Τίτλοι χρηστών στο Retromaniax

BETTY BOOP

Official *GOD* of RetRo
Joined
25 Απρ 2010
Μηνύματα
9.240
Αντιδράσεις
5.958
Ποια είναι η σειρά των ''τίτλων'' που δίνονται με βάση τον αριθμό των μηνυμάτων που έχουν γραφεί; Για παράδειγμα στην αρχή είναι RetroNo000, έπειτα RetromaniaC, RetroAdept, RetroMaster...
 
Κάπου το είχα ξαναγράψει, αλλά δε μπορώ να το βρώ! :(

Τέλος πάντων:

RetroN00b: 0-29 posts

RetroWannaBe: 30-99 posts

RetroMember: 100 - 199 posts

RetroActive: 200 - 499 posts

RetroMaNiaC: 500 - 799 posts

RetroAdept: 800 - 999 posts

RetroMasteR: 1000 - 1449 posts

RetroNuts! : 1500 - 1999 posts

RetroJunkie: 2000 posts και άνω

Αυτά! :)
 
D@redevil σιγουρα υπαρχει και συνεχεια αλλά δεν ξερω τον αριθμο μηνυματων που αντιστοιχει στον καθενα

Μετα τον τιτλο "RetroJunkie" ακολουθουν οι :

HumanRetroDatabase

RetroMuseumGateKeepeR

I Came from the Time Machine... (που ειναι τωρα ο tonytony)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπραβο βρε Nemo,μερικα πραγματα ειναι τοσο obvious που σου ξεφευγουν και ας ειναι μπροστα στα ματια σου.


Πληροφοριακα στα 20.000 μηνυματα αποκτας τον τιτλο του Τσακ Νορις και το κοντερ μηδενιζει μιας και δεν το σηκωνει η πλατφορμα.
 
katerinak είπε:
D@redevil σιγουρα υπαρχει και συνεχεια αλλά δεν ξερω τον αριθμο μηνυματων που αντιστοιχει στον καθεναΜετα τον τιτλο "RetroJunkie" ακολουθουν οι :

HumanRetroDatabase

RetroMuseumGateKeepeR

I Came from the Time Machine... (που ειναι τωρα ο tonytony)
Ναι, μέχρι και το HumanRetroDatabase, έχεις δίκιο - το ξέχασα! :)

Ωστόσο οι υπόλοιποι, έχω την εντύπωση ότι είναι custom τίτλοι, δηλαδή τους δίνουν οι admins, ανάλογα με την προσφορά του κάθε μέλους και εν μέρει, χάριν αστεϊσμού! :)

Ειδικά του Tonytony, είναι εντελώς custom, όπως είναι και του Alkis21, όπως είναι και του Metalcandyman! :)
 
τωρα θυμηθηκα οτι πριν απ τον τωρινο του τιτλο ο tonytony ειχε τον "King of Retro"

σ ευχαριστουμε πολυ D@redevil που μας εξηγησες απο πού προερχονται οι αλλοι τιτλοι κατω απ τα ονοματα των μελων,μια απορια οσο να πεις την ειχα :flower:

Οποτε οι κανονικοι τιτλοι ειναι μεχρι και τον " HumanRetroDatabase " κι απο κει και περα οι αλλοι τιτλοι εξαρτωνται απ τους admins και την προσφορα των μελων
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τωρα εξηγειται γιατι εχω δει κατι περιεργους και ακρως πρωτοτυπους τιτλους!

Μπραβο παιδια! Αν μη τι αλλο, δε στερειστε καθολου φαντασιας. :)
 
Είμαι 5ος στη σειρά με τα περισσότερα μηνύματα;;; :eek: Τώρα το είδα και εντυπωσιάστηκα! :eek: Μετά το "Ι came from the time machine" που θα πάω άραγε ξέρει κανείς;;; Και τι εννοείς Μαριάννα ότι είμαι "custom";;; Sorry αλλά ποτέ δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία σε αυτά αλλά μια και το αναφέρατε...
 
η πληρης λιστα των αυτοματων τιτλων - υπαρχουν βεβαια και καμποσοι αλλοι custom για χρηστες που εχουν ξεχωρισει σε αυτο που κανουν ;-)

RetroN00b0
RetroWannaBe30
Retro Member100
RetroActive200
RetroMaNiaC500
RetroAdept800
RetroMasteR1000
RetroNuts!1500
RetroJunkie™2000
Human RetroDatabase2500
RetroMuseum GateKeepeR3500
Retro PaTRi@RcH4000
Immense Cult RetroFigure4500
The King of Retro®5000
I Came from the Time Machine...5500
Aliens Implanted me all Human History6000
Extra Galactic RetroEntity!7000
MultiDimensional RetroDivinitY8000
Official *GOD* of RetRo9000
retron00b (sick admin's joke!)10000

 
Ωπ! :)

Herco rulz! :thumbup:

Άκυρο! Δεν είσαι custom, είσαι normal! :) Απλά δεν είχα ξαναδεί κάποιον να φτάνει σε αυτά τα επίπεδα πριν! :biglaugh:

(Γι' αυτό ρε σεις, δεν ξεπερνάει ο κόσμος τα 2000 posts? Γιατί δε μπορεί να θυμάται τι τίτλο έχει?! :biglaugh:)

[edit] Όχι δηλαδή πείτε με! ΠΩΣ στην ευχή χωράει σε ΜΙΑ σειρά το "Aliens Implanted me all Human History"????

Και ακόμα περισσότερο πώς να το θυμάσαι! :biglaugh:
 
Οταν με το καλο φτασω στο σημειο ωστε να μπορεσω να εχω

custom τιτλο,φανταζομαι οτι θα ειναι κατι σαν κι αυτο...

Playmobil Maniac... :diablotin:
 
stayros είπε:
Οταν με το καλο φτασω στο σημειο ωστε να μπορεσω να εχωcustom τιτλο,φανταζομαι οτι θα ειναι κατι σαν κι αυτο...

Playmobil Maniac... :diablotin:
αφου το προτεινες Σταυρο τοτε πολυ πιθανο να ειναι αυτος ο τιτλος σου ;)
 
stayros είπε:
Οταν με το καλο φτασω στο σημειο ωστε να μπορεσω να εχωcustom τιτλο,φανταζομαι οτι θα ειναι κατι σαν κι αυτο...

Playmobil Maniac... :diablotin:
H επιθυμία σας διαταγή μας! :flower:

Με γειά! ;)
 
D@redevil είπε:
H επιθυμία σας διαταγή μας! :flower:
Με γειά! ;)

ΩΧ....:augenrollen::augenrollen::augenrollen:

Τωρα το ειδα....:animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek:

Ευχαριστω πολυ Μαριανα μου! :flower: :flower: :flower: :flower: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :bow: :bow: :bow:

Με συγκινησες... :cry: :cry: :cry:
 
Όχι εγώ, Σταυρή μου! :flower:

Οι admins! ;)
 
D@redevil είπε:
Όχι εγώ, Σταυρή μου! :flower:
Οι admins! ;)
Τι να πω; :precry:

Εχω μεινει αφωνος! :sealed:

Πραγματικα δεν το περιμενα... :eek:

Εγω το ειπα για ποοοοολυ μελλοντικα και απο την μια στιγμη στην αλλη αλλαξε... :eek:

Με εχετε συγκινησει κι ας μη το βλεπετε... :icon_cry:

Σας ευχαριστω απο καρδιας... :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :thanx2: :thanx2: :thanx2:
 
Καλό topic, μου θυμίσατε να ζητήσω να μου αφαιρέσετε τον τίτλο σε 5 εβδομάδες που λογικά θα τον χάσω.
 
Ενας τιτλος δεν χανεται ποτε Αλκη ;-)
 
Ωωωω, βλέπω ότι σε λίγο παίρνω προαγωγή σε RetroMaNiaC. Σπάνια προσέχω τι λέω από κάτω μου, για να είμαι ειλικρινής
 
Πίσω
Μπλουζα