Σχόλια για ένα ρομαντικό ταξίδι

xουανιτα μου, που ειναι η συνεχεια;;;; :(

πολυ μας το καθυστερεις και με εχει φαει η αγωνια ( εμοτικον που τρωει τα νυχια του.... )

ξερω τι θα μου πεις.... "παρε την σκουφια σου και βαρα με..... "
 
Πάρε την σκουφια σου και βαρα με..... :p :p:p

Δεν μπορώ να την ανεβάσω γιατί ο Νάβυ τα έχει παίξει και δεν ανοίγει... :angry:

θέλει καινούριο καλώδιο και δε μου περισσεύουν ... #)
 
Το μόνο που έχω να πώ .... είναι ότι χαίρομαι που δεν είχα μπει και δεν είχα δει το κανούργιο φικς σου.... Γιατί να είσαι τόσο καιρό χωρίς συνέχεια είναι πολύ.....

Πάντως όπως πάντα είναι πολύ ωραίο και αυτό που χαίρομαι σε σένα είναι ότι υπάρχουν κάποιες σταθερές αξιές που τηρούνται.... ;) ;) ;)

Μην μας αργήσεις πολύ τη συνέχεια.... Χουανιτάκι.... #)
 
Χουανιτάκι, αυτό ήταν κρύο ντουζ, πάνω που είπαμε ότι τα πράγματα πήραν τη σειρά τους....

Που είναι αυτός.... που δεν χαιρέτησε καν το κορίτσι πριν φύγει... :eek:

Αποκλείεται να γράφεις για τον Άλμπερτ... το δικό μας Άλμπερτ... για κάποιον άλλο γράφεις είναι σίγουρο.... Δεν γίνεται να φεύγει η Κάντυ και αυτός να έχει δουλειές...... Πάει χάλασε ο κόσμος... τι να πω... :p

Εκτός κι αν μας επιφυλάσσεις κάτι υπέροχο για τη συνέχεια.... Σου έχω εμπιστοσύνη... είμαι σίγουρη ότι θα μας αποζημιώσεις..... #)
 
Καλή μου juanita μας ξέχασες.... :cry: :cry: :cry:
 
dolly77 είπε:
Καλή μου juanita μας ξέχασες.... :cry: :cry: :cry:
Εμμμ... περιμένω την Χριστίνα
3550.gif


που περιμένει την Ακάλια,
bathtime.gif
που της υποσχέθηκε η Λορένα
www_MyEmoticons_com__fishing.gif
πως η Μετς γράφει νέο φικ ...
val.gif


Εν αναμονή, λοιπόν...
4chsmu1.gif
 
Juanita είπε:
Εμμμ... περιμένω την Χριστίνα
3550.gif
που περιμένει την Ακάλια,
bathtime.gif
που της υποσχέθηκε η Λορένα
www_MyEmoticons_com__fishing.gif
πως η Μετς γράφει νέο φικ ...
val.gif


Εν αναμονή, λοιπόν...
4chsmu1.gif
Τι να πώ τώρα.... ντροπή σας..... Δεν περιμένα ποτέ τέτοιες δικαιολογίες..... ιδιαίτερα από σένα Χουανίτα μου..... :eek: o_O;)
 
χουαν τι φικ είναι αυτό μετά από το για πάντα μαζί και φυλακας άγγελος γράφεις και άλλο, πες μου!!! :eek: είμαι όλη αυτιά!!
 
αριαδνη είπε:
χουαν τι φικ είναι αυτό μετά από το για πάντα μαζί και φυλακας άγγελος γράφεις και άλλο, πες μου!!! :eek: είμαι όλη αυτιά!!
http://www.retromaniax.gr/vb/forumdisplay.php?f=51

Σ΄αυτό το υποφορουμάκι γράφουμε όλοι τις δικές μας ιστορίες... :cool:

Χρόνο να έχεις να διαβάζεις... :D

Τι Μπροντέ και Κρόνιν... Εμείς είμαστε καλύτεροι... :p
 
Αν είναι ετσι να στρωθώ κατευθειαν( μπροντε και κρονιν, έμαθες τις αδυναμίες μου :banghead: ) ας είναι αλλά γιατί φερεις δικαιολογίες ακόμα δεν αρχισες;:sad:για να σε στρωσω στην δουλειά αμέσως!!! :frypan: χα, χα, ωραια εμοτικονς εχει το φορουμ!!!
 
Εμμμ...:biglaugh: το έχω αρχίσει, το έχω αφήσει σε ένα πολύ κρίσιμο σημείο, αλλά δεν μπορώ να γράψω τη συνέχεια από το πισί εδώ...

Έχει κάψει μπαταρία και τροφοδοτικό και με πετάει έξω κάθε 3 λεπτά... Ούτε να σώσω γραμμή δεν προλαβαίνω...:burn:
 
χουανιτα μου το φικς σου ειναι τελειο αλλα σε παρακαλω δωσε μια συνεχεια γιατι δεν μπωρει ο δικος μας αλμπερτ να αφησει το κοριτσι να φυγει ετσι δεν γινετε χωρις μια κουβεντα . Σε παρακαλω δωσε τη συνεχεια στο λαο!!!!!!!!
 
χουανιτα μου που ειναι η συνεχεια μας ξεχασες???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι;;; :eek: Εγώ το έχω γράψει και αυτό;;;;

΄Ασε, Λιάνα μου... κάπου στο χρονοντούλαπο της ιστορίας θα βρίσκεται και αυτό και μάλλον θα το ανεβάσω στο πατάρι του ρετρομάνιαξ... :p
 
Τι??? οχι δεν θα μας το κανεις αυτο, ε καλη μου χουανιτα???

Τοσο καιρο περιμενουμε... μας εχεις αφησει σε κρισιμο σημειο...
 
Πίσω
Μπλουζα