Τα γενέθλια που έχασα.

Rygar

Apple Lover
Αντιδράσεις
1.825
Ειχα λοιπόν 10 τόσες μερες να μπω και στο διάστημα αυτό μπορεί να έχασα γενέθλια ανθρώπων που γουστάρω. Γνωρίζω ότι υπαρχει λειτουργία που σε ενημερώνει, στο κατω μερος τη σελίδας, ποιοί είχαν γενέθλια τις προηγούμενες Χ μερες και ποιοί γενεθλιάζουν τις επόμενες Χ ημέρες. Αυτό που δε γνωρίζω είναι αν πρέπει να πληρώσουμε για να εχουμε αφτή τη λειτουργία, κι αν πρέπει να συμβεί αυτό, τότε άκυρο, αν όμως γίνεται με ενα plugin, γιατί όχι ρε παίδες; :D

Αφτα.

Rygar

Apple Lover
Αντιδράσεις
1.825
Ναι το ξερω, αλλα θα πρέπει να μπαίνω καθε μερα.

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
3.045
Μα απεικονιζει τα γενεθλια των μελων σε οποιαδηποτε ημερομηνια και με εξαιρετικα πρακτικο τροπο...

Τι αλλο θες? Να σου στελνει συστημενη χειρογραφη επιστολη σπιτι? :)

Saulot

RetroNuts!
Αντιδράσεις
162
Αν έχεις android, There is an app for that...

D@redevil

Retired Admin
Αντιδράσεις
315
Φαντάζομαι ότι θα θέλει κάποιο στυλ notification π.χ. τύπου facebook: είτε να στέλνει ένα συγκεντρωτικό e-mail με τα γενέθλια των μελών της εβδομάδος που έρχεται, είτε να υπάρχει κάποιο plugin που ανάλογα με τα άτομα που έχεις φίλους, να μπορεί να σου στέλνει ένα mail όποτε γιορτάζει ο κάθε φίλος σου!...

P.S. Εμένα μ' αρέσει και η συστημένη χειρόγραφη επιστολή στο σπίτι! :D :p

Rygar

Apple Lover
Αντιδράσεις
1.825
Wally είπε:
Μα απεικονιζει τα γενεθλια των μελων σε οποιαδηποτε ημερομηνια και με εξαιρετικα πρακτικο τροπο...
Τι αλλο θες? Να σου στελνει συστημενη χειρογραφη επιστολη σπιτι? :)
Οϊ βρε! :p

Θελω όταν πηγαίνω κατω κατω, να βλέπω 2-3 μερες πριν και μετά την τρέχουσα ημερα. Οπως λεει δηλαδή "Σημερα γενέθλια έχουν οι: Wally (48)" ετσι να λεει "Γενέθλια τις τελευταίες Χ μερες", "Γενέθλια τις επόμενες Χ μέρες". Το'χω δει σε πολλά φορούμια αυτό, αλλά δε θυμαμαι αν έτρεχαν VB.

Saulot είπε:
Αν έχεις android, There is an app for that...
Που να συνδέεται με το grm ή σαν standalone εφαρμογή; Γιατί έχω τέτοια ήδη. 3G δεν έχω. Αλλα το θεμα μου δεν είναι το κινητό, αλλά εδώ.

herco

RetroMasteR
Αντιδράσεις
33
P.S. Εμένα μ' αρέσει και η συστημένη χειρόγραφη επιστολή στο σπίτι!
Εχει παραγγειλει ο Πανος ενα βαρελι βουλοκερι, 2 ντενεκεδες μελανι και 10 ματσακια φτερα παπιας - και ο Aardy υποσχεθηκε οτι θα αναλαβει προσωπικα το ντελιβερι Βορειας Ελλαδας - ετοιμασου :p

Λορένα

RetroNuts!
Αντιδράσεις
155
Τα δικα μου δεν τα εχασες, οποτε ειμαστε οκ νομιζω.. :thanx2:

Maddog

Immense Cult RetroFigure
Αντιδράσεις
71
Να μπαίνεις πιό συχνά από μια φορά το δεκαήμερο. :p

Rygar

Apple Lover
Αντιδράσεις
1.825
Δε μπορώ τόσο συχνά. Σας βαρέθηκα!

Λορένα είπε:
Τα δικα μου δεν τα εχασες, οποτε ειμαστε οκ νομιζω.. :thanx2:
Εσένα; Εσένα σ'εχω κορνίζα! Πώς να σε κσεχάσω; :p

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Αντιδράσεις
1.305
Τα τρέχοντα γενέθλια υπάρχουν ακόμη στην κεντρική σελίδα. Αυτό που εγώ δεν βρίσκω πλέον είναι το ημερολόγιο που δείχνει τα γενέθλια που έρχονται. Το Link που έχει αναρτήσει ο Wally στην προηγούμενη σελίδα δε λειτουργεί. Είναι κάπου που δεν το έχω εντοπίσει εγώ;

Μπλουζα