Σφραγισμένες και "κλειστές" (sealed & unopened) κονσόλες.

Θυμήθηκα το:

"Though we've got to say goodbyyyyyyeeeeee

for the sumerRRR

Darling i prooomiss you this

I'll send all my looooove everyday in a leeeetter

Sealed with a kiiiiss"

:D
 
@phil_vr

Απίστευτο!!!!! :eek:

Αυτό θα πει μεράκι!

Εύγε! :thumbup:

Η Atarίτιδα είναι χρόνια "ασθένεια", κάτι σαν το άσθμα, ας πούμε! Την κουβαλάς επάνω σου και μαθαίνεις να ζεις με αυτήν. Κάποιοι την περνάνε ελαφρά και κάποιοι βαριά!

Μάλλον εσύ ανήκεις στη δεύτερη κατηγορία! :biglaugh:

Θα ήθελα και τη γνώμη σου για τη σειρά ST...

Περιεκτικά. Μη βγούμε και OffTopic... :D

Να είσαι καλά να τα χαίρεσαι phil_vr!!!

@rygar

:rofl:

@telonio

Κρυάδες! :D
 
Thanks Dino.. αν και βαρια Atariτιδα πρεπει να ειναι πολυ εξευγενισμενος τιτλος για τους χρονιους και καταδικασμενους πασχοντες!

Τα ST ειναι ο αλλος μου ερωτας που εχει μεινει πολυ πισω μεχρι στιγμης.

To 520STFM μου με το Power Pack και το SC1224 ακομα ζει και βασιλευει, και αν και λατρεψα την Amiga, ST is in my blood! The best all around computer for the best price available. Και μην αρχισει κανενας πολεμο εδω.. ειπαμε, best computer/best price ετσι?

Α, και σημερα θα φορτωσω το ST emulator και παιχνιδια στο XBOX by the way!

Telonio: Και απο χρονια Amigιτιδα περασα ρε συ, και ειπα να παω σε κατι πιο ανωδυνο.. που να το φανταζομουν οτι θα την παθαινα ετσι?!

Rygar: Δεν παιζεσαι!

..
 
phil_vr είπε:
Αντε χαλαλι σου Dino.. μου πηρε μια ωρα να τα συμμαζεψω και να τα στησω για φωτογραφηση!Λιγα ακομα να ειχα και θα εκανα ταπετσαρια στον τοιχο ρε συ! Χμ.. ταπετσαρια ε? :diablotin:

All my Flashback's in their glory συν ενα μπροστα απο την TV παραδιπλα! Και το νεοαποκτειθεν XBOX in its box!

BOXED-1.jpg


Dino υπαρχει καμια θεραπεια για την Atariτιδα? Αλλιως ειμαστε χαμενοι απο χερι!

..
Βρε Phil δεν μου πουλάς ένα flashback2 που θέλω :animrolleyes::animrolleyes:

Πάντως αξιοζήλευτει συλλογή το ομολογώ ;)

πλάκα πλάκα ξέρει κανείς αν μπορώ να βρω τέτοιο στην Ελλάδα πουθενά?

ebay έχω βρει το flashback1 και λέω να το χτυπήσω..
 
Plink είπε:
Βρε Phil δεν μου πουλάς ένα flashback2 που θέλω :animrolleyes::animrolleyes:
Πλακα, πλακα Plink, με τις απιστευτες τιμες που εχω δει να τα χτυπανε κανονικα στην Ελλαδα, θα σε συμφερνε πολυ περισσοτερο να το παρεις απο εδω, συμπεριλαμβανομενων και των μεταφορικων!
 
phil_vr είπε:
Πλακα, πλακα Plink, με τις απιστευτες τιμες που εχω δει να τα χτυπανε κανονικα στην Ελλαδα, θα σε συμφερνε πολυ περισσοτερο να το παρεις απο εδω, συμπεριλαμβανομενων και των μεταφορικων!
Να σου πω την αλήθεια φίλε, εδώ το flashback2 δεν το έχω βρει πουθενά..ούτε ebay το έχω πετύχει.

Το flashback1 το πήρα από ebay με 23 ευρώ τελική τιμή...

Αν έχεις τίποτα πληροφορίες να μου δώσεις ή κάνα λινκ να μου προτείνεις..ευπρόσδεκτο :)
 
Πολύ όμορφη η συλλογή σου Phil!

Βασικά ξέθαψα αυτό το θέμα χαζεύοντας συλλογές στο retromaniax και ομολογώ ότι έχει πολύ καλό αρχείο το forum.

Όσο για μένα, κρατώ 3 κονσόλες N64 σφραγισμένες ή ολοκαίνουριες, μία σκέτη, μία Mario Pak κι ένα DK 64 Pak. Επίσης, έχω και μία Nes κονσόλα που την παρουσίασα στο φόρουμ πριν από λίγες ημέρες! :)
 
το ξεθαβω και γω με την σειρα μου για να πω οτι ολοι σας εχετε πολυ ομορφες συλλογες και καλα να ειμαστε να τις χαιρομαστε :)

Εγω εχω σφραγισμενη snes :d@redevil Και μια ολοκαινουγια κονσολα N64 αγορασμενη απο εναν πολυ καλο φιλο

DSCN2555.jpg

DSCN2424.jpg
 
phil_vr είπε:
Αντε χαλαλι σου Dino.. μου πηρε μια ωρα να τα συμμαζεψω και να τα στησω για φωτογραφηση!Λιγα ακομα να ειχα και θα εκανα ταπετσαρια στον τοιχο ρε συ! Χμ.. ταπετσαρια ε? :diablotin:

All my Flashback's in their glory συν ενα μπροστα απο την TV παραδιπλα! Και το νεοαποκτειθεν XBOX in its box!

BOXED-1.jpg


Dino υπαρχει καμια θεραπεια για την Atariτιδα? Αλλιως ειμαστε χαμενοι απο χερι!

..
Oh My God ! ! !
 
Αν ποτέ αγοράσω μια ολοκαίνουρια κονσόλα δεν υπάρχει περίπτωση να την αφήσω χωρίς να την ανοίξω. Δε βρίσκω λόγο να την αφήσω σφραγισμένη. Θα ήθελα να τη χαρώ άμεσα και να νοιώσω τη χαρά του unboxing.
 
Mια απο τα ιδια.Δεν ειμαι συλεκτης δεν με ενδιαφερουν αυτα και ουτε θα ηθελα να εχω ενα σωρο κονσολες σφραγισμενες και να ψαχνω να της πουλαω μετα σε διαφορα sites.Κατευθειαν ανοιγμα και πεταμα και το κουτι ουτε κουτια κρατουσα αν και απο καποιες κασσετες θα ηθελα να τα εχω.
 
metalcandyman είπε:
Mια απο τα ιδια.Δεν ειμαι συλεκτης δεν με ενδιαφερουν αυτα και ουτε θα ηθελα να εχω ενα σωρο κονσολες σφραγισμενες και να ψαχνω να της πουλαω μετα σε διαφορα sites.Κατευθειαν ανοιγμα και πεταμα και το κουτι ουτε κουτια κρατουσα αν και απο καποιες κασσετες θα ηθελα να τα εχω.

Όταν είναι να πετάξεις το κουτί ειδοποίησε μας μόνο.:biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα