξε το roof garden και ειναι υπεροχα εκει πανω.
Μέσα!!

Θεώρησέ τη ήδη ακυρωμένη :points:
 
Κε Τελετάρχααααααααααα

Θα φάμε μετά:dribble::dribble::dribble:;;;;;;;;

Δεν το λέω από ακατάσχετη βουλιμία... άλλωστε ξέρουν όλοι πόσο λιτοδίαιτη είμαι :zip: ...

Για τη συνέχεια αναρωτιέμαι, και για να κανονίσω μετά Οlympico υποχρεώσεις... :D :D
 
Κανένα πρόβλημα βρέι!!! Δε γνωρίζω όμως καθόλου την περιοχή. Οποιος είναι από εκει κοντά (Ηρα, exetlaios), προτείνετε μέρος, και πάμε....
 
Το μαγαζι ειναι στη μεση του πουθενα...δεν νομιζω να εχει τιποτα εκει, παρα μονο στο Μικρολιμανο (εκει που ειναι ολες οι ταβερνες), αλλα ειναι πολυ περπατημα.

Μολις ενημερωθηκα οτι μπορει να βρισκομαι στην Καλαματα Π/Σ/Κ...οποτε παιζεται για το αν θα ειμαι παρουσα :(
 
Για μισό λεπτό.. το olympico είναι καλοκαιρινό? Ρωτάω γιατί γύρισα από τα Τρίκαλα λίγο κρυωμένος (κλασσικά..) και δεν θέλω να γίνω χειρότερα.

Για μάσα θα ρωτήσω μια φίλη μου που μένει κοντά στην περιοχή και ξέρει τα κατατόπια.
 
domniki είπε:
Το μαγαζι ειναι στη μεση του πουθενα...δεν νομιζω να εχει τιποτα εκει, παρα μονο στο Μικρολιμανο (εκει που ειναι ολες οι ταβερνες), αλλα ειναι πολυ περπατημα.
Το πολύ δέκα λεπτά περπάτημα είναι οι ταβέρνες που αναφέρεις. Το πολύ περπάτημα συνεπώς είναι σχετικό.
 
Theoritikos, σε κλειστό χώρο θα είμαστε.....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα