Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ραντεβού έξω από το σταθμό του ΗΣΑΠ του Θησείου στις 19.00. Εάν έρχεσαι από Πειραιά, με το που βγαίνεις έξω, υπάρχει περίπτερο. Εκεί θα είμαστε. Εκτός κι άν ερχεσαι από Κηφισιά, οπότε θα πρέπει να περπατήσεις 50 μέτρα προς το σημείο αυτό.

Θα περιμένουμε κανένα 10λεπτο. Εάν έρθεις αργότερα, παρε με να σε πω πού θα είμαστε. Συνήθως όμως καθόμαστε στον εξωτερικό χώρο του Αθηναίων Πολιτεία. Αμα ανέβεις τερμα επάνω στις καφετέριες, πέφτεις επάνω της. Εμείς θα καθόμαστε ακριβώς απέναντι στη μεγάλη αλάνα που έχει τραπεζάκια.
 
Την γκαντεμιά μου μέσα............ ! :mad: Σήμερα γύρισα απο Αθήνα.......... :mad:

Μήπως θα μπορούσε να μεταφερθεί το "retroπάρτυ" για την άλλη εβδομάδα? :rolleyes:

Από Τρίτη θα είμαι πάλι νότια.................. :) ( ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ ;) )

........ εκτός αν διοργανωθεί ακόμη μία έκτακτη microσυνάντηση........
 
Ο τελεταρχης δεν θα σε αφησει παραπονεμενο.Αντε να δουμε και τα μουτρα σου :D
 
teflon είπε:
Από Τρίτη θα είμαι πάλι νότια.................. :) ( ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ ;) )
:mad:

Πες μου από ΤΩΡΑ, ΠΟΤΕ θα μπορείς την άλλη εβδομάδα. Προβλέπεται megaσυναντηση.
 
Τι λετε ? :)

l_d09edf19f2dd9697819dcec4e861efe9.jpg
 
Στον Κηλαϊδόνη λέμε ΝΑΙ.

Και στο Μηλιώκα λέμε ΝΑΙ.

Μέσα!!! Βασικά θα πάθουν τίποτα από το πολύ τσιγάρο.
 
Βασιλη που ακριβώς στη Φιλαδέλφεια γίνεται αυτο ρε;
 
άντε αφού θα στε αντροπαρέα, μην έρθω και σας την σπάσω!! next time που θα ρθουν και οι φιλενάδες μου!! :D
 
Εγώ πάντως δε θα είχα κανένα μα κανένα πρόβλημα μονος μου ανάμεσα σε 10 όμορφες γυναίκες, δε μπα να συζητάνε για πλέξιμο και ραπτική :D :D
 
Δε θα μπορέσω τελικά να έρθω απόψε κύριοι.Next time...
 
Άντε, αντροπαρέα αυτή τη φορά...

Καλά να περάσετε, παίδες! :cheers:

Περιμένουμε εντυπώσεις...
 
Rygar είπε:
Εγώ πάντως δε θα είχα κανένα μα κανένα πρόβλημα μονος μου ανάμεσα σε 10 όμορφες γυναίκες, δε μπα να συζητάνε για πλέξιμο και ραπτική :D :D
Φαντάζομαι ότι ούτε μια κοπελία θα είχε πρόβλημα ανάμεσα σε δέκα ωραίους άντρες, αλλά απόψε θα είμαστε εμείς.

Btw, μπορεί να αργήσω, μπορεί να είμαι στην ώρα μου, μπορεί στην τελική να μην έρθω κι όλας. Δεν ξέρω σίγουρα ακόμα
 
domniki είπε:
Κυριως, πότε?Ειμαι φανατικη του Κηλαηδονη :D

Κώδικας:
ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ ΚΗΛΑΗΔΟΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΛΙΩΚΑΣ
Μαζί τους η Γεωργία Γραμματικού

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΑΠΑΓΟΥ 2008
ΣΤΟ ΚΗΠΟΘΕΑΤΡΟ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΩΡΑ: 20:45

ΔΥΟ ΦΙΛΟΙ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ

Ο Λουκιανός Κηλαηδόνης και ο Γιάννης  Μηλιώκας σε ένα ποιμενικό western. Είκοσι χρόνια έχουν περάσει από την τελευταία συνεργασία τους. Οι δύο καλλιτέχνες θα βρεθούν ξανά μαζί στη σκηνή για λίγες παραστάσεις σε Ελλάδα και Κύπρο.
Αυτή η ξεχωριστή συνεργασία που θα αποτελέσει ένα από τα ιδιαίτερα μουσικά γεγονότα του φετινού καλοκαιριού, είναι αποτέλεσμα μιας ιδέας του Γιάννη Μηλιώκα που μετά από τόσα χρόνια απουσίας και σιωπής αισθάνθηκε πως μόνο με την παρουσία ενός αληθινού φίλου δίπλα του θα ξαναέβγαινε στη σκηνή.
Με τις μεγάλες επιτυχίες του Λουκιανού Κηλαηδόνη (αρχίζει το ματς, απλή αριθμητική, τα θερινά σινεμά, φταίει ο χοντρός, τζιν κ.α.) και του Γιάννη Μηλιώκα (για το καλό μου, ανοργασμικιά, γκρέκο μασκαρά, κάπου θα συναντηθούμε, ροζ κ.α.), θα μας χαρίσουν ξεχωριστές καλοκαιρινές βραδιές γεμάτες μουσική, χρώμα, νοσταλγία και ενθουσιασμό.  

Παραγωγή: Sui Generis Music Ltd., τηλ. 210 7474288, info@suigenerismusic.gr
/>
Τιμή Εισόδου: 22 ?, Φοιτητική Είσοδος: 15 ?

Προπώληση εισιτηρίων:
Δημαρχείο Παπάγου, Αναστάσεως 90, 213-2027100
Κατάστημα ΔΑΝΑΟΣ, Μεσογείων 230-Χολαργός, 2106528301

Sui Generis Advart Ltd. Evinou 6, Athens 
T  210 7701676 & 210 7474288, F 210 7474289
Υπ. Επικοινωνίας – Πληροφορίες: Ιατρού Παύλος: 6976768787
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
Παιδια ειμαι ακομη στη δουλεια και εχω μελλον ακομα...δεν ξερω αν θα προλαβω :(
 
Ρεεεεε, λιγοστεύουμε επικίνδυνα.

Teflon, ψοφάω για Κηλαϊδώκα. (Κηλαϊδόνη και Μηλιώκα)

Πέρσι είχα πάει στο Ηρώδειο στη συναυλία του Κηλαϊδόνη και ήταν φοβερά, ο άνθρωπος είναι ζωντανή ιστορία.

Αν συνδυαστεί να έρθεις και να συναντηθούμε όλοι στη συναυλία, πιστεύω οτι θα είναι το τέλειο. Εγώ είμαι μέσα.

Ακούτε ζαγάρια;

Φεύγω τώρα, γιατί έχω να πάω Θησείο
 
Εγώ θα είμαι έτσι και αλλιώς εκεί.......... ! :D :D Γιατί είναι η καλοκαιρινή μου δουλειά ;)

Ειμαι με το team των ηχοληπτών ............ :p
 
teflon είπε:
Εγώ θα είμαι έτσι και αλλιώς εκεί.......... ! :D :D Γιατί είναι η καλοκαιρινή μου δουλειά ;)
Ειμαι με το team των ηχοληπτών ............ :p


Teflon, ευχαριστουμε για τις πληροφοριες :bow: θα προσπαθησω να ερθω :clap: (ελπιζω να βρω εισιτηρια)

Λατρευω τον Κηλαηδονη (εχω ολη την δισκογραφια του) και ηθελα πααααρα πολυ να τον ακουσω και ζωντανα....θα προσπαθησω να πεισω και την Juanita... :cheers: Juanita, ακους?????????
 
domniki παίζει και αυτό... ;)

Λουκιανός Κηλαηδόνης, ο Δώρος Δημοσθένους και η Ηρώ Σαΐα δίνουν συναυλία.

ΠΟΥ

Πεζόδρομος Σάρδεων, Νέα Φιλαδέλφεια

ΠΟΣΟ

Είσοδος ελεύθερη

ΠΟΤΕ

24 Σεπτεμβρίου, 20:30
 
Αυτό στη Ν. Φιλαδέλφεια με βολεύει. Οχι λογω τζαμπέ, αλλά γιατί είναι δίπλα. Πού να τρέχω στου Παπάγου!

BTW, εχθές ήμασταν όλοι πλην Αμίγκου και Γουάλεως. Παραλίγο να μην παω κι εγώ. Γύρισα στο σπίτι στις 15.30, με τα μάτια σχεδόν κλειστά. Πέφτω όπως ήμουν με τα ρούχα, και με ξυπνάει ο Κων/νος. Ενιωσα άσχημα γιατί δεν το πήρα χαμπάρι ούτε ξυπνητήρι άκουσα ούτε τα τηλεφωνήματα. Πάντως μόλις το έκλεισε, ξανακοιμήθηκα :D και αφου εβαλα άλλο ήχο στο κινητό και έχοντάς το δίπλα μου αυτή τη φορά, ξύπνησα στις 8 παρά, και στις 20.30 ημουν Θησείο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα