Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Που είναι οι φωτογραφίες οεο???????
 
Λοιπόν .... ήρθε και η δική μου η σειρά

Ήταν η τρίτη συνάντηση στην οποία ήμουν παρούσα και έχω να πω ότι όντως περάσαμε πολύ όμορφα. Κόσμος πολύς και καλός. Άτομα τα οποία γνώρισα για πρώτη φορά, άτομα τα οποία έχω ξαναδεί, όλοι τους με έναν εμφανή κοινό παρονομαστή: το χαμόγελο ... και στην πορεία τα τρελά γέλια βέβαια.

Highlight No 1: Τη μισή σαβούρδα που έφαγα στη διαδρομή από τον Εξωστρεφή στο Βυζαντινό πηγαίνοντας μες στην καλή χαρά με τη Juanita δίπλα μου η οποία μόλις αντιλαμβάνεται ότι θα πέσω βάζει το χέρι της να με πιάσει και παράλληλα μου σκάει και μια τσαντιά στο κεφάλι (τι είχε μέσα σε αυτή την τσάντα αναρωτιέμαι ακόμη) :D . Την ευχαριστώ όμως διότι χωρίς την έγκαιρη παρέμβασή της θα ήμουν στο δάπεδο φαρδιά πλατιά (άσε που μπορεί να χτυπούσε και η Μαρία Κώνστα)

Highlight No 2: Τις γλαφυρές περιγραφές του Dominion την ώρα που τρώγαμε (η ανατομία ενός εγκλήματος, πιστέψτε με)

Highlight No 3: Αυτή τη γκαστρωμένη πατάτα που δεν κατάλαβα γιατί ονομαζόταν έτσι αλλά να ναι καλά ο Saulot που είχε την έμπνευση να την παραγγείλουμε και που μας οργάνωσε ευρύτερα στο θέμα του φαγητού (credit στη γλυκόπιοτη ρακή)

Highlight No 4: Τις 6 μερίδες από το μωσαϊκό ψυγείου που προπαραγγείλαμε και ο σερβιτόρος θεώρησε ότι έπρεπε να τις φέρει μαζί με το φαγητό (προφανώς δεν ήμουν σαφής)

Οι συναντήσεις αυτές λίγο με αγχώνουν διότι πάντα μα πάντα μπλέκω τα ονόματα με τα nicknames ή δεν θυμάμαι σωστά τα ονόματα (σόρι Κώστα που σε έλεγα με σιγουριά Γιώργο ή πάλι έκανα λάθος; ).

Προσβλέποντας σε επόμενη συνάντηση για να καταφέρουν να είναι παρόντα και τα παιδιά που δεν μπόρεσαν.

Υ.Γ.

Θες έναν Σάκη; :worship:
 
caprice είπε:
Υ.Γ.

Θες έναν Σάκη; :worship:


:rofl:

χαχαχαχα!!! Τελικά πήρες Σάκη;;;

188017_205898635776_1371701_n.jpg

Γιατί μου μιλουσε και ο Dominion που οπως ειπες ηταν φοβερα περιγραφικός και δεν θυμάμαι....

Πήρες δεν πήρες;;; Tις ξανά έβαλα μεσα στο τσαντάκι μου.... Δεν θυμάμαι να πω την αλήθεια....
 
Βάλε και το λινκ να μην πσάχνουμε ντε!!! :p

EDIT: Ολα εγώ πρέπει να τα σκέφτομαι;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να ερχοσουν να μας γνωριζες μπαρμπα Στατους! :p
 
Wally είπε:
Να ερχοσουν να μας γνωριζες μπαρμπα Στατους! :p
Αυτό όμως δεν ισχύει για μας τους βόρειους (οπότε χρειάζεται το who is who - μιας και είδα πολλές καινούργιες φάτσες)

Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες πάντως όπως και ο χώρος που βρεθήκατε.

Φωτό από την μασαμπούκα δεν έχει? ή δεν φάγατε?
 
Αυτά τα ντοκουμέντα...ας τα ξεχάσουμε. Διότι πολύ απλά θα κλάψουμε για τις θερμίδες του γλυκού :)
 
Επειδή κάποιος μπορεί να μη θέλει είπα να μη βάλω ονόματα, για μένα μπορώ να σας πω οτι είμαι στην πρώτη φωτογραφία του άλμπουμ ο τελευταίος δεξιά με τη Rick Dangerous τη μπλούζα... :)

Όποιοι άλλοι θέλουν μπορούν να πουν... :)
 
Εγώ είμαι η ξανθιά ψηλή κορμάρα με τα γαλαζοπράσινα μάτια... ::)
 
Αυτη δίπλα στη Βάνα Μπάρμπα....
 
Εγώ εικονίζομαι στις πρώτες 3 καθαρά. Είμαι εκείνος ο πανήψηλος με τα πλούσια κατσαρά μαλλιά, δίπλα ακριβώς στην αψηλή με τα ξανθά μαλλιά και τα πράσινα μάτια Juanita (μη σας μπερδεύει η φωτό του avatar άφησα μούσι... και μαλλιά) :p
 
Εγώ είμαι ο νο3 στην φωτογραφία με τον dominion και τη Juanita!Με τα σκιστά μπιρμπιλωμάτικα μάτια όπως έλεγε και ο Ψάλτης~!
 
:tease:

Τους μπέρδεψα όλους... :rofl: Πότε θα με πάρουν με τις λεμονόκουπες δεν ξέρω... ::)
 

 


 
Dominion είπε:
Εγώ εικονίζομαι στις πρώτες 3 καθαρά. Είμαι εκείνος ο πανήψηλος με τα πλούσια κατσαρά μαλλιά, δίπλα ακριβώς στην αψηλή με τα ξανθά μαλλιά και τα πράσινα μάτια Juanita (μη σας μπερδεύει η φωτό του avatar άφησα μούσι... και μαλλιά) :p
Αν είχες μαλλιά,θα ήσουν ο αδερφός του Γουώλη :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα