Ταχυδρόμος (χτυπήστε τον πριν σας χτυπήσει!)

Χμμμ πολύ θα ήθελα να δω τις απαντήσεις στις 30 αδιάκριτες ερωτήσεις στην Καλογεροπούλου. Η Ξένια πάντα μου φαινόταν χαμηλών τόνων...
 
tonytony, μήπως υπάρχουν οι σελίδες της συνέντευξης της Ξ.Καλογεροπούλου? Νομίζω είμαστε αρκετοί εδώ που παραμένουμε ερωτευμένοι με την Ξένια! #)​














 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα φίλοι μου να σκανάρω τη συνέντευξη αλλά ξέρω πως οι διαχειριστές δεν αφήνουν ολόκληρες συνεντεύξεις. Ας μας πει η Kampia και γω εδώ είμαι! :)

 


99.jpg
99.jpg
 
tonytony είπε:
Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα φίλοι μου να σκανάρω τη συνέντευξη αλλά ξέρω πως οι διαχειριστές δεν αφήνουν ολόκληρες συνεντεύξεις. Ας μας πει η Kampia και γω εδώ είμαι! :)  


Πολύ σωστά τα είπες Tonytony :)
 
quote_icon.png
Αρχικό μήνυμα απο tonytony


Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα φίλοι μου να σκανάρω τη συνέντευξη αλλά ξέρω πως οι διαχειριστές δεν αφήνουν ολόκληρες συνεντεύξεις. Ας μας πει η Kampia και γω εδώ είμαι! :)

 


Πολύ σωστά τα είπες Tonytony

 

 


Kampia......please?? :sweet_kiss: Αλλωστε μετά απο μισό αιώνα δεν υπάρχει θέμα δεοντολογίας ή copyright πιστεύω ,μιλάμε πιά για ιστορία...

 

 




Ενδιαφέρον το "κρισις στον Ανατολικό Συνασπισμό". Πρόκειται προφανώς για την εισβολή στην Τσεχοσλοβακία το 1968.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για τα προεόρτια. Τον Απρίλιο του 1968 ήταν ακόμη η "Άνοιξη της Πράγας". Η εισβολή έγινε τον Αύγουστο.
 
"Δεσποινίς Μαργαρίτα". Η πρώτη φορά που είδα τη Λαμπέτη στο θέατρο. Ό,τι υπερθετικό και να γράψω θα είναι λίγο γι' αυτό το ρεσιτάλ ηθοποιίας. Μια μικρή ιδέα μπορείτε να πάρετε από εδώ.

 
Α, αυτή και αν είναι πασχαλινή προσφορά, tonytony ,ευχαριστούμε! Μπορεί να μη δείχνει όσα η...Ισμήνη στο Φαντάζιο, αλλα η φατσούλα της αρκεί! Αλλώστε ,το λέει η κοπέλα πως είναι ντροπαλή! (συν ότι είναι περίπου 20 κλάσεις πάνω απο την...προαναφερθείσα σε ποιότητα, κι'ας μην ήταν...89 -65- 89!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παναγίτσα μου πόσο άτεχνα προσθέσανε το ροζκόκκινο και το πράσινο στη χαίτη του ΛΑΡΑ. Λες και φοράει προσθήκες από φτερά παπαγάλου (αριστερά) και φλαμίνγκο (δεξιά)
 
Τόσο ηλίθιοι ήταν οι καρδινάλιοι του 9ου αιώνα που πίστεψαν ότι αυτό το χαριτωμένο μουτράκι (χώρια η βλεφαρίδα) μπορούσε να ανήκει σε Ιωάννη?
 
Γιατί μια τέτοια γυναικάρα (αν εξαιρέσουμε το μαλλί) τη ζευγαρώνανε τόσο συχνά στις ταινίες της με τον Κωνσταντάρα?
 
Ενώ με τον Κων/νου ήταν πιο ταιριαστό ζευγάρι...
 
Πίσω
Μπλουζα